869 Shares 6476 views

„Lekker Antipigment”: Liczba, skład, instrukcje użytkowania

Brązowe plamy na ciele są bardzo częstym problemem. Mogą pojawić się w każdym wieku. Najczęściej cierpią na słabszej płci, a przez cały okres zmian hormonalnych kobiety. W tym artykule skupimy się na przygotowaniu „Lekker Antipigment” że opinie mówią, że okazał się być skutecznym narzędziem do zwalczania pigmentację. Tak, będziemy rozumieć, co to jest narzędzie.


"Lekker Antipigment". struktura

Skuteczność określa się jej skład, a mianowicie obecność takich substancji jak hydrochinon, arbutyna, kwas glikolowy, kwas winowy, kwas cytrynowy i kwas kojowy.

Hydrochinon – toksyczny, ale najbardziej skuteczny środek wybielający. Hamuje funkcje życiowe komórek, ale komórki produkujące melaninę, jest szczególnie wrażliwy na niego. Dlatego wybór optymalnego stężenia, możemy zapewnić, że melanocyty produkujące melaninę zatrzymać, a pozostałe komórki nie są praktycznie wpływu.

Arbutyna – łagodniejszy środek wybielający. Występuje w niektórych roślinach. To zmniejsza szybkość enzymu wymaganego dla syntezy melaniny.

kwas kojowy jest coraz częściej stosowany w kosmetyce, jako skuteczny środek wybielający. Jest taka sama, jak arbutyna, hamuje syntezę melaniny. Nietoksyczne, ma złuszczający i właściwości przeciwutleniające. Ale często występuje alergia na kwas kojowy, co ogranicza jej stosowanie.

Glikolowy, kwas winowy i kwas cytrynowy, mają działanie odrywania, tak, są używane do usuwania wierzchniej warstwy skóry.

Wszystkie substancje zawarte w produkcie, doskonale uzupełniają się wzajemnie, dzięki czemu łatwo uporać się z plamami pigmentu. Należy również zauważyć, że lek przeszedł badania kliniczne, w których skuteczność i bezpieczeństwo zostały sprawdzone.

"Lekker Antipigment". Instrukcje użytkowania

Lek przeznaczony jest do rozjaśnić piegi, plamy starcze, efekty trądzik.

Dawkowanie: miejscowo, dla poszczególnych aplikacji. Nałożyć na czystą skórę na punktowanych miejscach, a nie uzyskiwanie na skórę wokół oczu, 1 raz dziennie, aż do pożądanego rezultatu, ale nie więcej niż 14 kolejnych dni, a następnie zrobić przerwę 2-miesięczny. Po pewnym czasie nastąpi rozjaśniające plamy lub jego całkowite zniknięcie.

Środki ostrożności dotyczące korzystania z funduszy

Ponieważ część leku zawarta kwas, że kiedy go użyć trzeba podjąć środki ostrożności: nie traktują skórę wokół oczu, unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi, w kontakcie z zimną wodą. W rzadkich przypadkach można indywidualnej wrażliwości na ciekłych składników (swędzenie, pieczenie), przy czym stosowanie musi być zatrzymany i oczyszczone ze skórą wody.

Jak działa „Lekker Antipigment”

Dzięki bardzo wygodnej formie zwolnienia – w formie flamastrem – płynny wybielacz jest bardzo wygodne, aby postawić kropkę na dotkniętych obszarach skóry, bez wpływu na zdrowe części. Dlatego naturalna kolor skóry nie jest wyjaśniona, a osiągnięty zauważalny efekt.
Kwasy hydrochinonu i arbutyna blokowanie syntezy melaniny, lecz ze względu usunięte górne warstwy pigmentowanej skóry. Według producenta, a dalsze wyjaśnienia zniknięcia plamy starcze uzyskuje się już po kilku zastosowaniach funduszy „Lekker Antipigment”. Liczba samych nabywców powiedzieć, że wynik jest zazwyczaj widoczne po dwóch tygodniach regularnego stosowania leku. Traktowane skóra zaczyna skórki, a następnie odchodzi cienką warstwę martwych komórek po plama soczewicowata usuwania który znika lub staje się znacznie lżejszy.

gdzie kupić

Wielu z was pewnie już zainteresowany cieczy „Lekker Antipigment”. Gdzie ją kupić? – Pytasz. Sprzedał go w aptekach i sklepach kosmetycznych. A jego cena jest bardziej niż przystępne – około 60 rubli warto „Lekker Antipigment”. Opinie wskazują, że pomogła już wielu ludzi stają się bardziej atrakcyjne bez plam pigmentowych na ciele.

Dlaczego warto kupować „Lekker Antipigment”

Problem plam starczych jest bardzo powszechne. mogą wystąpić z wielu powodów. Ten zmiany hormonalne podczas ciąży lub odbioru hormonalnych środków antykoncepcyjnych i chorób organów wewnętrznych: wątroba, tarczycy, jajników u kobiet – i brak witaminy, takie jak witamina C,
Często plamy również wystąpić u osób pracujących w środowiskach niebezpiecznych, gdzie toksyczne substancje wpływają na skórę. Jednak najczęstszą przyczyną przebarwień jest szkodliwe działanie promieni UV, z których w okresie letnim jest dość trudne do ucieczki. Dlatego wiele osób stara się pozbyć plamy na twarzy i ciała i próbować różnych sposobów, czasem wydając znaczne sumy pieniędzy. Lek „Lekker Antipigment”, która opinie zostaną omówione poniżej, jest skuteczny, łatwy w obsłudze i zaskakująco ekonomiczny.

Recenzje "Lekker Antipigment"

Kupujący już próbował sobie wyobrazić działania danogo oznacza mówienie o wysokiej wydajności. Pozytywny wynik przychodzi na drugim tygodniu jej stosowania.

Prawie wszystkie zauważyć wygląd obrabianej powierzchni cienką skorupę, po usunięciu których nie pozostał żaden ślad plam pigmentowych. Wielu powie, że oni nie wierzą w działania tego leku, stosowane na fakt, że prawdziwie skutecznym środkiem kosztów kilka razy droższe. Ale efekt przeszedł wszelkie oczekiwania. Dla uzyskania najlepszych rezultatów zaleca się przed zastosowaniem potrząsać urządzeniem kilkakrotnie jako termometr. Porowata pręt oraz nasączone ciekłym i może być dokładnie obsługi na miejscu.

Negatywne opinie na temat leku

Jak w przypadku każdego produktu kosmetycznego, produkt ten nie pasuje do wszystkich. Niektórzy klienci mówią, że absolutnie nie pomoże w walce z pigmentacją wybielania cieczy „Lekker Antipigment”, więc opinie pochodzą z negatywnej. Powodem jest to, że przewlekłe plamy wątrobowe są uleczalne trudniejsze niż świeże. Nie należy również zapominać: jeśli przyczyną barwienia jest chorobą narządów wewnętrznych, kosmetyczne środki wybielające mogą być bezsilna, a do leczenia konieczne jest przede wszystkim samej przyczyny.

Innym powodem negatywnych opinii są nieprawidłowe stosowanie leku. Czasami kobiety, szukając raczej pozbyć się uciążliwych plam, zastosowano zbyt liberalnie oznacza, zwłaszcza jeśli plamy są liczne i duże rozmiary. Rezultatem jest oparzenie chemiczne – skóra staje się czerwona i łuszcząca. Używaj płynnego „Lekker Antipigment” należy ściśle według instrukcji, czyli umieścić go punktualnie, dokładnie na miejscu, bez dotykania zdrowej skóry, 1 raz dziennie.

I oczywiście, nie należy zapominać o indywidualnych nietolerancji składników. W rzadkich przypadkach, tam są swędzenie i pieczenie po użyciu tego narzędzia.

Z powyższego można wyciągnąć następujące wnioski. Obecnie istnieje wiele narzędzi, aby pozbyć się plam starczych, ale do wyboru metody należy podchodzić z wielką odpowiedzialność, ponieważ niewłaściwe działania mogą tylko pogorszyć sytuację. Przed użyciem jakiegokolwiek produktu kosmetycznego należy skonsultować się ze specjalistą. Ciecz „Lekker Antipigment” Pomimo wielu negatywnych opinii, jest skuteczny w walce z pigmentacji skóry. Bardzo niski koszt to kolejna zaleta tego. Bądź piękna!