697 Shares 7676 views

Whisky „Lagavulin”: rodzaje, cena

Oryginalne opakowanie z drogiego alkoholu wysokiej jakości może być dobry prezent dla prawdziwego konesera. Whisky „Lagavulin” jest wybitnym przedstawicielem takich produktów. Smak tej jakości napoju zaskoczy i zmieść pod wrażeniem.


whisky świata

Wśród napojów alkoholowych jest jednym z najsilniejszych. Jest to najczęściej spożywane w koktajlach, ale są prawdziwymi miłośnikami „poważne” alkoholu. Smak whisky malt otrzymując ziarna i zasad, które są zawarte w jego produkcji.

Początki tego rodzaju alkoholu trafia do odległej XV wieku. Jest uważany za miejsce narodzin Szkocji, który dziś kojarzy się z tym napojem.

Wszystkie whisky mają różne smaki: W niektórych dominują subtelne i aromatycznych nut, a są bardziej cierpkie i mocne.

Napój ten różni twierdza która zmienia się od 32 do 60 stopni. Najczęstszym jest uważany whisky, posiadające siłę 40 stopni. Może być stosowany w postaci nierozcieńczonej. Napoje z większą siłą jest zwykle zawarte w koktajlu. Wśród różnych marek tego produktu nie może być nazywany whisky „Lagavulin”.

Spirits Marka Lagavulin

Nazwa szkockiej firmy tłumaczy się jako „mały Mill Valley”. Czas od momentu powstania w 1742 roku, gdy pierwsza destylarnia powstała. Przez długi czas, produkcja alkoholi destylowanych była jedynym sposobem dla rybaków przetrwać ostre zimy.

Produkcja rozszerzony aż do 1927 roku. Napój alkoholowy firma przez cały czas, inna jakość, która jest osiągnąć poprzez przestrzeganie metod produkcji ręka whisky. Produkty zostały przyznane prestiżowe nagrody na międzynarodowych konkursach i wystawach duchów.

Do tej pory firma założona produkcję whisky „Lagavulin” o fortecę 43 stopni i migawki 12, 16 i 21 lat. Konieczne jest również, aby mówić o istnieniu niezależnej od nikogo firm, które działają legalnie korzystających z tej marki. Ich produkty są przechowywane 12, 25 i 30 lat.

Dziś destylarnia kostka ma cztery destylacji, którego całkowita wartość wynosi 25,1 tys litrów. W ciągu roku firma rozlewa ponad dwóch milionów litrów czystego alkoholu. Jego siła podczas napełniania beczki 63,5%. Większość whisky dojrzewa w beczkach Burbon, niewielką część – sherry.

Whisky „Lagavulin”

Najlepiej Scotch Whisky ma ciemną barwę bursztynową. Ponadto, napój ma niezwykły zapach, które zostały przechwycone wyraźnie nutami torfu, jod i zapach niektórych kwiatów. Powolny smaku napój smak wydaje na pierwszy słodki, słony posmak jest gorzka i cień w tym samym czasie. Ponadto, whisky dojrzewa w beczkach Burbon i Sherry, które nadają mu unikalny nuty zapachowe.

Smak napoju składa się z trzech głównych elementów: klej taśma „Lagavulin” markowych odcienie słodu i torfu. Alkohol daje wyjątkowy smak wody, która przepływa przez obszar i jest bogata w różne minerały. To miejsce, gdzie niepowtarzalny aromat i smak whisky.

Napój alkoholowy w butelkach walcowych w dużych butelek z charakterystycznym krótkim puzatenky szyi. Dół – wklęsła falistej, pokrywa – korek zamknięty ciemny polietylenu z tytułowego alkoholu. Każda butelka ma indywidualny kartonu z oryginalnymi napisami marki.

ile jest

Sklep oferuje różne whisky „Lagavulin”. Cena produktu zależy od objętości, wytrzymałość napoju i regionu, w którym jest on sprzedawany. Aby przesłać cenę palety produktów, należy rozważyć oferty w życie w Moskwie.

Lagavulin 16 – pojedynczy whisky malt w objętości 0,75 litra butelki koszty 4600 rubli. Napój jest bogaty w fenole, słodkim posmakiem. Zaleca się, aby używać go przed snem. To idzie dobrze z serem i ciastka.

Podobny produkt, ale z opóźnieniem 25 lat, jest sprzedawany w cenie 20 000 rubli, a opóźnienie 12-lat – do 3900 rubli. Pierwszy – bardzo mocny, intensywny, o silnym zapachu, drugi – na tyle tłusta, z cierpkim smaku słodu, nie ostre, łatwo jest pijany i ma przyjemny i trwały posmak.

koktajl recepty

Lagavulin 16 – elita produkt alkoholowy o niepowtarzalnym smaku. Dla miłośników mocnego napoju – to prawdziwy unikat. Koktajle on, oczywiście, zmieni swój smak i smak, ale z drugiej strony, nadać mu niezwykły dźwięk.

Whisky koktajle ma efekt ocieplenia. Napoje te można łatwo wytworzyć w domu, ponieważ nie wymaga żadnych specjalnych składników. Jako składniki są dobrze nadaje się lód, sok z cytryny. Ponadto, whisky mogą być dodawane do kawy.

Oto kilka przepisów na koktajle:

  • Mieszać na wstrząsarce bez 1 części wody i 1 część whisky gazu. Perelom do szklanki, dodać lód.
  • Mieszać w 40 ml wytrząsarce whisky, słodkie Vermouth 20 ml, 10 ml syropu cukrowego. Perelom do szklanki i dodać wiśnia.
  • Mieszać w 50 ml wytrząsarce whisky, 10 ml likieru pomarańczowego lodu. Vstryahnom i rozlanie do kieliszka koktajlowego.

Jeść pić w czystej postaci lub dodać do koktajlu – każdy decyduje za siebie. Jeśli chodzi o whisky „Lagavulin”, ten produkt jest dobry w jakiejkolwiek formie. Wybór należy do Ciebie!