538 Shares 8274 views

Przyjrzyjmy się, jak znaleźć hasło z wifi

Prawie każdy zna pojęcia „Internet”. Jednak nie każdy użytkownik sieci World Wide Web w stanie skonfigurować i podłączyć laptopa lub tabletu do sieci. Najczęściej taka procedura zaprosić kogoś doświadczonego w tej dziedzinie, lub kapitan instalacja sieci komputerowych dostawcy, z którym umowa jest dostarczenie usług internetowych. Ostatnio bardzo popularne modemy bezprzewodowe Wi-Fi (routera do domu). Co do zasady, tuner umożliwia instalację i podłączenie urządzenia i usunięte. Po tym, dostęp do internetu z laptopem staje się wolny. Jednak użytkownicy często borykają się z problemem podłączenia dodatkowych urządzeń do Internetu bezprzewodowego. Na przykład, smartphone, drugi laptop, tablet, i tak dalej. N. Połów jest, że mistrz nie zostawił hasłem sieć Wi-Fi. Natychmiast pojawia się pytanie: " Skąd wiesz, że hasło wifi» ponownie lub Musimy wezwać biegłego, albo mamy do czynienia siebie? Ten artykuł poświęcony jest ten problem.


Jak sprawdzić hasło wifi?

W celu uzyskania tej informacji, istnieją dwa sposoby. Pierwszym z nich jest poszukiwanie hasło komputer (laptop). W tym przypadku, komputer musi być podłączony do sieci bezprzewodowej. Konieczne jest jedynie, aby znaleźć ustawienia niezbędne dane. Drugim sposobem jest podłączenie do routera Wi-Fi. Omówmy bardziej szczegółowo każdy z tych metod.

jedną z metod

Rozważmy ten proces w oparciu o system operacyjny Windows 7. Jeśli komputer jest już podłączony do wybranej sieci bezprzewodowej, a następnie należy otworzyć sekcję zarządzania siecią. Aby to zrobić, przejdź do menu „Start”, wybierz „Panel sterowania” i przejdź do „Zarządzanie Centrum sieci i udostępniania”. Na ekranie komputera okno otwiera główną wyświetlanie informacji systemowych oraz ustawień połączenia, w którym należy wybrać „Zarządzanie siecią bezprzewodową”. Następnie znaleźć nazwę naszego usługodawcy. Kliknij na nim lewym przyciskiem manipulatora (mysz), aby stać się aktywne. Następnie ponownie skierować kursor na niego i naciskając prawy przycisk otwiera listę, z której wybierz „Właściwości”. Pojawi się okno na ekranie, w którym chcesz aktywować zakładkę „Zabezpieczenia”. W tej sekcji, hasło jest ukryte przez specjalne znaczniki talerzowe. Więc zostanie on wyświetlony, należy zaznaczyć pozycję „znaków Ekran”.

Sposób drugi

Zastanów się, jak znaleźć hasło z wifi, czy punkt dostępowy w domu. W rzeczywistości, ta metoda jest uniwersalna dla wszystkich modemów bezprzewodowych. Różnica może leżeć w adresie IP. Dane dotyczące IP routera (lub punktu dostępowego) można znaleźć na opakowaniu urządzenia lub w jego przypadku. Jako przykład weźmy ADSL-modem wifi. Metoda ta pozwala na wykonywanie zastąpienie hasło sieci bezprzewodowej. Zaczynajmy. Pierwszym krokiem jest, aby przejść do routera. Po tym, otworzyć dowolną przeglądarkę i wpisać adres w budowie następujący wpis «» (192.168.1.1) lub urządzenia IP 192.168.1.0 «» i naciśnij Enter. Z tego adresu, jesteśmy łączenia się z punktem dostępowym, a następnie wprowadź ustawienia. Na ekranie pojawi się okno autoryzacji niezbędne do zalogowania się do urządzenia. Najczęściej instalatorów sieci zostawić domyślny login i hasło – admin. Wprowadzamy w obu liniach słowo i naciśnij „ENTER”. Następnie należy wybrać w menu Wireless, co oznacza „Wireless”. Ponadto, na liście rozwijanej kliknij lewym przyciskiem myszy na bezpieczeństwo (bezpieczeństwo). W rezultacie, można uzyskać dostęp do ustawień bezpieczeństwa sieci. Można zobaczyć nie tylko hasło, ale także dokonać jego wymiany. Ponadto, nowa nazwa dla naszej sieci oraz rodzaj zabezpieczenia mogą być ustawione w tym oknie.

Jak zmienić nazwę wi-fi?

Ważne jest, aby wiedzieć, że jeśli chcesz, aby określić nową nazwę sieci bezprzewodowej, musisz utworzyć nowe połączenie. Aby to zrobić, przejdź do sekcji „Centrum sterowania Centrum sieci i udostępniania”. Powyżej zostało opisane, jak to zrobić. W tym oknie należy wprowadzić nową nazwę i, oczywiście, swoje hasło. Aby uniknąć dalszego ponownego wyszukiwania, lepiej, aby nagrać dane aktualnie w notesie. Jeśli chcesz po prostu zmienić hasło skonfigurować nowe połączenie bezprzewodowe nie jest konieczne, ponieważ nazwa pozostanie taka sama. Jeśli masz połączenie z siecią dla wielu urządzeń przy zmianie hasła, nie będą w stanie połączyć się z Internetem. Musisz wymienić każdy gadżet.

Jak sprawdzić hasło WiFi: alternatywny sposób

Oprócz metod opisanych powyżej, istnieją inne cieszył przez hakerów. Jeśli nie szukasz łatwych sposobów, i rozszerzyć horyzonty alternatyw procentowych, metoda ta jest dla Ciebie. Należy jednak pamiętać, że korzystanie z niego przed cudzymi sieci może okazać się kłopoty. Rzeczywiście, w niektórych krajach takie działania są realizowane przez prawo. Zaczynajmy. Nie trzeba być hakerem, aby znaleźć hasło do sieci prywatnej, może starać się amatora. Pierwszym krokiem jest, aby wybrać oprogramowanie, które pozwala sprawdzić siłę swojej sieci. Nawiasem mówiąc, ten przykładowy program pokaże złożoność hasła, jeżeli ma poradzić sobie z nią przez kilka minut, następnie należy rozważyć zastąpienie go bardziej złożonej kombinacji znaków. Gdzie znaleźć takie oprogramowanie? Do tej pory, Internet oferuje szeroki wybór podobnych programów. Można przeczytać opinie o ich zdrowie i starać się lepiej siebie.

Opis programu „Wi-Fi crack”

Archiwizacji oprogramowanie zawiera dwie sekcje. Po pierwsze – program do wyboru, a drugi – Dictionary wtyczka gotowych haseł. Zacznij pierwszy odcinek, to przeprowadza skanowanie w poszukiwaniu dostępnych połączeń sieciowych. Tick swojej i kliknij „Dalej”. Pojawi się okno z numerem wybranej sieci i stanu procesu. W polu „Domyślne hasło” należy postawić znak wyboru i kliknij przycisk „Start”. Program rozpocznie sortowanie cyfr i symboli. Jeżeli zaznaczyć pole „słownictwo”, wyszukiwanie zostanie wykonane spośród bazowych standardowych haseł. Jeśli program znajdzie hasło, a następnie po zakończeniu będzie utworzyć plik Good.txt. Będzie ona zawierać nazwę sieci i klucz do niego.