169 Shares 4256 views

Nvidia GeForce GTX 260: charakterystyka, opinie

Wydawać by się mogło, niż użytkownik będzie w stanie zaskoczyć kartę graficzną do gier z magistrali pamięci DDR3, która już dawno została zastąpiona przez typ pamięci DDR5 szybciej i bardziej nowoczesne. Nic, nie, chyba że karta graficzna jest NVIDIA GeForce GTX 260, którego cechy są w stanie konkurować z wielu nowoczesnych urządzeń mających ulepszoną technologię procesu oraz szereg innowacji.


Bardzo drogie produkcja

Sądząc po tym, że odrzucenie produkcji chipsów GT200 przekroczył 50%, ceny kart graficznych w tej serii był wyraźnie zawyżone w rynku. Ale każdy kupujący wiedział, że jego obecność to nie tylko kolejna dobra konsumpcyjne od wybitnego producenta, a prawie jedna z najlepszych produktów z białym montażem. A mówimy o grach karty graficznej GeForce GTX 260. Charakterystyczną porządku montaż – tylko jeden z listy cech posiadanych przez tę kartę graficzną.

Obniżenie kosztów urządzenia na rynku jest zobowiązany do stosowanego typu DDR3 opony. Producenci uznał, że pamięć ta nie będzie odgrywać dużą rolę w przekazywaniu dużych ilości informacji, ponieważ karta ma wiele innych ciekawych technologii, które są w stanie poprawić jego wydajność. Ale jest oszczędność chipie udało się produkować tańsze niż podobne z pamięci DDR5.

zestaw dżentelmeńską

Nie można powiedzieć, że na górnej linii, a do którego GeForce GTX 260, charakterystyka idealny i przewyższyć marżę konkurentów. To bardzo sprzeczne. Mark przynajmniej tehprotsess – 65 nm na powierzchni 576 m kw jąder. mm. Wszelkie gracz powie, że jest to ostatni wiek. Co ciekawe inny – pas transmisji wideo, która jest najważniejszą cechą charakterystyczną dla gry wideo. To 112 gigabajtów na sekundę. Jest to bardzo duża figura, nawet dla nowoczesnych kart graficznych gier.

Wysoka wydajność karty graficznej zapewnia 448-bitową magistralę pamięci. Wydaje się, ze względu na drogie opony i cena urządzenia jest zdecydowanie zbyt wysoka, ponieważ w ostatnich latach Nvidia postanowiła ustanowić najwyższe modele 384-bitowej magistrali, zwiększenie przepustowości pamięci ze względu na jądrach overclockingu, ale czy są one wystarczająco długo potencjał jest nieznany.

Coś tu jest nie tak

Bardzo dziwne dla Nvidia GTX 260 cechę – pamięci. Wszakże to przyjęty na rynku w celu ustalenia wielkości wielokrotności 512 MB i 896 MB tutaj. Rzecz z bitem: niestandardowa opona została osiągnięta odłączenie kilku jednostek sterujących na karcie graficznej, a to wpłynęło na zmniejszenie całkowitej ilości pamięci.

A jeśli zagłębić się w dochodzeniu, jest możliwe, aby dowiedzieć się, że GTX Chip 260 jest odrzucenie starszego modelu tej samej linii GTX 280. To właśnie ma standardowe 512-bitową szynę pamięci oraz 1024MB pamięci na pokładzie. Aby osiągnąć wydajność swojego starszego brata, w celu poprawy GeForce GTX 260 specyfikacje i oprogramowanie nie będzie możliwe, chyba brakujących jednostek sterujących lutować. Maksymalna można zwiększyć taktowanie rdzenia kosztem podniesienia napięcia na nim. Będziesz potrzebował programu NVFlash, w której zamiast standardowego napięcia 1,12 V muszą zostać zmienione na 1,18 V i wlać zmian w BIOS wideo.

trochę bajerów

Delight w NVIDIA GeForce charakterystyk wyjściowych wideo GTX 260. Wszystkie urządzenia dostępne na rynku posiadają identyczne złącza. Można podłączyć dowolne urządzenie, które nie ma znaczenia, to cyfrowe lub analogowe – starożytnego portu D-Sub do nowoczesnego standardu HDMI. Nawet nie ma TV-out, który jest zaimplementowany jako S-Video, ale dostępne są w pełnych adapterów umożliwiają urządzenia posiadające wejścia komponentowego łączenia.

Wszystkie karty graficzne Nvidia GTX 260 charakterystyka układu chłodzenia są bez zarzutu. Chłodzenie jest w stanie nie tylko być regulowana automatycznie, ale także ze względu na wysoką jakość wykonania nie powoduje dyskomfortu podczas pracy. Który jest rzadko spotykane na rynku kart graficznych.

najlepsza oferta

Firma XFX jest znany wśród graczy jako jeden z najlepszych w produkcji kart wideo. No dobra konsumpcyjne, w ramach tej marki tylko potężne urządzenia do gier. Dlatego pojawienie się na GeForce GTX 260 Black Edition sprzedawany pod marką XFX przyciągnęła wielu fanów do produktu.

Że tylko jedno okno. W rozmiarze może konkurować z wymiarów płyt. Zestaw adapterów, akcesoria, markowych dysk ze sterownikami i szczegółowe instrukcje, bardzo niewiele osób niespodzianką, ale gra Far Cry 2 miał być nagrodą dla użytkownika, który korzysta tylko z licencjonowanego oprogramowania.

Gotycki wygląd gier video card trochę przerażające na początku, ale potem to kwestia szacunku. Nie każdy użytkownik ma takiego arcydzieła. Naturalnie, system chłodzenia oparty na najwyższym poziomie, w związku z tym, nie ma mowy, aby GTX XFX 260. Charakterystyczną energii nieco mylące – 236 watów jak starszy model GTX 280. Najwyraźniej fabrycznego podkręcania pamięci do 300 MHz tak wpłynęła na zużycie energii elektrycznej ,

Zotac nie został bez

Ale to dobrze znana marka wśród graczy Zotac, który niedawno przejął wiórów od góry pasma, jego pozycja nieznacznie minęła, po korekcie segment uwalniania tanich urządzeń. GeForce GTX 260 produktów, dane techniczne, które najwyraźniej lubił producentem, umieść Zotac jest na przenośniku.

Były pudełko, doskonałe opakowanie w opakowaniu anti-shock, wiele kabli i adapterów, CD ze sterownikami i instrukcją – standardowy zestaw do wszelkich urządzeń najwyższej klasy. Jeśli spojrzeć na adapterze, istnieje poczucie, że jest to ten sam XFX, tylko z nowej naklejki z wizerunkiem smoka od Zotac. Nawet GTX 260 charakterystyka układu chłodzenia są identyczne.

W zakładzie, najwyraźniej specyfikacji chipsetu postanowił nie zmieniać, pozostawiając je tak, jak jest. Świadczą o tym wskaźniki wydajności, pamięci i rdzenia częstotliwości, jak również maksymalny pobór mocy. Jednak w cenie karty graficznej zakres jest jednym z pierwszych miejsc, co jest podstęp, nie jest znany.

niszczenie fundamentów

Producenci Gainward, Palit i Gigabyte są bardziej w kierunku masowej konsumpcji, przynajmniej Istnieje opinia. Widocznie byli zainteresowani Nvidia GTX 260 charakterystyk i wydali urządzenie wysoce produktywne, które szybko znalazły nabywców.

Sądząc po licznych opinii konsumentów w mediach, te trzy producenci na ogół nie mamy zastrzeżeń. Że pakiet, że zespół, który wykonania – są bez zarzutu. Naturalnie zadowolony z kupujących i ceny, bo te producentów stworzyliśmy bardzo atrakcyjną wartość dla kart graficznych w grach.

Jednakże istnieją pytania do karty graficznej od MSI. Urządzenie jest przedstawiony bez żadnych własnych modyfikacji – nie wyróżniać karty GTX 260. Charakterystyka układu chłodzenia zawsze było dla MSI na pierwszym miejscu na kaloryferze „Cyclone” to zawsze jest łatwo znaleźć na półce.

Dziwne gracz na rynku

Konstruktorzy i projektanci galaktyki, których dzieła są bardzo często postrzegane na rynku w formie kart z dużą ilością chłodnic w układzie chłodzenia, chłodnica opuścił zespół w GTX 260. Cechą charakterystyczną niskiej temperaturze na rdzeń i pamięci chipów – to godność, za które klienci są w przechowywania i nabyć produkt galaktyki firmy.

Mimo to, producent zrobił coś z karty graficznej, a także posiadające właściwości fabryki chipów, że doskonale prezentuje się w testach, pozostawiając większość producentów tytułowy chipowych. Interesujące jest, że w trybie jądra temperatury i pamięć jest normalny.

Konkludując

W wyniku przeglądu, możemy stwierdzić, że karta graficzna GTX 260, którego cechy są bardzo imponujące pod względem wydajności na rynku urządzeń do gier jest dość konkurencyjna w górnej klasie. Myli zupełnie inna – dla wszystkich producentów, bez wyjątku, wykazały prawie ten sam system chłodzenia. Brak zastrzeżonych technologii MSI lub użytkownika GALAXY nie zobaczy. Ten niesamowitość sugeruje, że karta nie jest w pełni przystosowane do przyspieszenia – nie ma potencjał. Z tego powodu, a to nie ma sensu do ustanowienia ulepszone chłodzenie. Wzrost napięcia rdzenia jest brak wzrostu w grach nie dają, tylko zwiększa zużycie energii i rozpraszanie ciepła.