307 Shares 1638 views

Self-made samochodu – ważne jest, aby wiedzieć? Jak zrobić domowy samochód?

Jak stworzyć self-made samochód? Teraz nie można nauczyć się mnóstwo odpowiedniej literatury i nie znika na wielomiesięcznych kursach magisterskich dla rozwiązania problemu. Tak samo jest z samochodem. W Internecie można znaleźć wiele warsztatów i wskazówek do tworzenia domowych maszynę, czy jest to samochód sportowy lub ciągnik konwencjonalne. Ale z jakich materiałów są wykonane? Jak narysować poprawne dane? A co jeszcze można zrobić własnymi rękami dla domowej roboty samochodu?

Trochę historii

Aby wyprodukować domowym sposobem samochody zaczęły się kilka lat temu. Szczególnie popularne i rozprzestrzenił tę działalność nabytą w czasach sowieckich. W tym czasie została ona rozpoczęta produkcję niezwykle popularnych modeli, w których było wiele błędów i niedociągnięć, a także niemal kompletny brak komfortu. Dlatego rosyjskie rzemieślników tworzyć indywidualne samochody z różnych dostępnych narzędzi.

Najczęściej nowy samochód zbierane od kilku nieprodukcyjnym stary. Również dla miast i wsi konwencjonalne samochody osobowe zostały zmienione w tych ciężarówek. W tym celu, zwiększona pojemność i wydłuża ciało. Były modele, które z łatwością pokonali wszelkie przeszkody wodne.

Domowe przepisy takie nie są zabronione. Pewne ograniczenia zostały nałożone jedynie na zachodzie słońca ZSRR, ale praktycznie nie przeszkadzają w produkcji osobowych. Były tam ogromna liczba trików i luk w prawie, dzięki którym setki maszyn rzemieślniczych produkcji zanotowano w tych dniach.

Co jest potrzebne do domowej roboty samochodu

Przed zbudować swój własny pojazd, trzeba dokładnie przemyśleć każdy krok i każdy szczegół pracy. Najpierw trzeba określić główny cel stworzenie maszyny. Na to zależy od samej budowy i możliwość przyszłego transportu. Jeśli chcesz uniwersalnego pomocnika na farmie w stanie podnieść znaczne obciążenie i przekazać wszelkie przeszkody, które będą musiały zaopatrzyć specjalnych części i materiałów, a także skupić się na wzmocnionej konstrukcji. W przypadku modelu samochodu sportowego lub innej maszynie mody trzeba myśleć o wyglądzie.

Oprócz pracy z motocykli, skuterów i różnych przyczep wymagają różnych składników. Jednak w każdym przypadku, self-made samochód z rękami stworzony, wymaga kilku kół z blachy stalowej, specjalne śruby do konstrukcji stalowych, układu kierowniczego, przekładni, śrub itp

Jakie materiały są najlepsze do wykorzystania

projekt samochodu – nie ma łatwą sprawą. Samochód powinien być bezpieczny zarówno dla właściciela jak i dla środowiska. W związku z tym konieczne jest stosowanie dużej wytrzymałości, odpornego na zużycie materiałów. Ponadto nie możemy zapominać o komfort.

Najczęściej stosuje się w metalowych konstrukcji rzemieślników i drewna. Wyposażenie i komfort musi być szkło, plastik, tkaniny i różne skóra, guma, itd.

Ponadto, każdy przypadek specyficzny materiał ma swoje zalety i wady. Na przykład, domowej roboty samochodu wykonane z drewna będą znacznie tańsze niż te same, ale z żeliwa lub tworzywa sztucznego. Wiadomo, że przed początkiem lat 40. wszystkie klatki do transportu były wykonane z drewna. Ale taki materiał sprawia, że samochody mniej bezpieczne, a to jest niepraktyczne i krótkotrwałe. Ponadto, ciężar pojazdu jest dość duży.

Jest to łatwiejsze i bardziej praktyczny w użyciu w różnych metali oraz odpowiednimi elementami starych samochodów.

Jak zrobić rysunki

Każdy poważny projekt wymaga przygotowania. Więc zanim zaczniesz podjęciem domowej roboty samochodu z rękami, konieczne jest, aby narysować szczegółowy plan i rysunek przyszłej budowy. Można użyć kilku rysunkach: widok ogólny pojazdu, jak również szczegółowy rysunek każdego elementu. Trzeba będzie dużym rysunek papier, ołówki i gumki, tusz i linijki i inne materiały piśmienne.

Najprostszym sposobem na posiadanie nowoczesnej technologii, dzięki czemu rysunki na komputerze. Poza tym, istnieje wiele specjalnych programów, takich jak „Kompas”, lub splan sznur samochodów. Możliwe jest również, aby obwód i Word. Każda taka aplikacja ma swoje własne cechy i zalety.

Teraz można tworzyć absolutnie żadnych domowych samochodów. rzemieślnicy Rysunki są na wyświetlaczu. Następnie mogą być drukowane w dowolnym, wygodnym formacie.

Jak przekonwertować prywatnego samochodu

Aby zbudować całkowicie nowy model pojazdu nie jest siła każdego z nas, więc jeden lub więcej starych, wyrejestrowanych pojazdów są coraz częściej stosowane. W naszym kraju jest to zazwyczaj „Lada”, „Wołga” i „Kozacy”. Ich przerabianiu do różnych celów: na karuzeli dla dzieci, przewożących ciężkie ładunki, jadąc w szczególnie niebezpiecznych warunkach, itd.

Automaster Panuje przekonanie, że zaczynają zbierać nowy samochód z małym. Najpierw przerobić niektóre elementy starych samochodów prywatnych, a następnie dodać kilka nowych szczegółów. A potem, i nie zaprojektować zupełnie nowy model. Bardzo ciekawe przekonwertowane hybrydy są zdolne do jazdy równie dobrze zarówno na lądzie jak i na śniegu lub wody.

Zarejestruj domowej roboty samochodu

Tak minąłem kilka miesięcy, a ostatecznie zostały zaprojektowane i ułożyć swój domowy samochód. Jednak aby móc bezpiecznie i łatwo jeździć na nim, należy przejść procedurę rejestracji. A do tego konieczne jest, aby niektóre trudne kroki. Należy zauważyć, że rejestracja podlega tylko tych pojazdów, które ważą więcej niż 3,5 tony. Jest to również wszelkich naczep i przyczep, motocykli i skuterów.

Początkowo sprawdził dokładność i niezawodność konstrukcji maszyn. To był specjalny laboratorium badawcze. Tutaj główne parametry są sprawdzane, które były niezbędne do bezpiecznej eksploatacji urządzenia. Po niezbędnych testów na rękach właściciela wydawane ekspertyzy. Z tych ustaleń, a także oficjalnych dokumentów dotyczących szczegółów stosowanych w transporcie należy skontaktować się z policji drogowej. Certyfikacja jest również wymagane Instytutu Bezpieczeństwa Drogowego.

W MREO brane certyfikatu bez numeru identyfikacyjnego. Dla nowego policji drogowej powinien skontaktować paszport i wszystkie dokumenty odbierane. Następnie w swoim własnym samochodem udać się do MREO do ostatecznej rejestracji.

Akcesoria do transportu własnymi rękami

Zrób domowy samochód – to dopiero początek. Nadal konieczne jest stworzenie wszystkich warunków dla bardziej komfortową i bezpieczną eksploatację. Będziemy potrzebować wszystkich rodzajów opraw oświetleniowych, wentylatory, dodatkowych akcesoriów i itp

Na przykład, można utworzyć specjalną urządzenie rozruchowe, aby uruchomić samochód w zimnych porach roku. wzornictwo przemysłowe dobry hit w kieszeni, a self-made urządzenie pozwoli zaoszczędzić sporo budżetu rodzinnego. Będzie to wymagało tranzystorów, przełączników, diod, rezystorów, łączące przewody itd

Również dość popularne poszczególne urządzenia zapobiegające kradzieży. Takie improwizowane urządzenia samochodowe pomaga zapewnić bezpieczeństwo samochodu w każdych warunkach. Najprostszym składa się tylko z pojedynczej diody jest umieszczony między generatorem napięcia baterii i kubka.

Kilka ciekawych faktów o domowych produktów

Oczywiście, w tej dziedzinie nie wystąpiły nietypowe zdarzenia i epizody:

  • Pozycja najniższy pojazd należący domowe Flatmobile. Jego wysokość wynosi tylko 50 cm, jazda może być tylko na płaskiej i gładkiej asfaltu.
  • Dla miłośników nowoczesnych pojazdów jubilerów stworzył pierścień z rysunkami w postaci różnych ochraniaczy. Spójrz na te produkty jest dość oryginalny.
  • Kilka brytyjscy studenci skonstruowali domowe wyścigi samochodowe. Jego osobliwością jest nie tylko szybkość i projektowania, ale także w silniku, ponieważ działa na wodór. Technika ta jest całkowicie bezpieczna dla środowiska. Te self-made mini-samochody są przeznaczone dla dróg i miast.
  • Pierwszy samochód z legendarnym Genri Forda przez długi czas nie mógł opuścić twórca garażu, ponieważ Miał imponujące rozmiary. Wystarczy przełamać mur, kapitan był w stanie wykupić nowy produkt.