882 Shares 8794 views

Automatyczne centrum poncz z rąk: zasada działania, a urządzenie

W pracy z mistrzem metalu często konieczne jest wywiercenie otworu. Podczas tej procedury wiertło często wymyka się na bok, tworząc wielkie niedogodności. Można temu zapobiec za pomocą narzędzi, takich jak automatyczna punktak.

standard

Normalna stempel jest narzędzie hydrauliczne, ukształtowany jako uchwyt, wyposażonym w pręt, który służy do produkcji specjalnej stali narzędziowej. Problemem jest to, uderzenie na powierzchnię metalu, aby małe otwory, w które następnie wprowadza się końcówki wiertła do wiertarki ręcznej lub elektrycznej. Zwłaszcza dla wierzchołka wiertła jest wyposażona w stożkowy stempel ostrzenia. Urządzenie jest wyposażone w rękojeść ze specjalnymi nacięciami. Zapobiegają ślizganiu rąk podczas pracy z urządzeniem. Informacje zwrotne od klientów, brak zwykłej nakernivatelya jest to, że muszą pracować obiema rękami (jedna trzymać młotek, a drugi – punch).

Ci, którzy chcą uwolnić jedną rękę, a podczas pracy, aby minimum wysiłku, zaleca się użycie automatycznego punktakiem. To może być mechaniczny, elektryczny i wiosną.

sprężyny stempel

Mechaniczna lub sprężyna punktaka może być obsługiwany jedną ręką. To narzędzie działa poprzez kompresję gęstą i poczucie uwolnienia specjalny wiosna.

Wewnątrz korpusu narzędzia zawiera mechanizm spustowy plutonu, który ma wpływ na iglicy i pracujących w niepełnym nakernivatelya. Stożkowy trzpień wykonuje nakernivanie przez stosowanie przed uderzeniem iglicy. On zaczyna się poruszać po zwalnianie sprężyny.

narzędzie korzyści

Sądząc po opiniach właścicieli takich produktów, wiosna punktak automatyczny ma następujące zalety:

 • Znakowanie odbywa się jedną ręką: instrument perkusyjny nie ma zastosowania.
 • Master możliwe staje się kontrolowanie siły oddziaływania na rdzeń metalowej powierzchni w kształcie stożka. Ta cecha, która posiada automatyczny uderzenie mechaniczne, pozwala na łatwe tworzenie Materiały miękkie i kruche, nie ryzykując uszkodzenia nich tę samą głębokość – znamiona wszystkich otworów utworzonych przez to narzędzie.
 • Procedura oznaczania centrum mechaniczne uderzenie w porównaniu do standardu jest znacznie szybsze.

Elektryczny automatyczny centrum poncz

Zasada działania tego narzędzia jest użycie pin i laskę, które są podane w ruchu nie przez człowieka wysiłku, a przez działanie obwodu elektrycznego. Przy pomocy cewki (cewka) i polem magnetycznym wytworzonym przez krótki iglicy, ciągniętą w korpusie narzędzia, uwalnia iglicę. To z kolei ma wpływ na pręcie. Jak wynika z licznych opinii konsumentów korzystających z takiego automatycznego punktakiem, można w ciągu jednej minuty, aby nie mniej niż pięćdziesięciu dziur. Jak zauważył użytkowników, rdzenie mocy są rzadkie. Wynika to z faktu, że narzędzia te są nieaktualne projekt.

Gdzie mogę kupić urządzenie?

Nabyć uderzenie typu puszki w sklepach instalacyjnych. Narzędzie jest również sprzedawany w częściach ręczne i elektryczne. Rdzenie są cylindryczne w kształcie i łatwo zobaczyć na półkach. Przed zakupem tego narzędzia zalecane jest, aby zwrócić uwagę na materiał, z którego jest wykonany i kto jest jego producentem. Jeśli na rdzenia, nie ma żadnych oznaczeń, doświadczeni mistrzowie polecam zakup tego instrumentu do powstrzymania.

Niemiecki producent

Firma produkuje Rennsteig szczypce zaciskowe do dociskania kontakty i instrumentów perkusyjnych. Dłuta, przecinaki, piki, oraz stemple knockout, produkowane przez tę firmę, łączy w sobie wysoką jakość niemieckiej.

Korzystanie z automatycznego poncz Rennsteig, można łatwo umieścić znak na zaznaczonej linii. Aby to zrobić, narzędzie musi być zainstalowany w żądanym miejscu, a następnie kliknij na wieczku. Powered samo uderzenie, bez użycia instrumentów perkusyjnych.

charakterystyka

Niemiecka Rennsteig automatyczne stempel, przy czym urządzenie składa się z następujących elementów:

 • Korpus wykonany z wysokiej jakości stali narzędziowej bardzo. Ma powłoki niklowej.
 • Wymienna końcówka hartowane. Jego długość wynosi 1,25 cm.
 • Perkusista. Jego średnica – 0,14 cm.

Również stempel wyposażony w mechanizm do regulacji ciosy.

Za pomocą tego narzędzia można oznaczyć jako zwykłej stali i produktów z jakiegokolwiek metali nieżelaznych.

Punktak automatyczny własnymi rękami

Kto pragnie otrzymać urządzenie do układów, ale aby zaoszczędzić pieniądze, lub po prostu miłośników majsterkowania mogą starać się standardowy rdzeń. W tym celu, odpowiednie konwencjonalne wtryskiwacza, a mianowicie jej igły blokujący, który ma wysoką twardość. może to być dowolnie kernit z tworzyw sztucznych, aluminium, miedź, mosiądz, brąz i wysokowęglowej stali narzędziowej nieutwardzonej. Ci, którzy chcą pracować bez użycia młotków, lepiej, aby rdzeń automatycznym rury opony twardej. Do pracy potrzebne są:

 • Duracza rurki o średnicy 0,12 cm. Będzie ciało przyszłego produktu.
 • shock-plutonu. Jest to produkt w postaci ciała stałego o stożku stali węglowej, którym jest na niewielkie przemieszczenie sprężyny jest umieszczony w ustawieniu migawki.
 • Normalna sprężyna. Powinien on być umieszczony pomiędzy napastnikiem a rdzeniem grzyba.
 • Pokrywa lub kołpak. spełnia ona funkcję ogranicznika dla sprężyny spustowej, która ma wpływ na iglicy.
 • Nosek. Jest łatwy do wyrzeźbić sobie za pomocą szlifierki lub szlifierki.
 • Szlifowane stożkowego pręta. Nie może być kilka. W tym przypadku, jeśli to konieczne, w trakcie pracy mogą być usunięte i ostrzone na przemian.

postęp

Jest to łatwe do wykonania automatyczne rdzeń siebie, jeśli pracujesz w etapach. Z pana jest wymagane, aby wykonać następujące czynności:

 • Produkować macierzystych punch. Pożądane jest, aby mieć średnicę 0,4 cm i długości 4 cm. Powierzchnia robocza wymagane jest hartowane.
 • Na trzpieniu z napastnikiem jest zestaw wyciszający podkładkę. Po tej operacji, to jest uważany za gotowy do użycia.
 • Przygotować mechanizm spustowy. W tym celu obrabiane części w postaci stożka, ustawionego w części wewnętrznej sprężyny. Wykonać tę operację, jest taka, że jej część cienkiej (0,3 cm), kawałek spoczywała na końcu sworznia. Jego długość może być 3 cm.
 • Włóż zespół spustu do ciała przyszłego instrumentu.
 • Górny koniec rury z wydrążoną zamknięte. W tym celu słuchawka jest wyposażona w gwint, na którym zakrętką.

W wyniku tego, stempel domowych należy postępować w następujący sposób:

 • Szlifowane stożkowego pręta umieścić w zamierzonym miejscu do wykrawania, a następnie należy umieścić ciśnienia.
 • Jego drugi tępy koniec wpływa na mechanizm spustowy push części stożkowe zainstalowane na wiosnę do iglicy.
 • W rezultacie, pręt naciśnięcie mechanizmu spustowego jest jej częścią stożkową stopniowo coraz bardziej przesunięte od końca, aż środek osiąga napastnik. Osób przebywających pod wpływem zwykłej sprężyny i opuszcza.

Wytwarzanie produktów można uznać za zakończone powodzeniem, w przypadku gdy pręt przylepcowy w wybranym miejscu na powierzchni etykiety jest utworzona bezpośrednio. O czym świadczą liczne opinie właścicieli, domowe stemple i bary wygodnie przechowywane w tablicach dla szachami. Tam każdy z pręta mogą być wykonane specjalne sekcje wykonane z pianki.

Domowe rdzenie, zarówno konwencjonalne, jak i automatycznych, to idealne rozwiązanie dla tych, którzy tylko od czasu do czasu korzystać z tego narzędzia.