522 Shares 9195 views

Odpowiadał UGC – wojskową zastawu zabezpieczającego we wszystkich krajach


Dla bezpieczeństwa personelu i pracy w zmianach chemicznych lub broni biologicznej, wojsko wszystkich krajach stosowanie specjalnych środków ochrony. Jeden z tych rodzajów odzieży roboczej – garnitur UGC. To zabezpiecza przed wnikaniem szkodliwych substancji do dróg moczowych lub do ciała ludzkiego.

Odpowiadał UGC jest uzbrojony ze wszystkimi krajami WNP i jest środkiem ochrony indywidualnej dla żołnierzy. Składa się on z dwóch głównych części: odzieży ochronnej i maski. Czasami może to być wykorzystane przy pomocy respiratora.

Komplet zawiera OP-1 i płaszcz, pończoch i rękawiczek ochronnych wykonane ze specjalnej tkaniny ochronnej oraz gumowego. UGC garnitur na swój obraz jak zwykła peleryna z kapturem, rękawy i dodatkowych urządzeń, z którymi dokładnie pokrywać wszystkie części ciała.

Każdy zestaw jest indywidualny i osobiście przypisany do wojska. Prywatne garnitur PCD ma znacznik, który jest przymocowany do warstwy zbrojonej. Informacja zawiera znak do danych serwisanta.

środek jest stosowany tylko jako realnego zagrożenia, lub w celach szkoleniowych dla szkolenia i utrzymania umiejętności. Pozew nie jest przeznaczony do długotrwałego noszenia. Materiał guma nie pozwala na przepływ powietrza, a atmosfera wewnątrz ubioru podczas długotrwałego użytkowania może mieć negatywny wpływ na stan zdrowia pracowników. Dlatego też odpowiedzialna osoba wyznaczona z góry, który kontroluje czas trwania zatrudnienia, ochrony przed skutkami studentów wojskowych.

Istnieją pewne normy czasowe, dla których personel potrzeby nosić odzież ochronną UGC i rozpocząć zadanie. Maksymalna długi czas noszenia około 4 godz. Jest dostarczana przez Ministerstwa Obrony oraz zasad użycia specjalnych kombinezonów ochronnych.

Płaszcz ma cztery różne standardy, w którym określenie wzrostu i rozmiaru użytkownika. Minimalna długość wynosi 166 cm, maksymalny opiera się na dużej wielkości, a więc są wykonane z stroje 178 cm i powyżej. W wojsku wielu żołnierzy, których wzrost przekracza określone granice, w którym to przypadku UGC wykonane na specjalne zamówienie. Proces dostarczania personelu takich kombinezonów jest obowiązkowe za każdym razem żołnierz powinni otrzymywać niezbędną ochronę. pończochy gumowe mają również standardowe rozmiary, począwszy od 37 i więcej. Kostium wykonany jest tak, że jest wygodny w użyciu. Pozwala to personel zmienić w możliwie najkrótszym czasie, ponieważ w walkach co drugi może być decydujący.

Zgodnie z normami określonymi przez Ministerstwo Obrony, osobisty sprzęt ochronny może być doskonałym i zaspokajania szacunek, który jest narażony na poświęcenie czasu, aby ubrać komplet.

Ponadto, istnieje inny rodzaj kombinezonu, zwany L-1 garnitur UGC. Jest to wersja lite i jest również stosowany jako ochrona przed bronią chemiczną lub biologiczną.