426 Shares 7314 views

Shugaring: Przegląd Orientalistyczny kobiet

Kobiece piękno – to nie tylko smukła sylwetka i ładna twarz. Ponadto, ważne jest, aby pamiętać, aby dbać o siebie. Ważnym elementem dbania o swoje ciało powinno być regularne usuwanie niechcianych włosów.


Ostatnio coraz większą popularnością, taką procedurę jak shugaring. Odpowiedzi na ten temat, zazwyczaj pozytywne. Pomimo obecnej popularności, wiek tej metody depilacji – od wieków!

Shugaring: recenzje orientalnych kobiet

Jest w obszarach, w których rozprzestrzenianie się islamu, płeć piękna, jak żaden inny, są wykorzystywane, aby utrzymać swoje ciało w idealnym stanie, pomimo prawie całkowicie zamkniętych ubrania! Przyczyny, które popychane orientalne piękno szukać jakikolwiek sposób sprawiają, że skóra gładka, – religijnych przekonań i ciepła, z powodu której w owłosionych częściach ciała mogą być dostał różne „zwierzęta”.

W ten sposób powstał shugaring. Oceniony przez prawie każdej kobiety (i nie tylko muzułmanki) niniejszego postępowania – jest pozytywna. Oczywiście, wiele zależy od cech organizmu, a także profesjonalizm kapitana lub opieki.

Idziemy do kuchni

Za procedurę trzeba przygotować specjalną masą cukrową. Aby to zrobić, stopić w rondlu filiżankę cukru. Jednak w pierwszym etapie do wylania na dnie trochę wody (2 łyżki. L.) do masy cukru zostaje zatrzymany, a później bardziej elastyczna. Ponadto trzeba wycisnąć cukru 2 łyżki. l. sok z cytryny. Upewnić się, że w mieszaninie było kostnego.

Po pierwsze, od średniej masy pożaru należy doprowadzić do wrzenia, mieszając od czasu do czasu to. Kiedy pojawią się pierwsze pęcherzyki, rozpalić ogień przy niższym poziomie głośności. Pasta shugaring będzie gotowy, kiedy jego kolor staje się ciemniejszy odcień brązu. Na tak duża liczba składników wymagało około 5-7 minut. Nie zapominajcie, że dla prawie całego procesu należy mieszać mieszaninę.

nie może być użyty natychmiast. Będzie ona trwać co najmniej 12 godzin przed rozpoczęciem zrobić shugaring. Oceń każdą kobietę doświadczyć tej metody na sobie, zawsze zawiera klauzulę, że przed nałożeniem pasty należy ogrzać w dłoniach i jak zagnieść. Dopiero wtedy procedura odbędzie się sprawnie.

procedura

Można zrobić shugaring bikini, nogi, pachy, a nawet twarz. wszędzie włosy są usuwane równie dobrze. Skóra może być traktowany z talkiem – dla lepszej przyczepności. Nałożyć masę wzrostu włosów i usunąć ostre ruchy – ich wzrost. Po shugaring gładkość trwa średnio 2-3 tygodni.

Ten sam kawałek pasty mogą być używane wielokrotnie. Sheer mieszaninę przechowywano w lodówce przez kilka tygodni.

Shugaring zalet w stosunku do innych metod depilacji

Znaczna część kobiet wykorzystane do przeprowadzenia depilacji woskiem. Włosy są usuwane wraz z cebulkami. I konieczne jest, aby działać wbrew ich wzrostu. Ale kiedy Shugaring włosy ciągnie wzrostu. To jest, po pierwsze, zmniejsza ból, a z drugiej strony, zmniejsza się prawdopodobieństwo wystąpienia wrastanie włosów do minimum.

Ponadto pasta przywiera do włosów, a nie jak w przypadku skóry woskowania. Dlatego naskórek nie cierpi. Ważne jest, aby pamiętać, że procedura idealnej długości włosów wynosi 12 mm. Oznacza to, że nie należy czekać zbyt długo, aby ponownie zrobić skórę idealnie gładką.