205 Shares 6554 views

Niezawodny towarzysz życia i polowania – Brakk Alpine

Alpine taksoobrazny Brakk należy do grupy gatunków gier, członkowie tej rodziny różnią się niesamowitą wytrzymałość i żywotność. Wielki węch sprawia, że ten pies wszechstronny: to może równie dobrze jak zwierzę do jazdy, a za jego ślad krwi. specjalizacja polowanie Bracco – przynęty nie tylko lisy i zające, ale również jelenie. Mięśni niskie (34-42 cm przy kłębu) krępy pies grubą twardej powłoki. odcień koloru waha się od ciemnoczerwonej do czarnej-brązowy. Niektóre warianty umaszczenia (brązowy i zardzewiały) przyznać istnienie psów czarnych i białych plam w różnych lokalizacjach. W czerwieni jest białym paskiem na grzbiecie nosa i gardła, plamy na brzuchu i nogach, a także białym kołnierzykiem na piersi. I czarnym płomień dopuszczalnego czerwony i brązowy Bracke'a (powyżej poziomu oczu, na krawędziach uszu, na powierzchni czołowej, wzdłuż tylnej i ogona). Powodem, dla wykluczenia jest obecność psa w kolorze czarnym, czekolady i barwy szaro-niebieskiej.


Charakter rasy

Jak również innych ras myśliwskich, Alpine Brakk niezbyt komfortowe uczucie w mieszkaniu miasta. Mimo to, w pierwszej kolejności jest psem-Hunter, a następnie PET. To nie przypadek, najbardziej popularny Bracke w środowisku łowieckim. Bardzo zwinny i wytrzymały, muszą one regularne spacery na świeżym powietrzu. jej brak, jak również stały stres fizyczny może powodować upośledzenia fizycznego i psychicznego zdrowia zwierzęcia.

Uważa się, że Brakk Alpine – dość agresywny i ostry pies. Rzeczywiście, te cechy są charakterystyczne dla tej rasy jest nieco większy od drugiego. Często jednak takie zachowanie zwierzęcia jest pod pewnym gruncie, więc jeśli pies nagle zaczął zachowywać się złośliwie, to najpierw znaleźć przyczynę tak drastycznych zmian. A w ogóle, że tak się nie stanie, trzeba zająć szkoleń dla zwierzęcia jak najszybciej. Należy pamiętać, że Brakk Alpine – bardzo uparty i niegrzeczny pies, więc gdy jej szkolenie jest konieczne, aby zachować maksymalną cierpliwości i wytrwałości, jednak nadmierna agresja wobec psa będzie tylko przeszkadzać i psuć jej charakter. Takt i szacunek w połączeniu z miłością i uczuciem pomogą kształcić posłuszny i lojalny zwierzę, które może stać się wiarygodnym obrońcą wszystkich członków rodziny.
Pies wymaga uwagi właściciela i bardzo go brakuje, jeśli jest on nieobecny na zbyt długo. Pomimo jego instynkt zwycięzcy i nietolerancji dla innych zwierząt, w tym krajowe, do ludzi Bracco jest dobroduszny i nieagresywne. Najlepiej jest Brakk Alpine dla tych rodzin, że oprócz niego żadne inne zwierzęta.

Właściwości pielęgnacyjne

Istotne treści zapewnia pies żywotność 10-12 lat. Sama rasa dość skromny, charakteryzuje się dobrym zdrowiem i mało wymagające. Nawet gruby płaszcz, który ma Brakk Alpine, nie wymaga specjalnej pielęgnacji, wystarczy przeczesać ją regularnie.