422 Shares 9504 views

Biografia Gvozdikova Natalia – znakomita aktorka

Ubiegłego wieku przedstawił kina rosyjskiego ogromną ilość fantastycznych aktorów, którzy następnie pielęgnowane jego utalentowanych następców. Studia na trudny czas dla ludzi, mimo ciernie, a ciernie że rzucił je los, stają się wielcy twórcy sztuki. Jednym z takich aktorka teatralna i filmowa Natalia figurach Gvozdikova. Biografia kobiet jest światem sposób dorasta i staje się wspaniała aktorka ZSRR.

Dzieciństwo i rodzina. Sposób w ślady siostry

Biografia Gvozdikova Natalia zaczęła w miejscu zwanym stacja Borzja, który znajduje się w pobliżu Chita. Dziewczynka urodziła się prawosławnego Bożego Narodzenia, 7 stycznia 1948 r. Ojciec Natalii – Fedor Titovich – służył jako inżynier wojskowy i sztuka nie miała związek. Matka – Nina – uchodził za utalentowanego artysty. Rodzina była także najstarsza córka – Ludmiła. Grała w produkcjach słynnego Arkadiya Raykina. Nie jest zaskakujące, że z teatralnej kulisami Natalia spełnione dzięki mojej siostrze. Wtedy dziewczyna miała marzenie, aby zostać aktorką.

Aktorka teatru i kina

biografia aktora Gvozdikova Natalia zaczęła się w 1967 roku, po jego otrzymaniu przez słynnego Instytutu Kinematografii – VGIK. Tam studiowała przez 4 lata. Po ukończeniu studiów grała w teatrze Studio Teatralne. Występy z jej udziałem także z zadowoleniem publiczność, jak również jej rolę w filmie. Pierwsza znacząca postać grana przez Natalię, Svetlana była w filmie „Och, to Nastya”. Obraz został wydany w 1971 roku. Zaledwie rok później przyszedł roli Pauline ulubione z całej filmu „Big Break”.

Biografia Gvozdikovoy Natali od nierozerwalnie związane z filmem. Jej życie było wypełnione światłem i jasnymi reflektorami śpiew kamer. Została zaproszona do fotografowania różnych filmach. W 1973 roku aktorka przesłuchaniach do roli w filmie „okręg”. Tam spotyka Jewgienij Zharikov już znana z filmu „Blisko tych okien.” Ich przyjaźń przeniósł się do następnego etapu podczas kręcenia filmu „multi-urodzonego rewolucji”. Jest na tym zdjęciu próbek Eugene odważył się zrobić duży krok. W 1974 roku para związany węzeł. A ponieważ nie są one rozdzielone.

Po oszałamiającym filmu „Born rewolucji” biografia Gvozdikova Natalia aktualizowana o nowe wydarzenia. Dzieje się tak nie tylko w sektorze kreatywnym. W życiu rodzinnym, para zmienia się również aktor. W 1976 roku para Zharikov Gvozdikova pierworodnego syna, którego być nazwany na cześć ojca aktorki – Feodor.

Ulubiony artysta kontynuuje strzelanie cały film. Propozycje nowych ról nie są zmuszeni czekać. „Myśl o Kovpaka”, „Moja miłość jest wieczna”, „Dangerous Friends”, „Siedem godzin przed śmiercią” i wiele innych – te zdjęcia są głęboko feedback od fanów jakości kina. Ponad 30 taśmy stanowią filmografia wspaniałych aktorek, która jest Natalia Gvozdikova. Biografia i twórczość nadal być na bieżąco z nowymi zdarzeniami. Już w 21 wieku, aktorka zagrała w kilku filmach, z których ostatnią jest film „Unloved”.

Obecnie Natalia Gvozdikova jest Honorowy Artysta Rosji. to również prezentuje Academy of Motion Picture Arts "Nika".