345 Shares 8679 views

Białe tatuaże – nowy trend w modzie

Sztuką tatuowania ma bardzo starożytne korzenie, ponieważ rysunki na skórze niektórych ludzi jest ważnym tradycji. We współczesnym świecie tatuażu jest często wykorzystywane jako dekoracji. Rysunek może być stosowany w różnych kolorach, ale uważa się za wysoce oryginalne białe tatuaże. Chociaż takie „dekoracje” są stosunkowo nowe, są już bardzo popularne.


Dlaczego białe tatuaże są tak popularne?

Popularność białych tatuaży można przypisać wielu powodów. Na przykład, wspólne wzory, które są stosowane w kolorze niebieskim lub czarnym tuszem, może wyglądać zbyt jasny, a nawet wyzywająco. Jednocześnie, biały tatuaż nie jest tak bardzo widoczny na skórze, zatem postrzegana jako stylowy, ale w żadnym wypadku nie wulgarne.

Jest jeszcze jeden powód. Podczas wprowadzania konwencjonalnej czarnej farby do wnętrza warstwy skóry tworzy rodzaj kapsułki wokół pigmentu nie transmisji promieniowania ultrafioletowego. A jeśli taka figura patrząc z boku, tatuaż, a czasem wszystkie okoliczne obszary skóry, staje się charakterystyczny niebieski odcień. Ale białe tatuaże są całkowicie pozbawione takich braków – wyglądają jasne i kolorowe z dowolnego kąta.

I, oczywiście, dziś biały tatuaż nie są niczym nowym, modne i oryginalne. Nadają się do dekoracji zarówno ciała kobiecego i męskiego.

Tatuaże biały: jak są one wykonane?

W rzeczywistości, liczba jest tym samym urządzenia – specjalny biały pigment wprowadza się do skóry za pomocą igły. Tylko białe mistrzami farby są zazwyczaj wstrzykuje się do głębszych warstw.

Białe tatuaże wyglądają bardzo imponująco na ciemnej lub opalonej skóry. Ale na bladą skórę kolorystyka może wycofać się całkowicie niezauważalne. Dlatego też, przed zabiegiem należy porozmawiać z mistrzem i poprosić o tym, jak będzie wyglądać tatuaż na swoim ciele, i czy ma to sens, aby użyć białego atramentu.

Jeśli chodzi o wzory, a następnie za pomocą białej farby, można zrobić prawie każdy rysunek. Dziewczyny często wybierają stonowane kolory i żartobliwej wzorów, podczas gdy mężczyźni wolą obrazy z gładkich i surowych formach. Szczególnie popularne są inskrypcje wykonane pretensjonalnymi czcionkami.

Biały tatuaż może być stosowana do niemal każdej części ciała. Bardzo często klienci wolą zdjęcia przez ramię, obojczyk, karku, klatki piersiowej, pleców, łydek i ud. Również popularne są białe i czarne tatuaże. Po tym wszystkim, biały kolor stanie się jaśniejsze i bardziej wyraziste, a czarna część obrazu staje się wyraźne kontury.

Białe tatuaże: Co trzeba wiedzieć?

Aby rozpocząć, warto wspomnieć, że podczas regeneracji skóry trwa nieco dłużej niż przy stosowaniu tradycyjnych tatuaży. Rzeczywiście, jak już wspomniano, pigment wprowadza się do głębszych warstw skóry.

Bardzo istotna wada biały tatuaż jest ich kruchość. Fakt, że w końcu żółkną i tracą kontur. Po pigment stopniowo nakłada naturalnych odcieni skóry. Dlatego, rysunek od czasu do czasu konieczne jest, aby odświeżyć. Zwrócić się do kapitana, jak często trzeba będzie zrobić sobie tatuaż korekcji.