693 Shares 6615 views

Instrukcje jak dbać o konie: Porady i tajemnice

Łyżwiarstwo – jedna z ulubionych rozrywek dla dzieci i młodzieży oraz bardzo popularnym sportem. Dostępność rolki prowadzące w lecie, uczyniła go jeszcze bardziej powszechne w rosyjskich mas. Jednakże, nie zapomnij, że stosowane okresowo sportowców „sprzętem” wymaga opieki, w przeciwnym razie w przyszłym sezonie, to może stać się bezużyteczny. Wydaje się, że oferowane instrukcje dotyczące opieki dla koni, jest przydatny dla wielu początkujących rolkarzy, skaterów i miłośników tylko do nich jeździć. Tutaj można znaleźć wskazówki, jak doświadczony sportowców i artystów zajmujących się naprawą.

Instrukcje jak dbać o konie, punkt po punkcie

Nic trudne do wykonania nie muszą. Głównym zadaniem – w celu ochrony przed korozją łopat i buty – od deformacji. I to jest bardzo proste do wykonania, jeśli konsekwentnie przestrzegać następujących zasad:

 1. Suche łyżwy tylko w delikatnych warunkach, z dala od otwartego ognia lub do ogrzewania grzejnikami. Dziennie, co oddziela cię od następnego treningu (jeśli jeździć codziennie), będą mieli czas do wyschnięcia. I te buty nie zostaną naruszone. Jeśli masz wątpliwości co do terminu, należy użyć suszarki elektryczne do butów, które są określone w środku.
 2. Carry łyżwy trzeba obejmuje jedynie na łopatkach – to uniknąć ryzyka obrażeń. Jednak natychmiast po przybyciu na lodowisku lub w domu, zawsze zdejmować pokryw. A z torby do przenoszenia łyżwy należy natychmiast wyciągnąć – trzymaj je tam na stałe szkodliwa dla „zdrowia” zapasów.
 3. Łyżwiarstwo koniecznie nawilża ostrza. Dlatego po zakończeniu szkolenia, muszą mieć pewność, aby wytrzeć – nawet jednorazowe ręczniki papierowe. I powrocie do domu, dokładnie powtórzyć postępowanie ma suchą, miękką ściereczką.

Jak widać, codzienna pielęgnacja jest prymitywny i jest dostępny nawet dla dziecka. Jeśli twoja rodzina na dziecko jeździć na łyżwach, uczyć, żeby dbać o inwentaryzacji od pierwszego dnia, ale upewnij się, że nie skaleczył wycierając ostrza.

ostrzenie łyżew

Prędzej czy później, „Sanki część” na pewno osłabia. Szczególnie szybko to się dzieje dla początkujących, niestabilnym lodzie. Dlatego też instrukcje, jak dbać o konie, zawiera informacje o ich ostrzenia. Należy przypomnieć, że celem tego sposobu postępowania jest nie zwiększa ciężkości ostrzy, a przywrócenie rowków na nich, które w porównaniu łyżwach. Bez wyraźnej rowek koń zostanie wypełniony, a nie pchać lub utrzymać równowagę wyniknie.

Rozumiem, że jest to czas na ostrzenie, proste: znudzi i zdrętwiałe kostkę. Aby to zrobić, nie jest bardzo wskazane siebie: należy to zrobić umiejętnie, po prostu bałagan sytuację i nadal iść do specjalisty. Ostrzenie noża może być pewna ilość czasu, po którym będą musiały się zmienić. Został zaangażowany w niezależnych działań, wystarczy zmniejszyć ich żywotność.

konserwacja lato

Jeśli jedziesz tylko na otwartym lodzie, a latem masz inne plany, trzeba upewnić się, że asortyment jest „na żywo” do następnego sezonu. Instrukcje jak dbać o konie, zaleca następujące kroki:

 1. Maksymalna buty szczelnie wypchane papierem. Jeśli masz specjalny but trwa – włóż je. Nieźle jak również umieścić wewnątrz torby higroskopijne – będą zapobiegać gromadzeniu się wilgoci.
 2. Zewnętrzny buty są dobrze nasmarowane wazeliną lub pasty do butów (nawet jeśli nie są one skóra).
 3. Ostrza tłuszczowych obróbce oleju smarowego lub litologicznego.
 4. Każdy koń jest owinięty w gruby papier (gazety zrobi, po prostu muszą być opakowane w kilku warstwach) lub jest umieszczona w tekturowym pudełku.

Przechowując je zapakowane łyżwy trzeba w ciemnym miejscu, gdzie najbardziej suche. Konserwy więc wytrzymać bez problemu aż do następnego sezonu.

Co trzeba wiedzieć o wałkiem

Rolki – jest także łyżwy, nawet w wersji letniej. W pewnym sensie, są one jeszcze bardziej skomplikowany projekt niż prototyp zimie. I aby cieszyć się nimi dłużej, trzeba wiedzieć, jak dbać o konie. Krótka instrukcja wygląda następująco:

 1. Wytrzeć buty przed brudem i kurzem.
 2. Regularnie dokręcać łączników.
 3. Zmiana koła w miejscach, zgodnie z załączonymi instrukcjami do rolek.
 4. Nasmarować łożyska.

Instrukcje jak dbać o konie, czy to zima czy lato jego wariant, jest prosta i nie wymaga wiele wysiłku – tylko opiekę i prawidłowości. Jeśli zastosujemy ją, twój sprzęt sportowy będzie trwać bardzo długo, a nowe nie musi kupować od lat. To jest bardzo dobre, bo konie są bardzo drogie.