349 Shares 3549 views

Jakie są konsekwencje jeśli przebity nos

W ostatnich latach stały się popularne rodzaje znęcanie nad jego ciałem. Skąd ta tendencja jest trudno powiedzieć. Być może chęć do samodzielnego tortur leży w głębi ludzkiej podświadomości, nic dziwnego, że wiele kultów religijnych praktyki masochistyczne rytuały. I spora liczba ludzi wyjeżdża do takiej chłosty z dużym polowania. Najprawdopodobniej ta dała początek dzisiejszej modzie na tatuaże, piercing, skaryfikacji i okaleczanie własnego ciała przy pomocy implantów silikonowych.

Najczęstszym dekoracji młode atrakcyjne dziewczyny staje piercing w nosie. Zdjęcia otvyaznyh dziewcząt, dzięki staraniom fotografów i twórców obrazu, wygląda całkiem imponujące. A patrząc na te zdjęcia, nasi młodzi ludzie zakażeni nie są całkowicie udany przykład. Jednak bardzo niewielu młodych ludzi wie, że prawie wszystkie modele są niechętne do przekłuwania nosa, i wykorzystywane strzelać kryształy, które tylko naśladować dekoracje. Ale to nie powstrzymuje tworzenie unikalnego obrazu, na którym wędka i złowionych nasze dziewczęta.

Przed włożeniem się do przekłuwania nosa, trzeba mieć pojęcia o konsekwencjach, które nieuchronnie dają znać o sobie po operacji. Najbardziej nieszkodliwe konsekwencją będzie gorąca dyskusja jaźni od znanych i nie tak ludzki. Ponadto dyskusje w przeważającej części będzie ujemny. Gdyby zdecydował się przebić nos, to byłoby uznane za wulgarne. Wielu może powiedzieć – odważne i trudne, ale to w zasadzie to samo. Dla tych, którzy sprzeciwiają się tym i zaczną twierdzić, że dziewczyna z kolczykami w nosie bardziej jak człowiek, trzeba znać następujące: takich facetów tych dziewczyn wszystko z tego samego powodu. Piercing, tatuaże i tym podobne dla facetów – podświadoma znakiem dostępności i umowy na „bold” przygodzie.

Inne skutki będą odnosić się do rozwoju duchowego. Uważa się, że osoba, która zdecydowała się przebić nos lub zrobić coś takiego, zmień swoje przeznaczenie na zawsze. I razem z losem i zmienić osobowość człowieka. Nie wiadomo, ile jest prawdą, ale można zauważyć, że każda osoba z piercing faktycznie zmienia swoje zachowanie. Staje się szorstka, jego koncepcje są bardziej sztywne, ale sam człowiek – nieświeże.

Wreszcie, najbardziej straszliwe konsekwencje. Poza tym, kto nie odstrasza poprzednią linię, a on w końcu zdecydował się przebić nos, aby pamiętać o jednej bardzo ważnej zasadzie: to tylko z nowych instrumentów sterylnych, a pan musi nosić rękawiczki. Witryna przebicie a samo narzędzie, pomimo faktu, że jest sterylny, zanim operacja ta musi być traktowana na wysokie stężenie alkoholu. Po przebicie musi obsługiwać swoje miejsce maści zawierających antybiotyki, aż do całkowitego zagojenia rany.

Nie używaj srebrną biżuterię natychmiast po nakłuciu. Srebro, oczywiście zabija bakterie, ale może również zabijać zdrowe komórki. Może to prowadzić do tego, co jest na miejscu nakłucia opracuje skóry, albo nawet gorzej – zakażenie bakteryjne, które wiązałoby się ropienie i krwi zatrucie.

Jeśli to wszystko nie zniechęcić chec przekłuć nos, po czym w końcu trochę czasu wyborze biżuterii. Pamiętaj, że to nie powinno przeszkadzać, ani stać, ale tylko w celu uzupełnienia rysy twarzy. Tylko w tym przypadku, utworzony obraz będzie naprawdę uroczy.