335 Shares 7719 views

Co zrobić, gdy twój kot prosi kota

Dlaczego prowadzić zwierzęta? Oczywiście, aby nie stwarzać problemy dla siebie. Wiele się mówi i pisze o tym, że zwierzęta są nasi przyjaciele, niemal rodzinny. Wszystko w porządku, ale istnieją pewne niuanse treści tych uroczych stworzeń, które trzeba znać. Na przykład, jeśli kot prosi kota, niektórzy właściciele w tych czasach po prostu nie wiem, co robić. Odnosi się wrażenie, że nie ma przejście od zwierzęcia i o każdej normalnej reszty po prostu nie mogą być brane pod uwagę.

Co mogę powiedzieć? Zwierzęta wydają się rozmnażać, bo jak stworzony przez naturę. W dzikich kotów, zwłaszcza dzikich Europejski kot rodzić kociąt każdego roku. dom życie koty, oczywiście, jest zasadnicza różnica się od swoich dzikich krewnych. Odpowiednio inaczej to wydłuża ich cykl hodowlany. Nie jest tajemnicą, że kot domowy w całym moim życiu nie może wyjść na zewnątrz. Dzikie zwierzęta hodować w najbardziej optymalnym czasie dla uprawy i kot domowy pyta kotów (wykazujące aktywność seksualną), bez przywiązania do sezonu.

W kot dojrzewania zaczyna się w wieku około ośmiu miesięcy. W tym przypadku kot jest zawsze gotowy do mate. Kot prosi kota po raz pierwszy od sześciu – ośmiu miesięcy, a czasami wcześniej. Aktywność najbardziej wyraźne w tym względzie jest pokazany na początku roku – od lutego do kwietnia, a recesja będzie październik, listopad. Jeśli w tym czasie nie nastąpi zapłodnienie, to po pewnym czasie „wnioski” są powtarzane.

W zależności od warunków, które zawierają pitomitsy kot prosi kotu kilka tygodni lub miesięcy. Nie ma tu zmianę w zachowaniu domowego zwierzaka w tej chwili jest po prostu niemożliwe. Zwierzę może zrezygnować z posiłków, a nawet smakołyki. Oddawanie moczu staje się często w tym okresie, genitalia może być nieco większy, patrząc bezbarwny wyładowania.

I oczywiście, właściciele kotów będą poddawane pewnego rodzaju „psychologicznej ataku”. Na części kota może być stała krzyki i agresja lub sprzeczna nadmierne, natrętne tkliwość. Kiedy kot prosi kota miauczy głosem, nie mógł powstrzymać nawet w nocy. Ona wije, ociera się o nogi, na podłodze.

Oczywiście, takie zachowanie może być irytujące, ale to tylko pragnienie realizacji ustanowionej przez programy przyrodnicze instynktów. Niemniej jednak, jeśli kot prosi kota, to coś trzeba zrobić, prawda? Spójrzmy na możliwe rozwiązania „problemu kota.”

  • Możesz odpowiedzieć na prośbę swoich ulubionych tematów, które znaleźć jej odpowiedniego dopasowania. Jej znaleźć dobrego męża. Ta opcja jest odpowiednia, jeśli jesteś gotowy, aby zwiększyć swoje domowe czującym istotom.
  • Aby rozwiązać ten problem, można użyć niektórych leków, na bazie roślinnej. Cykl płciowy nie jest przerwany, ale poprzez zmniejszenie pobudliwości układu nerwowego zwierzęcia, to nie jest tak jasno określone. Odpowiednio kot zachowuje się o wiele spokojniej.
  • Istnieją czynniki hormonalne, które przerywają cykl płciowy. Są one dostępne w kroplach. Metoda ta jest skuteczna, ale nie jest zbyt bezpieczne. Fakt, że niekontrolowane korzystanie z takich narzędzi może mieć wpływ na zdrowie kota.
  • Można odwołać się do bardziej drastycznych środków, całkowicie przerywając cykl płciowy. Mówimy o sterylizacji kota. Podczas tego procesu usunięciu macicy i jajników zwierzęcia.

Co dziwne, ale istnieją przypadki, gdy wnioski i sterylizowany kot kot. Jak to może być? Eksperci twierdzą, że takie przypadki nie są wyjątkiem, a regeneracja kot jajników może wystąpić nawet z pojedynczej komórki w lewo. Jeśli tak się stanie, to jest możliwe, że trzeba będzie drugą operację. Jest to niezbędne do przeprowadzenia kontroli kota i podjąć odpowiednie działania.