550 Shares 4956 views

SV-98: charakterystyka pracy, ceny i zdjęcia rosyjski karabin snajperski

Karabin SV-98, zaprojektowany przez głównego projektanta JSC „Concern” Izhmash „Vladimir Stronsky sportowego oparty karabin Record-CISM, ich wygląd i strukturalnie podobna do swojej ekskluzywnej poprzednika. Jest on przeznaczony do prowadzenia ruchu, wschodzących, otwarta i undisguised i niezabezpieczony i wyposażone w pancerz ciało siły roboczej.


strzelnica SV-98 przychodzi do jednego kilometra. Ta broń jest skonstruowany zgodnie z układem klasycznym i jest non-automatyczny karabin z magazynu.

Cechy konstrukcyjne beczki

Wyprodukowano poziome zimno kucia stałych wykrojów, tułów SV-98 produkowane na maszynach austriackiej firmy GFM. Cały proces jest kontrolowany przez oprogramowanie za pośrednictwem komputera. Nawet ustawiając odbiornik detalu, jak również jego usuwanie odbywa się automatycznie, przy pomocy robota. Po zakończeniu procesu kucia, a czas ekspozycji jest ustawiony na szlifowanie kanał trzpień, a dopiero potem jest on wysyłany do obróbki cieplnej. niczym nie chrom, który, choć nieco zmniejsza jego „żywotność”, ale jednocześnie znacznie zwiększa dokładność ognia. Za pomocą kilku szpilek łączy się z prostokątnego pudełka. Konstrukcja z dwóch śrub przymocowanych do wnoszenia. Trunk – swobodnie pisał, rodzaj pływających. Jest to standardowe rozwiązanie dla wysokiej precyzji typu broni. Na bagażniku SV-98 zapewnia miejsce do przymocowania tłumika lub pysk hamulec. W tym przypadku, regulowany spust ciągnąć.

beczka

Kawałek kaganiec na broń może być wyposażony w tłumik. Ale jeśli nie ma potrzeby, na pysku navorochena tulei ochronnej, która jest nie tylko oryginalność w jego niezwykły wygląd. Ze względu na szczególne cechy nici w celu utworzenia szczepu na części, a to poprawia dokładność odpalania. Dokładność przy jednoczesnym polepszeniu. Alternatywnie i tuleja, a tłumik jest w niektórych przypadkach może być zainstalowany ogranicznika. Został on zaprojektowany, aby zmniejszyć demaskując igłę snajperski, a także do całkowitego stłumienia ognia z lufy. W tym przypadku bez znaczenia jest i to, że zainstalowany tłumik na karabinu nie pogarszać dokładność podczas wypalania, a ponadto zmniejsza energię wynikającego z odrzutu o około trzydzieści procent, co pozwala na wykonywanie bardziej komfortowo z karabinem.

Zespół spustowy

CB-98 – karabin, migawka, która ma aż trzy występy. Ona sportowych typu mechanizm wyzwalania z regulacją naciągu spustu. Bezpiecznik on-off SV-98 typ. Znajduje się on w pobliżu sekcji ogonowej w odbiorniku, z jego prawej strony z tyłu uchwytu śruby. Bloki bezpieczników i jednocześnie przesunąć przesłonę, a USM. Doładowania w tym bron snajperska strony, z jednego rodzaju ognia.

SV-98 Shop

Posiłki są dostarczane z odpinanym materacem typu dziesiątej sklepu, na lewej ścianie, która ma otwory z oznaczeniami. Według niego snajper może określić ilość dostępnej amunicji. Magazyn wyposażony jest w mechanizm prowadzący, który ułatwia jej przylegania jako „w ciemno”, a więc w sytuacji bojowej. Obrady sklepu, w przeciwieństwie do SVD posiadające obrót palca w kierunku zatrzasku linii. Sklepu z SV-98 podwójnego rzędu, odlana z poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym, ma metalowe wkładki. Znaną już pryzmatyczny lub talerz sprężyny w tej broni zostaje zastąpiony dźwignią, składający się z czterech ramion, które są połączone ze sobą parami w środku.

Top zamontowany w przedniej części szafy, zapressovanuyu w odbiorniku. Ibid zamocowany zatrzask i sprężynę, która zazębia się z magazynu po przyłączeniu tulei metalowej. Ostatni zaarmirovana w otworze oprawy. Ona mocno naciska sklep do odbiornika, tym samym zapewniając stabilne, niezawodne i łatwe w montażu sklep.

mechanizmy próbnych

SV-98 wyposażony w nowej generacji nominalnie otwartym przyrządzie celowniczym takich jak słupowej kierownicy typu otwartego o skali odległość od stu do sześciu sto metrów powiększa każde sto metrów, a także w muszki namushnike, regulowana w pionie i poziomie. Karabin ten, w przeciwieństwie do znanego „dragunovki”, jest wyposażony w system mocowania optyki widzenia. Baza leci przez pierwotnego projektu, natomiast tylny przyrząd celowniczy jest prawie w całości zapożyczona z IRS.

Jednak SV-98 jest zamontowany bezpośrednio na górze pudełka z urządzeniem, znany wśród ekspertów jako „jaskółczy ogon”. Puszka jest przystosowana do mocowania do górnych miejsc płyt. W niektórych przypadkach to siedmiokrotnie PKS-07, az drugiej strony – są relatywnie mocniejszy „Hyperion”, który jest uruchamiany przez 3-10h42 programu. Do przeprowadzania operacji w ciemności na karabin może być dostarczony szeroką gamę urządzeń do nocnej wizji.

kolba

Handguard karabin z SV-98 jest wyposażony w dwa podłużne otwory. Na rękojeści posiada wycięcie. Rifle butt pełni regulowane. On dostosowane do indywidualnego wykonywania strzałki, które są dostarczane z ruchomą szczęką lift butt pad. Karabin jest wyposażony w regulowany drewna i Lodge, przed którym jest przewidziane zamocowanie biped składany dwójnóg.

amunicja

Karabin SV-98 został zaprojektowany do różnych amunicji domowej i wielu zagranicznych producentów. W jego normalnej konfiguracji zawiera urządzenie przeznaczone do strzelania niskim poziomie hałasu, oraz rączkę z pasem protivomirazhnym, osłona-reflektora znajduje się tłumik. Istnieje również pełny asortyment akcesoriów do czyszczenia z uchwytem do osi optycznej.

Dzisiaj pojawiła się nowa postać SV-98 jest bardzo popularne i jest uważane za standard w pasek NATO Piccatini żołnierzy, tzw szyna Weaver, lub „szyna Weaver”.

charakterystyka

Karabin stworzony Stronsky, ma bardzo wysoką precyzję oraz dobrą i stabilną dokładność ognia w walce. W odległości do trzystu metrów, to nastrelivaet grupy dziesięciu strzałów w każdej kasety wyższej klasy „ekstra”. Regularne amunicja snajper strzelający może łatwo schować wszystkie strzały w koła o średnicy stu trzydziestu milimetrów do trzystu metrów. Doświadczeni specjaliści są w stanie od pierwszego strzału trafić cel wzrostu w odległości ponad tysiąca metrów.

Karabin przeszedł wszystkie testy certyfikujące dostępne, to jest już używane w prawdziwych walk bojowych. A dzisiaj, ona jest uzbrojony w niektórych sił specjalnych. Niezbędne jest wszędzie tam, gdzie potrzebujemy wysokiej precyzji ognia. Jego cena zaczyna się od stu czterdziestu tysięcy, w zależności od konfiguracji.

Co ciekawe

Obecnie istnieje airsoft i CB-98, który jest wykonany na podstawie VSR 10. Przeglądarka 3D-shooter gry Wars kontraktu, tworzonych przez spółkę Unity 3D technologii AbsolutSoft istnieje jako wniosek o social networking i portalu gier. Oferuje on duży wybór broni, która zawiera wykaz istniejących i broni, i unikalnej modyfikacji nowoczesnych karabinów, wykonywanych przez pracowników spółki. walki gracz może potrwać do dwóch rodzajów broni – pierwotne i wtórne, który istnieje w kontrakcie Wars. SV-98 jest również częścią gracza arsenal ale ma również rewolwerów, strzelb i karabinów.