201 Shares 7448 views

Colt „Python” – przeszłość i teraźniejszość

Rewolwer Colt „Python” (Colt Python) – prawdopodobnie najbardziej znanym w świecie pistoletu wszystkich produkowanych Firmy Colt rusznikarzy. Ma doskonałą, dokładne bitwy, niezawodne i bezpieczne w obsłudze, ale jego główną zaletą, oczywiście, jest wygląd. Wielu ekspertów uważa sprawę broni Colt Python „rewolwer” z najpiękniejszych, jakie kiedykolwiek stworzono. Rozważmy te bronie bliżej.


Trochę historii

Colt „Python” był pierwszym własnym unosząc pistolet „Colt” Spółka wyemitowała w okresie powojennym. Został wprowadzony do publicznej wiadomości w 1955 roku jako główną broń linii. W cylindrze rewolweru stosowane nić kroku 1,14 że wraz z wybranym systemem otworze zamkiem broni przewidziane doskonałą dokładność. Ponadto Colt „Python” (zdjęcie pokazuje jak stylowy wygląd posiadał) zostali pierwszymi gun „colt” firm, które zostały skierowane bezpośrednio w fabryce przy użyciu lasera z oczu kolimatora. Niektóre próbki były wykonane z pierwszego niklowane. Jednak z wykończeniem odmówił, a teraz można znaleźć Colt „Python”, lub wykonane z stali węglowej z oksydowane niebieski lub całkowicie wykonany ze stali nierdzewnej.

Rewolwer natychmiast stał się bardzo popularny, szczególnie wśród pracowników organów ścigania. „Python” o sześć cali lufy była bezładem broń amerykańskich policjantów. Ale w miarę upływu czasu, podzielił los innych rewolwerów i został wydalony z policji i wojska automatycznych pistoletów. W latach dziewięćdziesiątych, masowa produkcja zatrzymana, a do 2005 roku Colt „Python” został wykonany tylko w ekskluzywnej wersji – Colt Python Elite. Następnie produkcja została całkowicie wycofane. Jednak jego popularność Colt „Python” nie jest stracone i do dnia dzisiejszego. On dobrze się sprzedaje na rynku broni prywatnej, jest stale wykorzystywane do kręcenia filmu i służy jako model w wielu grach komputerowych. „Python” służył jako prototyp dla projektowania wielu współczesnych rewolwerów, a nie tylko produkowane przez firmę „Colt”. Jest często zamawiane w indywidualnym wykonaniu gwiazd Hollywood, królów i arabskich szejków.

Kufry i amunicja

Rewolwer produkowane z łodyg różnych długościach. Najdłuższy uznano model Python docelowej 203 milimetrów. Średnia wydajność z pnia „Python” może być 102 lub 152 milimetrów. Początkowo pistolet został umieszczony w kasecie 357 Magnum, ale jest możliwe, aby strzelać kulami i 38 Special. W rzeczywistości, zgodnie z drugim uchwytem za mniej wydajne, i został dostarczony w długości lufy 203 mm.

"Varfeys": Colt "Python" znajduje się tutaj

Jak już wspomniano, pistolet jest nadal bardzo popularny, a jego wizerunek jest wykorzystywany w wielu nowoczesnych gier, w tym Warface. Dajmy krótki opis zalet tej broni w grze. Colt „Python” – stosunkowo rzadka broń w grze, a zanim go kupić za „varbaksy” pistoletu musi być otwarty od dostawcy. Charakterystyczną cechą gry jest ogromna siła niszcząca, ale pistolet ma swoje wady: jest tylko sześć rund w bębnie, w postaci niskiej dokładności, gdy wypalanie z biodra i modyfikacji nie jest możliwe (może jedynie zwiększyć oczu).