564 Shares 1430 views

Polyustrovsky rynek w Petersburgu: eksploatacja i dojazdu

W dawnych czasach, całe życie był handel na rynkach. A teraz, gdy „rynek” słowo można zapisać liczne stragany spiętrzone góra towarów, różowe sprzedawczynie obrocie energicznie z każdym klientem. Ale teraz, to prawda, raczej małych prowincjonalnych miasteczek. W takim Megapolis jak Sankt Petersburg, pojęcie „rynek” odnosi się tylko do zamiatania powierzchni dla handlu i dla obecności najróżniejszych produktów.

Polyustrovsky rynek w Petersburgu

Gdy na rynku obrotu zwierząt głównie rolniczych i domowych, a dlaczego wiele jeszcze zobaczyć go jako „ptak rynku”. Do tej pory, widzimy zupełnie inną sytuację – na terenie kompleksu można znaleźć szeroką gamę różnorodnych produktów. W 2013 roku wybudowano nowy nowoczesne pawilony handlowe. Obszar obejmuje oddzielny sektor dla sprzedaży żywności, produktów nieżywnościowych, rolnictwa przez sprzedawców prywatnych przedsiębiorców. Powierzchnia pod handel produktami spożywczymi o ponad 2500 metrów kwadratowych, istnieją lodówki, zamrażarki, wygodny schowek. Wewnątrz głównej sali notowań prezentowane pół-lady chłodnicze, wędliny, a także udogodnienia dla sprzedaży warzyw i ziemniaków.

W siedzibie nowej organizacji handlu goście oferują szereg produktów nieżywnościowych. We wszystkich punktach sprzedaży we wszystkich sklepach mamy nowoczesny sprzęt do gaszenia pożaru oraz kamer.

Rynek Polyustrovsky przedstawia konsumentom świeże i wysokiej jakości produktów spożywczych z najlepszych gospodarstw i od sprawdzonych producentów, testowanych w naszym laboratorium kontroli weterynaryjnej, sanitarnej, a także szerokiej gamy grup przemysłowych towarów, w tym chemii gospodarczej, artykułów gospodarstwa domowego. Istnieje również oddzielone futra.

usługi dodatkowe

Rynek Polyustrovsky oferuje zwiedzającym kilka dodatkowych usług, które uczynią go bardziej wygodne do odwiedzenia. Tak więc, w pobliżu kompleksu rynku ma kilka parkingów przeznaczonych dla gości rynku. Mogą one pomieścić do 250 samochodów. Możliwość parkowania przez Polyustrovsky Prospect Street Vasenka i Kalinin Square. W czasie, gdy rynek jest otwarty jedna godzina parkowania jest bezpłatne.

Dla wygody odwiedzających terenie kompleksu znajduje się kilka restauracji i barów szybkiej obsługi, bistro, rząd sklepów do naprawy biżuterii, telefony komórkowe, zegarki, obuwie, artykuły i studio wideo. Główny budynek (prawica) ma fryzjera.

Rynek ptak

Ci, którzy chcą kupić zwierzaka, należy odwiedzić rynek Polyustrovsky (St. Petersburg), który jest jedynym w mieście, zezwolił na sprzedaż zwierząt domowych.

Tutaj można kupić zarówno tradycyjne kociąt i szczeniąt różnych ras, papugi, kanarki, Szczygły, żółwie, chomiki, dekoracyjnych szczurów i królików, jak również bardziej egzotycznych dzikich zwierząt takich jak szynszyli, jaszczurki i węże. Dla akwarystów amatorów oferuje bogaty asortyment ryb, pasze, wyposażenie akwarium i akcesoriów do nich. Wszystkie zwierzęta przed sprzedażą specjalistycznych bada i zapewnia świadectwa weterynaryjnego.

Dla miłośników wędkowania będzie bardzo przydatna do odwiedzenia rynku Polyustrovsky. Wędkowanie odbędzie się szybko i sprawnie z nabytych tutaj akcesoriów i narzędzi połowowych, jako czas przetestowane i nowości. Nie zapomniał i zostawił fanów na świeżym powietrzu – istnieje szeroka oferta produktów turystycznych (śpiwory, namioty, łodzie, silniki zaburtowe, itd.).

Warunki dla beneficjentów – najemcy

Dla tych wytwarzania produktów rolnych na indywidualnym miejscu w regionie leningradzkim (w dostarczaniu odpowiedniej dokumentacji), przeznaczono 20 za darmo i 40 miejsc dla handlu preferencyjnego.

Dla kupców, korsarzy należące do uprzywilejowanych kategorii obywateli (weteranów II wojny światowej, renciści 1 lub 2 grupy, blokady i osoby zrównane z nimi) w celu zapewnienia korzyści płacić za powierzchnię handlową w wysokości 50%.

Dla wygody najemców na terenie rynku jest własny dział laboratorium badania weterynaryjno-sanitarnych (LVSE), za pomocą których codzienne monitorowanie wniosków otrzymanych żywności, warunków ich przechowywania i sprzedaży.

Tryb Polyustrovsky z funkcjonowaniem rynku informacji i kontaktów

Polyustrovsky rynku (dawny Kondratievsky) czynna jest codziennie przez siedem dni w tygodniu od 9.00 do 19.00, w sali głównej swego każdy trzeci poniedziałek miesiąca odbywa się dzień sprzątania.

Większość przestrzeni wynajmowane lokatorom, więc niektóre sklepy i punkty sprzedaży detalicznej znajdujących się na jego terytorium, może stanowić odrębną operację. Na przykład w przypadku sprzedaży towarów dla działu rybackiej pracuje od 9.00 do 19.00 w dni powszednie oprócz poniedziałku (dzień wolny) i od 10.00 do 18.00 w weekendy, i znajduje się w głównym budynku fryzjera klientów oczekujących od 10.00 do 20.00.

Dlatego też, jeśli są jakieś pytania dotyczące pracy lub masz sugestie biznesowych, można skontaktować się z nimi telefonicznie (znany również jako fax) +7 (812) 540-3039 lub wysłać e-mail do [email protected] Jeśli masz chęć, aby odwiedzić rynek Polyustrovsky, jak się tam dostać, a numer telefonu szybka kontakt.

Jak dojechać do rynku Polyustrovsky

Na powierzchni 19.000 metrów kwadratowych (z czego 75.000 wchodzą bezpośrednio na parkiecie) na terenie dzielnicy Kalinin, znajduje się w północnej części Petersburgu, został rozciągnięty rynku Polyustrovsky. Adres prosi każdą mieszkaniec dzielnicy St. Petersburg Polyustrovsky Prospekt 45. Aby osiągnąć może № autobusy 28, 37, 106, 107, 133, 137. Wyjścia muszą być na przystanku „Żukow ulicy”. Dwadzieścia minut z tego rynku jest stacja metra „Plac Lenina”, który jest łatwo dostępny środkami transportu podziemnego.

Biorąc powyższe pod uwagę, można powiedzieć, że rynek Polyustrovsky, pozostawiając po prawej tytułem „rynku ptaka”, może zadowolić swoich gości najbardziej zróżnicowaną gamę towarów, to będzie interesujące dla szerokiego grona odbiorców.