364 Shares 2938 views

Domowe wino malinowe

Do tej pory, malina wino dość popularne, i gotowane w domu, to ma nie tylko wspaniały aromat, ale także wielki niepowtarzalny smak. Do jego produkcji z wykorzystaniem przejrzałych, ale dobre i czyste maliny. Ona załatwione, usunąć ogonki i uszkodzoną choroby owoców. Przygotować napój na kilka sposobów. Rozważmy tę kwestię bardziej szczegółowo.

Raspberry wino №1

Składniki: cztery kg malin, czterech litrów czystej wody na kilogram dwustu gramów cukru.

Jagody są sortowane, kruszone i umieścić w butelce desyatilitrovuyu. W osobnym pojemniku cukru rozcieńczonego w wodzie i ogrzewa aż do całkowitego rozpuszczenia tego ostatniego. Syrop chłodzi się i wlewa się do butelki z jagód podstawy szyi. Butelkę pozostanie otwarta przez kilka dni (do momentu aż do końca fermentacji)

Kiedy fermentacja jest skończona, wino z malin są umieszczone na zimno przez trzy dni. W tym czasie, w dolnej części zbiornika powinna tworzyć osad. Napój jest filtrowany przez filtr i wełną mineralną. Alkohol powinien być przechowywany w chłodnym i suchym miejscu, absolutnie.

Raspberry wino №2 (wysoka jakość)

Składniki: pięć kg świeżych malin, pięć litrów wody, pół kg cukru.

Berry przepuszczone przez sokowirówkę. W osobnym pojemniku, a ciepła woda cukru, aż do jej rozpuszczenia. Następnie syrop chłodzi się, miesza się z soku malinowego wlewa się do butelki, umieścić na pięciu dniach fermentacji.

Podczas fermentacji zakończeniu wino domu malinowy filtrowano przez bawełnę, a w butelkach, które następnie zamknięto i umieszczono w położeniu poziomym. Przechowywać w chłodnym miejscu.

Słodkie wino z malin

Składniki: pół litra soku malinowego, dwa kg sześciu stu gramów cukru, dwu i pół litra wody, l wódki.

Przygotowanie malinowy wina w sposób klasyczny. W soku neosvetlonny, który jest otrzymywany poprzez wyciskanie świeżych malin prasy, umieścić jeden kilogram sześćset gramów cukru przed fermentacją i ośmiu gramów cukru – później. Kiedy fermentacja jest kompletna, dziesięć litrów napoju trzeba dodać jeden litr wódki, po czym napój jest przechowywany przez pięć dni. wino przesączono, po czym dodać pozostały cukier (dwustu gramów) i butelkuje. alkohol gotowy ma przyjemną kwasowość i smak świeżych malin.

Silne wino z malin

Składniki: Pięć kilogramów jagód trzysta gramów cukru, dwa litry wody, starter drożdży.

Jagody wycisnąć, dodać jeden litr wody i cukru. Aby uniemożliwić również dodawane do jednego litra wody i pozostawiono do parzenia przez sześć godzin, a następnie są ponownie poddawane kompresji.

Otrzymany w ten sposób sok z sokiem, prasowane wcześniej wylewa i pozostawiono do fermentacji przez dziesięć dni do fermentacji. W miarę upływu czasu, pić filtr, dodać do niego sto pięćdziesiąt gramów cukru (w tempie jednego litra soku), a następnie umieścić fermentować przez kilka dni.

Po zakończeniu procesu fermentacji zakończeniu napój wlewa alkoholu w ilości połowy litra do dziesięciu litrów wina, przelano do butelki lub butelki i szczelnie zamknięto. Taki alkohol przechowywać w chłodnym miejscu.