729 Shares 2110 views

Obudowa NZXT Komputer: opinie, opisy, recenzje

Gdy użytkownik ma zamiar samoorganizacji komputera osobistego, to zwykle płaci dużo czasu wypełnieniem. Uważnie studiując filmy, starając się znaleźć równowagę między ceny i wydajności, patrząc na procesorze, który byłby w stanie poradzić sobie ze wszystkimi zadaniami. Próbuje odebrać pod wszystkimi udanej płyty głównej, która nie tylko przyjęła wszystkie kupione, ale potencjalnie mogłyby zostać umieszczone na przyszłość samego „Uaktualnienia”.

W ten sposób użytkownik, który nabył wszystkie niezbędne zupa, systemu, w obliczu dwóch problemów zbierania: albo miał nigdzie indziej umieścić całą tę platformę, albo jego ciało nie jest tak przestronny, jak chciałbym.

Co robić?

Aby uniknąć wystąpienia takich sytuacjach konieczne jest, aby wziąć pod uwagę wszystkie najdrobniejsze szczegóły. «Box” na PC jest tak samo ważne, jak wszystko, co będzie w nim. Obudowa jest przedmiotem, który nadal pomijane jako jakościowych zasilania. Ale ostrożne podejście do gniazda nie tylko uniknąć problemów z instalacją, ale również otwierają nowe możliwości i ułatwienia pracy systemu.

O firmie

Dzisiaj warto zwrócić uwagę na NZXT ciała. Ale najpierw kilka słów o firmie. Jest to młoda firma, która działa od 2004 roku. Został on stworzony w Ameryce i jest obecnie w Los Angeles (Kalifornia). Firma jest uważana za najlepszą w swoim segmencie i jest to świetny młody producent obudów, części i akcesoriów do gier PC.

Jeśli ktoś słyszał o produktach firmy, można zapamiętać mu sprawę do komputera. NZXT znane modele tworzone w połączeniu z Razer H440 i S340, a także modelu Phantom Phantom. Że możemy je rozważyć dzisiaj.

nowość

Bloki systemowe działa i NZXT Razer – intrygującą rzeczą. Oba modele wyposażone są w tym samym czasie, więc nie ma sensu się jakoś odróżnić je: kto pierwszy, a kto drugi, kto jest lepszy, a kto gorszy. Więc zacznijmy z NZXT H440. Ciało zostało wysłane w dużym pudełku, że rzeczą oczywistą. Jest czarny z zielonymi elementami graficznymi, które natychmiast przypomina nam partnera producenta, Razer.

H440 projektowe

Wygląd usprawiedliwia się – przypadek NZXT H440 wygląda stylowe i oryginalne.

Co ciekawe, projektanci postanowił nie eksperymentować, tym razem z niektórych niezwykłych kształtach i samolotów. Ta opcja, przeciwnie, „prozaiczny”, ale to nie staje się gorszy. Zazwyczaj od amerykańskiego producenta pojawią się solidne podstawy z tworzywa sztucznego, który jest przymocowany do blachy. Teraz, z przodu i z góry płyty są wykonane z metalu, który jest pokryty miękkim w dotyku powłoki. On jest bardzo przyjemny w dotyku, tyle trudno oderwać się od swojego nowego szczeniaka. Przedni panel jest solidna, ale nie wyglądała na smutną, środkowy nieskromnie Razer logo zdobi. Porty zewnętrzne, które są często znalezione w przed nim, tym razem udał się na górę i znajdują się na przedniej powierzchni, co jest dość wygodne. Po lewej stronie znajduje się duży przycisk zasilania mat, który, nawiasem mówiąc, nie utożsamia się z niczego. A na nim ledwie zauważalny „przycisk” restartu. Od lewej do prawej są przesuwane po prawej stronie są dwa złącza słuchawek i mikrofonu, również podkreślił zielone porty USB 3.0, oraz w pobliżu kilku USB 2.0.

Pomimo faktu, że górny panel jest nie obserwuje się brak wentylacji, to jest całkiem blisko: po lewej i tylnej krawędzi pokrywy. To usytuowanie kraty ze względu na chęć zmniejszenia hałasu z systemu. Po lewej stronie jest zajęte małe okienko, które wyróżnia się od panelu monolitu. Wszystko to zostanie usunięta i dołączone do dwóch zębów. Po prawej stronie otrzymane monolitycznego panelu, bez żadnych okien, ale z warstwą powłoki dźwiękochłonnych.

taśma LED ukryte w spodzie obudowy. Gdy wyłączone są białe, a włączone są zielone. Natychmiast zauważalne wsporniki do przechowywania. Stopy wykonane duże i gumą.

wnętrzności H440

Obudowa NZXT model ten obsługuje faktor płyta główna ATX, microATX i Mini-ITX. Chłodnica procesor nie może być większa niż 12 cm. karty rozszerzeń nie może być większa niż 30 cm, gdy koszyk umieszczone naprzeciwko kolejowego, w innym przypadku w celu zapobieżenia długość 406 mm. Jednostka systemowa może być umieszczony do wentylator był 120 mm.

Dla lokalizacji głównej można zobaczyć wiele przewodów, płyty sterowania wentylatora, jak również działanie podświetlenia. Generalnie, mieszczący kolekcję nie zajmuje dużo czasu, wszystko jest wyraźnie napisane w instrukcji, więc nie ma problemów nie powinno powstać.

Komentarze o H440

Taki NZXT ciała (Razer) nie może nie podobać się fanom urządzeń peryferyjnych do gier. To urządzenie systemu – doskonałe uzupełnienie komputera do gier. Podwozie zebrał wiele pozytywnych opinii. Pochwalony wszystko to jest możliwe, z materiałem zbiornika, aby pomieścić wszystkie otwory, oraz, oczywiście, obecność podświetlenia.

Model S340

Poniższy model ten staje się jeszcze bardziej interesująca z punktu widzenia wyglądu. Urządzenia do pakowania są takie same jak w poprzednim modelu, ale wygląd jest nieco inny. O ciężkości i zwięzły model wspomnianego panelu przedniego, uwolniony od zbędnych szczegółów. W środku już znanym logo „zielonej” firmy.

Porty pozostał również na pokrywie obudowy, ale niewiele zmieniło ich liczbę i lokalizację. Przycisk zasilania został przeniesiony do prawego dolnego rogu, obok niej są oświetlone porty USB 2.0, poniżej gniazda słuchawek i mikrofonu oraz niewielki przycisk, aby ponownie uruchomić system. Interesujące jest, że w przedniej części tych szczelin jest głównym złącze w organizmie – wycięcie, przez które powietrze krąży wewnątrz jednostki sterującej.

W tej części pokrywa nie był koniec. Top widoczne i wentylacji kratki, przez które widać wentylatora w 120 lub 140 mm. NZXT S340 wyposażony ścisłego lewy panel boczny, który jest reprezentowany przez proste blachy. Po prawej stronie jest prawie taka sama, ale jest wyposażony w zadymionej okna, przez które można oglądać systemu.

Tylny panel również utrzymuje standard. oświetlania przycisk przeniósł się do górnej środkowej. Widać kratkę wentylacyjną, szczeliny dylatacyjne są umieszczone obok innej kratki. Dla Zasilanie specjalny zdejmowany panel, który pomaga ustawić zasilanie, jak to można zrobić tylko przez tylny koniec. W dolnej części kadłuba zielone diody LED są ponownie widoczne.

Cały system jest praktycznie identyczny do poprzedniego zestawu wewnętrznego i wielkości zainstalowanych. Chłodnicy wysokości zmniejszyła się o 2 cm i karty rozszerzeń może być 364 mm. Wewnątrz można zauważyć komorę, gdzie umieszczony jest zasilacz, a także jeden lub dwa dysk wymienny.

opinie S340

Obudowa NZXT S340 wyróżnia się swoim wyglądem. On pozostaje taki sam surowy, ale jednocześnie jest stylowy i uderzające. Uczestnicy byli zachwyceni nie tylko design, ale również przemyślany układ wewnętrzny. Model tego podwozia odnosi się do średniego segmentu cenowego, więc znalezienie takich modeli jest bardzo trudne. Jedyny w stosunku do tego, co może pojawić się problemy, – chłodzenie linii kolejowej oraz brak izolacji drgań.

"Ghost"

Aha i jeszcze jedno, nie mniej strome obudowa NZXT – Phantom. Model ten nadaje się nie jest dla wszystkich, ponieważ wyróżnia się projekt, który jest dość ekstrawaganckie. Miłośnicy gier docenią prawdziwe dokładnie ten statek kosmiczny. Sistemnik wygląda jak robot lub statek kosmiczny. Echa szturmowców klonów z filmu „Star Wars”.

Oprócz białej wersji, dostępnej czerwoną, która jest nie mniej ekstrawaganckie, a czarny – i bardziej dyskretnym codziennego. Wymiary, aby uzyskać stałą, przypominający wysokość wieży prawie 55 cm Panel przedni nie jest tak nudne jak w poprzednich modelach .. Ponadto, ma nierówną powierzchnię, a także rozcieńczonych biały czarne. Ale głównym zaskoczeniem jest w otworze „drzwi”, przez co czarne czapki perforowane pięć-calowe zatoki.

Ogólnie rzecz biorąc, pojawienie się NZXT ciała wyzdrowiał bardzo ekscentryczny i trudno go opisać w szczegółach, lepszym świadkiem jednostka systemu, albo para rewizji opinii zanim kupisz. Złącza są na górnym panelu obudowy, a następnie gniazda dla słuchawek, mikrofonu, parę USB i eSATA. Przy interesującej postaci przycisk mocy, a po przeciwnej stronie znajduje się komputer sterujący wentylatora pięciu kanałów. Panele boczne otrzymały także ciekawe rozwiązania projektowe, przez które można zobaczyć kilka wentylatorów do 120 mm i jeden dla płyty głównej na 200-230 mm. Główną zaletą, choć dla niektórych może wydawać się wadą, jest głębokość jednostki systemowej. Oto, jak się wydaje, można zainstalować więcej niż jeden system. Wiele miejsc, jest idealnym miejscem na dodatkowy kosz na kolei.

Recenzje Phantom

Ten korpus NZXT otrzymał pozytywne recenzje. Uczestnicy chwalili jakość wykonania, rozbudowy i przestronności wnętrza. Ponadto, nie ma problemów z montażem: wszystkie elementy będą pasować tutaj, a nie w jednym egzemplarzu. Negatywnie mówił tylko o tym, jak zainstalować dyski twarde, co jest dość trudne, a także nieefektywność systemu chłodzenia w porównaniu z podobnymi modelami budynków.