198 Shares 9181 views

Najtańszy komputer. Zbudować komputer budżetu dla graczy

Nowoczesne wydajne rozwiązania dla graczy nie każdy może sobie pozwolić. Korporacje produkujące akcesoria do komputera, dzięki czemu super-zyski, a przeciętny użytkownik nie dbają głęboko. W związku z tym kwestia ostrego zespołu w grze lub po prostu mocny komputer do odpowiedniej ceny. Kto chce karmić paczkę skrupułów producentów światowej klasy? Tak więc, nasze pytanie można sformułować tak: „Jak zbudować najtańszy komputer do gier, tak naprawdę nie poświęcania wydajności” To, co my o tym mówić.

Co to robi?

Pierwszym z nich jest, aby spojrzeć na koszt komplektuschih dowolnego komputera, a można łatwo odpowiedzieć na to pytanie. Masz włosy stają dęba, gdy dowiesz się, ile procent wiatru na ich producentów produktów. Mistrzami w tej dziedzinie – firmy Apple. Gdy koszt iPhone na poziomie 216 dolarów oni je sprzedać za 900. Jaki jest odsetek oszustwo? Tak jak i producentów akcesoriów komputerowych. Najtańszy komputer, zbudowane z elementów znanych marek, wyniesie około 25 000 rubli. Jest to wstępna konfiguracja komputera.

Dlatego ostra kwestia montażu własnych komputerów przy użyciu najtańsze części. Na jakość są takie same, ale nie ma ceny oszustwo „dla marki”. A jeśli nie ma różnicy, po co płacić więcej? Najtańsze składniki zachowują się nie gorzej niż ich odpowiedniki z komputerem „rodowodzie”. Więc pomówmy o wyborze „prawo” komponentów.

Numer komponentu 1. Płyta

To jest podstawą każdego komputera. Jego alfa i omega. To ona decyduje, co będzie możliwe do komputera. Zapisać na płycie głównej – zła forma. Ale nawet tutaj można odkopać tańsze opcje. Na przykład, opłata od MSI nazywa H110M Pro VD. To kosztuje około 3500 rubli, ale posiada wszystkie cechy określone w grach „główną”. Wsparcie dla szybkiego interfejsu SATA i nowoczesnych kart graficznych jest obecny. Najtańszy komputer zasługuje podstawy są znacznie skromniejsze. Ale dlaczego nie wziąć to, czy zezwolić na finanse?

Jest kolejnym dobrym rozwiązaniem, ale to będzie kosztować nieco droższe. Płyta z tego samego urzędu, ale z ulepszonych właściwościach. bardziej wydajne komponenty mogą być umieszczone na jej podstawie. To prawda, że to będzie kosztować więcej. Więc jeśli chodzi o koszty, to lepiej wybrać pierwszą opcję. Najtańszy komputer do gier doskonale poznać i ta płyta.

Numer komponentu 2. Procesor

Innym istotnym elementem każdego komputera. Lepiej, oczywiście, korzystać z „kamieni” z „Intel”. Są one bardziej wydajne i bardziej niezawodne. Ale produkty AMD jest o wiele tańszy. Jako kompromis, można wybrać Intel Pentium G4400 Skylake. Ten procesor jest najnowsza generacja „Intel”. Tak, że działa zgodnie z oczekiwaniami. To będzie kosztować około 3500 rubli. To jest zupełnie normalne dla maszyny pieniędzy. Najtańszy komputer mógłby umieścić coś prostszego.

W obozie odpowiedniki AMD, co dziwne, nie ma substytutem dla „Intel”. Wszystko porównywalny model lub o rząd wielkości mniej, lub o porównywalnej mocy jest znacznie droższe. Dlatego „Intel” – jest preferowanym rozwiązaniem w oparciu o względy praktyczne.

Komponent № 3. RAM

Istnieje wiele bardziej różnorodność. Ale musimy tanie i wydajne urządzenie. Trzeba umieścić co najmniej jeden pasek do 8 gigabajtów. Gry dla mniej niż niemożliwe. A jeszcze lepiej – dwa na 8. dwukanałowej pamięci RAM – to jest coś. Jak można zauważyć RAM Kingston HX421C14FB. Jeden pas 8 GB będzie kosztować 3600 rubli (około). Tak to jest całkiem możliwe, aby wziąć tylko dwa. Ważne jest, że oba pasy były od tego samego producenta. W przeciwnym razie, ewentualne konflikty.

RAM naprawdę wpływa na wydajność całego systemu. W związku z tym, nie wiele się tu dzieje. Do gry bardzo ważne, aby mieć przyzwoitą ilość gigabajtów pamięci RAM, dla wszystkich tekstur załadowaniu go tam.

Numer 4. Component Video

Wyobraźmy sobie komputer do gier bez dyskretnej karty graficznej nie jest możliwe. Zazwyczaj karta graficzna – najdroższym elementem komputera. Ale nawet tutaj można zaoszczędzić. Na przykład, ASUS Radeon R7 360 z dwóch gigabajtów pamięci będzie kosztować około 8000 rubli. Dzięki tej karcie, można łatwo odtwarzać wszystkie nowoczesne gry. Nie sposób nawet na najwyższym ustawieniu.

Jeśli nie chcesz płacić za chip wideo, wybrany procesor posiada zintegrowany procesor graficzny, który można wyciągnąć kilka gier jak Dota lub CS Go. Ale liczyć na dobre osiągi i piękną grafiką w tym przypadku nie jest konieczne.

pozostałe komponenty

Pozostałe podzespoły komputera nie jest tak mocno dotknięte przez jego ceny i wydajności. Więc tutaj można przejść do lokalizacji. Tym bardziej, że pozostałe elementy są zwykle przedstawiane w bardzo szerokim zakresie.

wniosek

Zatem powyższa konfiguracja komputera (w tym elementów, które mają zwrócić uwagę na) ciągnąć gdzieś w 15-20 tysięcy rubli. Teraz, gdy wiesz, ile jest najtańszy komputer do gier, a nie dają producentom i detalistom oszukać siebie. Zbierz wszystkie siebie i zawsze być na plusie.