556 Shares 3832 views

Jak zrobić wróble własnymi rękami: uniwersalna, estetyczny i oryginalny produkt

Ile radości przynosi możliwość mają swój kawałek ziemi, pielęgnować ją, zebrać je, aby dostać się! Jednak wielu chałupników doświadczenia, ogrodników i plantatorów dostarczenia nieproszonych gości: ptaki, gryzonie, bezdomne psy i koty. I nic nie jest pozostawione do nich, jak zrobić wróble z rękami, co pomoże zaoszczędzić nie czyszczone plon.

Scarecrow ze słomy jak „The Scarecrow”

Najprostszym sposobem, aby wypełnić swoje worki wypchane słomą rytu w stare ubrania i zamontować go na słupie. Coś przypominającego opowieści bohatera z Emerald City – The Scarecrow. Niestety, ten strach na wróble nie zawsze wygląda atrakcyjnie na działce psuje ogólne wrażenie. Dlatego niektórzy gospodarze, myśląc o tym, jak zrobić wróble z rękami, stosować swoją wyobraźnię i skonstruować cały skład pluszaki – „firma boi” jako jasny i atrakcyjny,

To jest nie tylko stoi, ale szeleściły …

Ale ptaki – nie dość mądry, zwłaszcza wrony. Po zastraszani, dwa, a trzeci – zrozumie, co jest co. Rezultat: wróble powieszenie się, jagody i warzywa poklovany tak … To wstyd! Dlatego nadziewane ręce powinny być wykonane w taki sposób, że sprawia, że hałas – na przykład, nawleczone na sznurku pustych puszek lub puszek piwa. Nawet niewielki wiatr będzie klapa budowę, i to w tym samym czasie będzie przemieszczać, dzięki czemu dźwięki dzwonienie. Można również dokonać „posiadacz” cięcia włosów plastikowej torbie lub odzieży: kołnierzykiem spódnicę.

estetyczny Bugbear

Działki uderzony przez jego wyjątkowości, był atrakcyjny dla oka, wiele zrobić figurki z rękami na złom, które odstraszać złodziei i duszy przyjemne. To może być zabawne, „Babcia Yozhka” ze starym dywanie zamiast spódnicy i trzepaczką w dłoniach. I zabawny „centaur na odwrót” – z głową konia i ciało ludzkie – wiele spodoba.

Na wróble przychodzi do sprzętu ratowniczego

A jednak przebiegłe ptaki jakoś udaje się rozpoznać, który chroni ogród nie jest żywą istotą, a zwykły ogród wróble. Jak to może być? Jak zrobić wróble własnymi rękami, tak że może mówić? Elementary! Trzeba tylko włożyć do budowy małego urządzenia, na przykład, poprzez mówienie lub śpiewanie lalki, zrób tymczasowy switch – i od czasu do czasu głos ludzki będzie przestraszyć wszystkich, którzy nielegalnie próbuje zysku kosztem pracowników w ogrodzie lub w ogrodzie. Nawet osoba, która zdecydowała się coś ukraść, przestraszyć tę „zabawkę”!

Wróble chronić piskląt

Wielu cierpi na pytanie jak zrobić wróble własnymi rękami, aby chronić kury, kaczki, pisklęta gęsie przez ptaki drapieżne. Po tym wszystkim, latawce i orły nie boją się wróble, trwale przymocowana do kija. Paski i szumiących drapieżniki pakiet przestraszyć niewiele – są bardzo inteligentne też! W takich przypadkach możliwe jest, aby zaoferować możliwość toczenia mocującą straszak. Głównym biegun należy go wyciąć i połączyć gumowego węża. W ten sposób wykonana konstrukcja wiatr kołysze całym, wykonują swoją funkcję odstrasza. I większą funkcjonalność może być przywiązany do ręki długi sznur, na którym od czasu do czasu do ciągnięcia, powodując jej ruszyć. Proste i bardzo skuteczne!