176 Shares 5684 views

Pieczona pierś z indyka w piekarniku – do otrzymywania diety mięsa

Przygotowując ten produkt bez wysokich kosztów i czasu pracy, a wynik jest lepszy od wszystkich najbardziej optymistycznych oczekiwań. Jak gotować filet z indyka w piekarniku? W Turcji neutralnym smaku, z tego powodu jest ona z powodzeniem łączyć z obu warzyw i zbóż, a także z makaronem. Ładny zacieniony dodany aromat grzybów i innych rodzajów mięsa, świetnie dogaduje się ze wszystkimi rodzajami sosów. Ten produkt był podatny na dowolnej metody przetwarzania. Jest możliwe, aby upiec całą filet z indyka, może być kawałki mogą być również smażone, gotowane, wędzone.


Pierwszym sposobem jak upiec pierś indyka w piekarniku

Potrzebne są: funt filet z indyka, pięćdziesiąt gramów masła, sól i pieprz, mieszanki soku z cytryny. Rozgrzej piekarnik do dwustu stopni. Płukania filetów do sucha papierowym ręcznikiem, natrzeć mieszaniny soli i pieprzu. Odmrożone na twardość masła cięcia na długie paski (dobrze jest wykonać podgrzewany nóż). Filet olej smalec. Tutaj w poręcznej bardzo wąski i ostry nóż. Dokonać głębokich nakłuć i prawo Blade olej wpakować tak daleko, jak to możliwe. W celu utrzymania kształtu filet, można owinąć nić. Zawinąć w folię. Pieczona pierś z indyka w piekarniku, co będzie potrzebne czterdzieści minut. Otworzyć folię. Posypać powierzchnię z sokiem z cytryny i piec do spłukiwania – nawet przez dziesięć minut w tej samej temperaturze. Pisanie chłodny ty nieznacznie przed wyciąć. Zimne mięso staje się niezwykle pojętny podczas cięcia, jak na zdjęciu. Bardzo ładne, smaczne i wszechstronny danie okazuje: możesz zaoferować i na gorąco i zimno, i dekorować, a na kanapkę.

Druga metoda, jak upiec pierś indyka w piekarniku

Potrzebne będą: szynka z indyka bez kości. Na sos: szklanka oleju roślinnego, mieszanina cytryna ziół włoskich lub francuskich, dwa ząbki czosnku, cebuli, soli.
W procesie blendera zioła, czosnek, cebula, sok z cytryny, dodać strużkę oliwy z oliwek. Bić, aż będzie gładkie. Wlać mieszaninę filet z indyka i godzinę, aby trzymać w lodówce. Rozgrzej piekarnik do dwustu stopni. Położyć filet wraz z marynatą (aka sos) w rękawie do pieczenia, umieścić na patelni, dokładnie powyżej, aby nie płynął sok wewnątrz, kilka dziur Pierce PIN w rękawie do wylotu pary. Pieczona pierś z indyka w piekarniku przez czterdzieści minut, a następnie otworzyć torebkę i spuścić sos. Piec do całkowitego rzut oka, ze wzrostem temperatury. Przed cięciem urlopu mięso podostyt przez dziesięć minut. Mogą być serwowane.

Trzeci sposób jak upiec pierś indyka w piekarniku

Potrzeba marynaty: dwie sztuki. łyżki brązowego cukru i soli, liść laurowy, trzy szklanki wody, ziele angielskie. Dwie piersi indyka – około półtora kilo, dwie sztuki. łyżki miodu, oliwy z oliwek, w zależności od wyrobu. łyżka sosu sojowego i papryka godzin. łyżeczka czarnego pieprzu. Wszystkich składników w celu wytworzenia mieszanki marynaty. Czyste od ścięgien, filmów i piersi indyka, a także wysyłać do lodówki na jeden dzień, po Zatoce sosem przygotowanym. Następnie przemyto zimną wodą, suchej tkaniny oraz szkliwo płaszcza mieszanie tego miodu, oliwa z oliwek, papryka, pieprz i sos sojowy. Marynować w lodówce przez jeden dzień więcej. Mięso jest następnie zwijana i związać nici. Pokrycie z papieru do pieczenia, umieścić zaokrąglenia i pieczono w temperaturze sto sześćdziesiąt stopni i pół godziny. Około tworzy się co pół godziny podlewanie sok mięsa. Pozostawić do ostygnięcia przez dziesięć lub piętnaście minut i pokroić na porcję.