559 Shares 3344 views

Laverne Cox: Biografia, kariera

Laverne Cox – południowoamerykański aktorka. Ona osiągnęła wielki sukces, grając główną rolę w serialu „Orange. – hit sezonu” Laverna stał się pierwszym w historii transpłciowych aktorka nominowana do nagrody „Emmy”. Ona zachęca swoich fanów do uwierzyć w siebie i nigdy się nie poddawaj.

Dzieciństwo i młodość

Laverne urodziła się w maju 1984 roku w USA. Przed jej transformacji była facetem, ale od 11 lat, zdał sobie sprawę, nie mógł dłużej pozostawać w swoim ciele. Miała przyciągać do swoich męskich kolegów. Przez cały ten czas młody człowiek był prawdziwym wyrzutkiem w szkole. Co było Laverne Cox przed i po zabiegu, można zobaczyć na poniższym zdjęciu. Jako chłopiec Cox jest bardzo wrażliwy na ataki na jego stronie. Młody człowiek postanowił, że będzie nosić spódnicę i makijaż do szkoły. To spowodowało kpiny i zastraszania przez kolegów z klasy. Okres depresyjne prawie okazał się fatalny w życiu dziecka, bo nawet w tym czasie prawie popełnił samobójstwo. Ale Laverne Cox nigdy nie przestała pokazać swoją prawdziwą naturę otaczającego. Po doświadczeniu kolegów potępienie, nauczycieli i rodziców, dziewczynka przeszła wiele i osiągnąć spełnienie swoich marzeń. Musiała zrezygnować z kobiecą istotę w męskim ciele i wyrazić, jak mogła przezwyciężyć dezaprobatę publicznego i stałą kpiny.

Życie i kariera

Laverna już operację zmiany płci. O samej procedury nie chciała powiedzieć nawet w wywiadzie, tak aby nie rozwodzić się nad jego przeszłości w organizmie mężczyzny. Po ukończeniu szkoły artystycznej Cox udał się do Nowego Jorku, aby wykonać drugie marzenie – aby stać się znana aktorka. Po ukończeniu aktorstwa, Laverne Cox zaczęli zachowywać się w małych rolach zdjęć niskobudżetowych, ale wkrótce jej szczęścia – miała niewielką rolę w słynnym serialu „Law & Order”.
W 2013 roku była oferowana rolę w serialu „Orange -. Hit sezonu” Laverne Cox – aktorka, transpłciowych, które są w pełni pokryte, aby przekazać wszystko, co ludzie czują, a nie jak inni. Wkrótce show zyskał prawdziwą popularność, a więc lubi Amerykanów, że dziewczynka nie mogła po prostu pokazać wielką grę, ale również zachęcenie społeczeństwa do problemów trasgenderov i swoje miejsce w tym świecie.

Piper Chapman

Historia serii „Orange – hit sezonu” kręci się wokół dziewczynki Piper Chapman (Laverne Cox), który dzieje się w więzieniu. Wychowywane w dobrej rodziny, ona wchodzi na nietypowe warunki dla siebie. W więzieniu, Chapman spełnia zupełnie inna, nie podobny do siebie ludzi z różnych osobowości i upodobań. Ale nawet w tak trudnych warunkach, Piper stwierdza lojalnych przyjaciół i prawdziwej miłości. Seria nie uzasadnia dziewczyny poszedł do więzienia, ale zwraca uwagę na fakt, że to może się zdarzyć każdemu. Za rolę Cox został nominowany do „Emmy”.

Zasady sukcesu Laverne Cox

Лаверна хочет снять собственный фильм, в котором расскажет всю правду о трансгендерах и их жизни. Wkrótce Laverne chce mieć swój własny film, który mówi całą prawdę o osobach transpłciowych i ich życiu. Komunikowanie się z jego fanów, znana aktorka mówi o podstawowych zasadach, które są następnie:

  • podziękować osoba nie potrzebuje pięknych ubrań i regularnych spotkań towarzyskich i być przykładem i dzielić się z innymi wiedzą;
  • kobieta jest inna z życzliwością, determinacji i inteligencji, a dopiero potem patrzy;
  • Można krytykować wszystko, co chcesz, ale jeśli jesteś w stanie zmienić przynajmniej jedno życie – to już wiele znaczy.

анти фанатов, Лаверна Кокс не перестает двигаться вперед. Pomimo faktu, że razem z fanami spotyka często niesprawiedliwe, a czasem potępiając opinię anty fanów, Laverne Cox nie przestaje poruszać się do przodu. Wierzy, że jeśli ludzie nie zmienią się pod jarzmem publiczności, będzie wiele osiągnąć.