260 Shares 6623 views

"ProPlan" (karma): Liczba weterynarzy. Recenzje rufie „ProPlan” kot sucho i na mokro

Jeśli mieszkasz w domu futrzany zwierzę, i to jest – ukochany przez wszystkich członków rodziny kotów, to z pewnością zastanawiasz się, jak zapewnić mu odpowiedniego żywienia. Nie jest tajemnicą, że nasze futrzanych przyjaciół są często zepsute jak jesteśmy przyzwyczaić je do jedzenia z naszego stolika. To nie jest pomocne, ponieważ często jest zbyt słone lub pikantne, a zatem jest to nieodpowiednie dla organizmu kota.

Aby zaoszczędzić czas, wiele odmówić naturalnej diety i całkowicie gotowy do jazdy na suchym lub mokrym jedzeniem. Dziś jesteśmy zainteresowani marką „ProPlan” (kot żywności). Liczba lekarzy weterynarii pełni popieram jego wykorzystania, a więc będzie dokonać właściwego wyboru każdy właściciel lub hodowca.

Trochę o firmie i asortymentu

Pewnie już słyszałeś o żywności, są one produkowane w ramach «Purina» logo. Ta marka już dawno zdobył zaufanie większości właścicieli, gdyż sugerują, że przyczynia się do wzmocnienia i zachowania zdrowia swojego futrzany zwierzaka. Szczególnie atrakcyjny wachlarz żywności. Linia produktów ma coś do zjedzenia koty i koty, kotki i małe zwierzęta ścisłych ograniczeń dietetycznych z powodu różnych chorób. W każdym razie, można mieć pewność, że zwierzę jest idealny futrzany „ProPlan” – karma dla kotów. Liczba lekarzy weterynarii potwierdził, że w przeciwieństwie do tańszych opcji gospodarki, skład tej klasy pasza spełnia wszystkie normy, a tym samym gwarantuje normalne funkcjonowanie organizmu.

Plusy karmić „ProPlan”

W pierwszej kolejności, jak podkreślono przez czołowych specjalistów w dziedzinie hodowli psów i kotów, to linia produktów jest wykonana z łatwo strawnego, wysokiej jakości i dobrze zbilansowanych składników. Producenci zadbali, że mimo przydatności użytych składników, jedzenie jest bardzo smaczne. Zależy to w bardzo prosty sposób: futrzane zwierzęta zachwycony jego nowej władzy i nigdy zapytać przed suplementu.

Nawet najbardziej kapryśny kotek na pewno będzie w stanie zaoferować kawałek ciasta, z którego nie da się. Może to być żywność z kurczaka, kaczki, indyka lub łososia. Różnorodny wybór smak zadowoli nie tylko zwierzę, ale również w celu uniknięcia fakt, że jedzenie się nudzić.

Ale to nie wszystko, co charakteryzuje „ProPlan”. Karma dla kotów (opinie weterynarzy w pełni podziela tę opinię) powinna zawierać dużo białka, aby zapewnić energię na zwierzętach i mają niską zawartość tłuszczu. I tak, a inni w pełni zgodny z wymogami znaku towarowego «» Purina.

odmiany paszy

W pierwszej kolejności zajmiemy suche posiłków, ponieważ właściciele opcja wyboru częściej. Jest to łatwe do wyjaśnienia: są tańsze, łatwiejsze do ich przechowywania, a brak doświadczenia, które może kwaśny konserwy w misce. Uważa, że „suszenie” jest szkodliwe dla kotów. Być może, jeśli jest to tanie produkty gospodarki, ale zupełnie inna sprawa – „ProPlan” (karma). Liczba lekarzy weterynarii podkreślić, że przed przeniesieniem do niej zwierzaka trzeba przejść ważyć możliwości. Jeśli planujesz nadal karmić naturalnej żywności, nie powinny zakłócać naturalny proces trawienny. Że jest RSS lub jedną lub drugą stronę.

Każde zwierzę – specjalna żywność

Jakość tego produktu jest regularnie obchodzone klientów. Zwierzęta otrzymują ją przez jakiś czas, wykazują doskonałe zdrowie, wigor i witalność. Ponadto, jakość tych kanałów wielokrotnie udowodniono w licznych badaniach.

Przyjrzyjmy się, jak rynek mają dziś sucha karma „ProPlan” dla kotów. Liczba weterynarze twierdzą, że może być podjęta bez strachu, składu absolutnie naturalny i zgodny z wymaganiami zasadniczymi kotów.

Odmiany suchej paszy

Pierwsza grupa – oznaczone Junior. Pasza ta składa się obróbce termicznej z kurczaka i ryżu. Przede wszystkim ten pokarm przeznaczony dla kociąt, które mogą być przenoszone do niego, począwszy od miesiąca życia. Granulki powinny być moczone w mleku. Ta żywność będzie w pełni zaspokoić swoje zwierzę z niezbędnych pierwiastków śladowych i witamin, które są niezbędne dla wzrostu i rozwoju. Dlatego możemy bez obaw oprzeć żywności suchej karmy „ProPlan” dla kotów. Opinie lekarzy weterynarii wynika, że znacznie mniej problemów trawiennych właśnie zwierzęta, które hosty od dzieciństwa przyzwyczajony do tego kanału i posiadają tę moc w przyszłości.

Dla dorosłych kotów

Druga grupa jest dla zwierząt starszych niż jeden rok, na opakowaniach wartości oznaczenie dorosłych. Jednak nawet tutaj istnieje stopniowanie, jak wszystkie zwierzęta mają indywidualne cechy. Tak, sterylizowane spożywczy ma wysoką zawartość białka, a więc idealny dla sterylizowanych kotów i kotów wykastrowanych. Jeśli zwierzę ma skłonność do reakcji alergicznych, to najlepiej wziąć jedzenie z serii

Delikatna. Dental Plus – to żywność, która ma duże ziarno, są one zalecane dla kotów z problematycznych zębów dokładne żucie pozwala oczyścić je. Wreszcie seria Senior – to sucha karma „ProPlan” dla kotów, który podsumowuje najbardziej pozytywne. Jest przeznaczony dla zwierząt starszych niż siedem lat i pozwala zmaksymalizować zabawy i beztroskiego życia.

Skład paszy

Należy zauważyć, że nie różni się pod względem składu suchej i mokrej karmy, więc można mieć pewność, że karmienie psa prawidłowo i nie ma znaczenia, jaki kształt wybrać. Jako część paszy – nie mniej niż 40% białka, jest fundamentem, bez którego niemożliwe jest wyobrazić sobie życie zdrowego kota. Opakowanie zawiera 20% składników mięsnych, gluten kukurydziany, płatki i korzenia cykorii, oleje ze zwierząt lub ryb, koncentraty białka, witamin i aromatów. Dokładnie ta sama kompozycja z dodatkiem większej ilości mączki mięsno-kostnej i narządów, znamienna i mokre żywność „ProPlan” dla kotów. Liczba lekarzy weterynarii podkreślają, że nie ma wyraźnych norm, co jest lepiej dać kota. Niektóre mruczenie lepsze trawienie suchej masy karmy, a drugi – na mokro.

mokra karma

Puszki są główną cechą wyróżniającą, ale raczej zawiera w swoim składzie dużo białka. To determinuje konkurencyjność marki „ProPlan”. Mokra karma dla kotów, które opinie są rozmowy o doskonałej tolerancji, ma nie tylko dobrą strukturę, która jest potwierdzona przez badania, ale także po prostu kochają koty. Większość futrzane piękności wolą swoje zwykłe suche przekąski. Jest on dostępny jest zazwyczaj pakowane pojedynczo, ale jeśli kot nie jadł służąc natychmiast, a następnie szczątki będą musieli wyrzucić.

W każdej porcji znajdziesz wyśmienite kawałki sosem mięsnym i wilgotno. W tym przypadku należy pamiętać, że jeśli wstać w naczyniu żywności, sos wysycha, a wartość odżywcza jest znacznie zmniejszona, więc nauczyć zwierzę jest, zgodnie z określonym harmonogramem. Dostępne w mokrym konserw w puszkach blaszanych lub rozdrobnionych saszetkach. W tym przypadku są one z łososia i kurczak, indyk, jagnięcina lub królika. W zależności od preferencji zwierzęcia, można zabrać go do ulubionego jedzenia lub zastępcy.

podsumować

Możemy jedynie powiedzieć o opinie na rufie „ProPlan” dla kotów. Większość właścicieli, którzy zdecydowali się przejść do gotowej żywności, ostrożnie podchodzić do tej procedury, i słusznie. Konieczne jest, aby wybrać odpowiedni makijaż, który jest idealny dla swojego zwierzaka. Spośród wszystkich wariantów obfitości najlepszy stosunek jakości do ceny i jakości żywności jest inaczej „ProPlan”. Wielu właścicieli powiedzieć, że od pierwszych dni przejścia dla nich karmić kot stał się aktywny, wesoły, jej włosy lśniły jak nigdy przedtem. W tym przypadku, weterynarze często zgłaszają poprawę uczniów cierpiących na choroby przewlekłe. Na podstawie powyższego można stwierdzić, że ta żywność jest doskonałą alternatywą dla naturalnego.