396 Shares 3199 views

Jak pary z twarzy prawidłowo

Za każdym razem trzeba oczyścić skórę twarzy, kobieta musi uważnie go parę. Na tym zależy późniejszy stan naskórka. A to oznacza, i piękno pięknej pani. Istnieje wiele łaźni parowych.


Jak pary z twarzy prawidłowo

Zagotowania wody i wlać do odpowiedniego pojemnika. Może to być dedykowane urządzenie do zabiegów kosmetycznych. Garnitur i zwykły pan. Efekt będzie taki sam, a jedyną różnicą jest to, że specjalny sprzęt nie będzie mógł poparzyć i przykryć głowę ręcznikiem nie jest konieczne.

Do wstępnego czyszczenia skóry zaleca się wykonywanie delikatnego peelingu. Ten usuwamy rogowej cząstki martwy naskórek i mechanicznie oczyszcza pory.

Dobry efekt jest dodatkiem ziół lub olejów we wrzącej wodzie. Dla każdego rodzaju skóry, należy wybrać jego skład:

  • tłuszczowe typu dodany do cytryny, olejek miętowy;
  • do normalnej skóry – pokrzywka, lawendy i rozmarynowy;
  • Czyszczenie – wzrosła ziarno nasion winogron, rumianku i Linden.

Po infuzji ziół ugotuje, odczekaj kilka minut, w przeciwnym razie może dojść do oparzenia. Umieść na swojej głowy bandaż elastyczny. Znajdź wygodne miejsce, ponieważ potrzeba, aby spędzić kilka minut w pozycji zgiętej. Zamknij oczy, zrelaksować, oddychać z otwartymi ustami. Rozgrzać twarz przez około dziesięć minut. Poczujesz nadmierne pocenie się. Aby otworzyć wystarczająco długo kwadranse. Skórne toksyny, nadmiar wilgoci, łój wychodzą na powierzchnię. Wszystko to powinno być usunięte z miękkim ręcznikiem, a następnie można przejść do czyszczenia. Po zakończeniu procedury parowy lepiej nie wychodzić.

Po parze skórę twarzy możliwe jest pozbycie się pewnych wad. Na przykład, trądzik, posiadające medyczne zwane „zaskórników” wyciska lekki dotyk palca. Wtedy człowiek może być traktowane z antyseptycznym i zaczynają rozpylać odżywcze maski.

Jak pary twarz w domu z gorącymi ręcznikami

Potrzebujesz tkaninę, która spełnia następujące warunki: musi być naturalne (bawełna, len), gęsty i bardzo miękkie. Jest zanurzony w gorącym wywarze z ziół, lekko ścisnąć i umieścić na twarzy. Trzeba tylko do schłodzenia serwetkę gdyż ponownie zanurza, wykręcić i umieścić na twarzy.

Łaźnia parowa do twarzy jest szczególnie dobra dla skóry tłustej i porowatej. Jeśli naczynia krwionośne na twarzy rozszerzony lub cierpią z uli, które objawia się nagłymi zmianami temperatury, wybierz szmatki parze.

Jak pary twarzy, jeśli jesteś w podróży służbowej lub w podróży

Istnieją specjalne maski efekt oddzielenia. Wystarczy na kilka minut, aby umieścić jeden z nich, jak skóra będzie się piękny widok. Skład tych masek zawierają ekstrakty owocowe, zioła, śmietana i innych.

Porady gwiazdek: jak pary twarz

Aktorka Dzheyn Fonda raz na dwa tygodnie prowadzące następującą procedurę: jest parzona twarz bulionu rumianek, a następnie pokryte grubą warstwę maski kukurydzianej i ugniata skórę. Następnie trzeba zdjąć maskę, umyj je zimną wodą.

Słynny Ballerina Anastazja Wołoczkowa zakończeniu procedury parze oczyszcza skórę mieszaniny miodu i solą. Singer Britni SPIRS cieszy cytryny ziołowych inhalacji. Oksana Fiodorowa po podgrzaniu skóry powoduje maskę złożoną z własnej receptury. W tym celu konieczne jest, aby zmieszać dwie łyżeczki glicerol łyżka kamfory i łyżkę nadtlenku wodoru. Znani Sindi Krouford łączy łaźni parowej z mlekiem, Dzhessika Alba stosuje się mieszaninę soli morskiej i olejków aromatycznych. Wszystko to pomaga skutecznie pozbyć się zanieczyszczeń skóry.

Teraz, gdy wiesz, jak pary twarz. Dbaj o siebie i być piękna w każdym wieku io każdej porze roku.