438 Shares 6078 views

Który symulator moc wielofunkcyjny wybrać?

Zaledwie kilka lat temu, symulator moc może być postrzegana tylko w klubie fitness i siłowni. Dziś jednak wszystko się zmieniło. Umieścić ciało obciążenie jest teraz możliwe, bez wychodzenia z domu. Korzystanie z zasilania wielofunkcyjny trener domu, naprawdę jej postać stonowanych i piękne.


Powodem popularności

Wielofunkcyjny symulator zasilania dla domu niedawno cieszył się coraz większą popytu ze strony konsumentów. Taka powłoka zainteresowanie ludzi, którzy mają napiętych harmonogramów, które nie pozwalają im korzystać z usług klubu fitness lub siłowni, ale aspiruje do wyglądają nie gorzej niż profesjonalnych sportowców.

Zwolnienie wielofunkcyjny symulator zasilania, producenci sprzętu sportowego pozwalają nam rozwiązać ten problem.

zalety

Każdy, kto nabył wielofunkcyjną trener zasilania dla domu, zdali sobie sprawę, że zalety sprzętu sportowego, aby uzasadnić wszystkie koszty jego nabycia. Zaletą przede wszystkim jest to, że nie ma potrzeby wydawać pieniędzy na klub fitness. nie trzeba będzie lekcji w salach gimnastycznych. Jednak warto pamiętać, że wielofunkcyjny muszle można utrzymać tylko kształt i wyeliminowanie zbędnego ciężaru. Pompować mięśnie sportowców nie są odpowiednie. Zawodowi sportowcy mogą korzystać z takich symulatorów tylko w dni, kiedy nie masz okazję odwiedzić siłownię.

Kolejną zaletą wielofunkcyjnego kompleksu jest jego zwartość. Powłoka pozwala zaoszczędzić miejsce w domu, ponieważ zawiera od trzech do pięciu symulatorów kombinowanego. Każdy z nich ma na celu opracowanie różnych grup mięśniowych. Tak więc, w jednym zestawie mogą być:

 • rowerowych i wiosło ;
 • bieżnia;
 • stanowisku wagi;
 • Wibracyjne i t. D.

Wykonując

Zintegrowany symulator moc jest uniwersalnym narzędziem, które pozwala rozwijać każdy z głównych grup mięśni ludzkiego ciała. Do podstawowych ćwiczeń na nim to:

 1. Ręce ławce. Mając to ćwiczenie rozwija małych i dużych mięśni piersiowych, prostowników przedramienia i przednie belki przypadające w mięsień naramienny.
 2. Wsunął ręce. To ćwiczenie pozwala rozwinąć mięśnie pleców.
 3. biceps badania. To ćwiczenie jest przeznaczone głównie wyłącznie mężczyzn. Jednak niektóre kobiety wolą mieć ulgę, elastyczna i zaokrąglone bicepsy.
 4. Praca z zewnętrznej powierzchni ud. To ćwiczenie jest bardzo ważne dla kobiet, które mają skłonność do cellulitu.
 5. Rozszerzenie noga. To ćwiczenie pozwala nam dać maksymalne obciążenie mięśni na przedniej części ud. W tym przypadku, nogi uzyskać ładny widok z ulgą. Wykonaj to ćwiczenie może być zarówno mężczyźni jak i kobiety.
 6. stojący nożna. To ćwiczenie ma na celu zapewnienie większość obciążenia na mięśnie ciała ludzkiego. Połączone działanie sugeruje, że tlenowy.

symulator moc wielofunkcyjny umożliwia wykonywanie dużej liczby mięśni.

To obciążenie znacznie zwiększa zużycie energii, co przyczynia się do doskonałej figury.

nośności charakterystyczne

Wielofunkcyjny sprzęt sportowy jest bardzo skuteczny i łatwy w użyciu. Pozwalają one dość powszechnie do produkcji zmianę obciążenia. Jej dość łatwo odebrać najbardziej, w zależności od kondycji, rodzaj ćwiczeń i stopień zmęczenia.

Obciążenia, które mogą być wykorzystane na zintegrowanym symulatorem, podzielić na dwa rodzaje. Są to:

 1. Gravity. Jest on realizowany ze zniesieniem pewnej masy ładunku.
 2. Elastic-rezystancyjne zaczęło się, gdy rozciąganie elementów sprężystych.

Wybór wielofunkcyjnego symulator

Stosowanie złożonych modeli do ćwiczeń w domu jest znany wielu. A oto co zwrócić uwagę przy wyborze konkretnego modelu, nie wiem wszystkiego.

Ci, którzy zdecydowali się na zakup domu treningi wielofunkcyjnego symulatorze zasilania, należy kierować się pewnymi kryteriami oceny sprzętu sportowego. Przede wszystkim, musi być zdefiniowana dla celów zatrudnienia. Każdy, kto chce po prostu pozbyć się dodatkowych kilogramów i utrzymać swoje ciało na odpowiednim poziomie, nie mogą nabywać symulator posiadający wspaniały cenę. Dla takich nabywców są zalecane urządzenia, do których należą:

 • Rama do prasowania;
 • bloki i pręty wyprostować.

Po ostatecznym celem staje się jasne, że jest to konieczne w celu oceny ich możliwości finansowych. Każdy powinien jasno określić dla siebie, ile pieniędzy jest gotów zapłacić za wielofunkcyjną maszynę do ćwiczeń. Jeśli trochę pieniędzy, to wystarczy kupić kompleks barów i poziomym pasku lub ciężarów z hantlami. Przeprowadzone za pomocą tych pocisków energetycznych ćwiczeń będzie również przydatny do usuwania nadmiaru wagi.

Następny jest określenie marki. Należy pamiętać, że duże firmy nazwa znacznie zwiększa koszty produkowanych wyrobów nim.

Wchodząc do sklepu sportowego, warto wypróbować różne modele symulatorów. Dopiero wtedy z pewnością docenią komfort i trwałość podoba Ci się pocisk. Zatem pożądane jest, aby zatrzymać się na wybór modeli, które mogą wytrzymać 120-135 kg wagi użytkownika. Liczba ta będzie mówić o wytrzymałości całej konstrukcji.

Symulator „Butterfly”

Taki sprzęt sportowy jest ława podzielona przez siedzisko i oparcie, a także dwóch specjalnych części pracy, które są wystawione na rękach. Układ ruchu jest napędzany przez system Kabel-rolkowym.

Jak korzystać z multi-funkcjonalny symulator moc „Butterfly”? Sprawowanie, umieszczony na siedzeniu, starając się poruszać w przód iw tył w częściach roboczych sprzętu sportowego. Wszystko to przypomina motyla klapy (stąd nazwa symulatora). Przenoszenie części roboczej wiertła następuje na ustalonej trajektorii. W związku z tym podczas wykonywania żadnych problemów aplikant nie pojawić.

Użyj Maszyna „Butterfly” mogą osoby w każdym wieku i płci. Jest to szczególnie przydatne, sprzęt sportowy dla tych, którzy zaangażowani w boksie i gimnastyka, tenis czy baseball. Ćwiczyć wszystkie wymienione sporty wymaga dobrze rozwiniętą górną część mięśnia. To sprawi, że silne uderzenia rakietą lub kijem, jak również wykonywać żadnych ćwiczeń gimnastycznych.

Wybierz dla siebie symulator „Butterfly” jest konieczne tylko w sklepach sportowych. Tutaj można zobaczyć szeroką gamę sprzętu sportowego i uzyskać właściwą poradę sprzedawców.

Picking up symulator, trzeba doświadczyć go w akcji. Jeśli chodzi o sprzęt sportowy „Butterfly”, to należy zwrócić uwagę na fakt, że obrót w bloku musi być na tym samym poziomie z barku wspólnego stażysty.

Wybierając model domu, powinno być zdefiniowane i jego wymiary. jeszcze przed wyjazdem do sklepu trzeba przeznaczyć pewien obszar na symulatorze w mieszkaniu, aby z góry wiedzieć, wszystkie parametry zakupu.

Jednym ważnym czynnikiem w wyborze symulatorze będzie jakość jego produkcji. Im jest on wyższy, tym bardziej płynne i naturalne ruchy całego systemu wykonuje.

Zwrócić szczególną uwagę przy zakupie niezbędnych podstawowych właściwości materiału, z którego wykonany symulator i sprawdzić kable i odporność kabla, uchwyty, łożyska i siedzisko.

Firma Avon sprzęt

Symulator jest moc wielofunkcyjny „Avon” odnosi się do nowej generacji sprzętu sportowego. Nabycie tego sprzętu będzie stanowić wyjątkową okazję dla wielu przedstawicieli płci pięknej, którzy marzą o elastyczności ulgi piersi i ud bez wyczerpujących treningów.

Bardzo wygodny i kompaktowy symulator jest produkowany przez Avon wielofunkcyjnego władzy. Jest to dość proste w użyciu, ale jednocześnie bardzo skuteczna. Dzięki niemu można ćwiczyć wszystkie grupy mięśniowe. Ulga po treningu dostać biceps i nogi, ramiona i barki, ABS i górnej części pleców. W tym przypadku możliwe są doskonałe wyniki, gdy lekcje 20-30 minut w ciągu dnia.

Sprzęt firma Kettler

Bardzo popularne wśród konsumentów cieszy wielofunkcyjny symulator Power „Kettler”. Ten sprzęt sportowy składający się z ławki, która jest wyciskaniu oraz kompleks energii. Korzystanie z tego symulatora wzmacnia wszystkie mięśnie ciała ludzkiego.

Główną cechą sprzętu sportowego „Kettler” jest połączeniem wykorzystując moc kompleksu z wolnymi ciężarami. Koła nośne stosuje się do pręta o średnicy 25 mm. Maksymalne obciążenie podczas ćwiczeń wynosi 60 kg.

Ten symulator jest bardzo nadaje się do treningu w domu. Kupując go zauważyć na plecach na ławce. Wygodnie, można regulować na wysokość. Zmiany w sprzęt sportowy i położenie uchwytów. Poruszają się wzdłuż iw pionie, co pozwala im osiągnąć najbardziej dogodną lokalizacją.

sprzęt amator

A co z tymi, którzy nie mają możliwości finansowych, aby kupić uniwersalny kompleks sportowy? Wtedy możemy dokonać wielofunkcyjny symulator zasilający z rękami na złom. Zbudować sprzęt sportowy jest realistyczny wiórowe i gruzu deski, skrawki rur metalowych, materiałów izolacyjnych, ma niepotrzebnych drewniane drzwi wewnętrzne, i tak dalej. D. jako obciążenie dla pompowania mięśnie ramion i nóg dopasowania worki z płótna lub grubej tkaniny, wypełniona żwirem lub piaskiem.