212 Shares 9928 views

Co jest kołysanka? Jest to ochrona i opiekun dziecka z negatywnej na całe życie

Każda kochająca matka zgodzi się, że aby jej dziecko śpi słodko, musi drżący opieki i konserwacji. Ale oto co kołysanka piosenka i czy należy zwrócić szczególną wagę, nie każdy wie. Ale ten rodzaj starożytnego melodii ludowej jest dla dzieci z pierwotnym talizmanu ochronnego. Dzięki niej dziecko szybko uspokaja się i zasypia.

Za wykonanie kołysanki nie wymaga konserwacji żadnych specjalnych przyrządów. Jest tylko tyle głos. mechanizm sugestii usypiające jest skuteczna ze względu na wpływ na pracę prawej półkuli mózgu odpowiedzialnej za podświadomości i emocji.

Melodia życia

Matczyne kołysanki, których teksty są bardzo zróżnicowane, od niepamiętnych czasów uważana coś świętego. A od niemowlęctwa – to najważniejszy okres w rozwoju każdego człowieka, dziecka w tym okresie, wraz z mlekiem pielęgniarki oraz dźwięk jej melodyjnym głosem absorbuje miłość, zdolność do przetrwania i wytrzymałość. Dlatego przodkowie wyglądu światła na dziecku wszelkich starań, aby otoczyć go atmosferze maksymalną starannością, co znajduje odzwierciedlenie w rodzaju „poezji wychowania”: piosenek, rymowanek, Pestushko.

Główną wytyczną w tworzeniu obrazu świata dla dzieci studni są piosenki dziecięce. Kołysanki teksty mają wielką siłę sugestii, uspokoić i harmonizować. hazmats Rasul dał światu piękne słowa, wyraźnie podkreślając znaczenie wrodzoną całą świętą w ich wydajności. On powiedział: „Ta piosenka jest matką – główny piosenka na świecie; początek wszystkich ludzkich piosenek. "

Powrót do jasnej przeszłości

Nawet w czasach starożytnych zauważyliśmy, że monotonne kołysanie dziecka szybko uspokaja się i zasypia. Tylko wtedy nie był pierwszy specjalny łóżko dla dzieci – usypiające kołyskę lub łóżeczko. Pochodną słowa „kołysanki” stało się czasownik „Kolybai” (FLAP drgania, wstrząsnąć zybat).

Aby zrozumieć, co dokładnie kołysanka należy zanurzyć zwyczajów różnych ludów, dla których jest to uniwersalne środki nasenne są nie tylko dla dzieci, ale nawet dorośli. Wcześniej kobiety w połogu złożonej dla niego spersonalizowane kołysanka, następnie staje się jego modlitwa talizman przez całe życie. Służyła do rodzaju niemowlęcym konspiracji. Według etnografów, matka usypiające piosenki w różnych krajach są bardzo podobne do siebie nie tylko na strukturę i wykonywania typu, ale ich magicznych elementów.

Co to kołysanka dla noworodka?

Starożytne ludzie wiedzieli o tym, że wszystko mówi o znaczeniu i Orędzie słowy mają wielką wagę i znaczenie w porównaniu ze zwykłym potocznym. Bayushki dla wszystkich dzieci celowo śpiewane w określonym rytmie, ale ponieważ mają specjalny wierszyk, zvukochastotnostyu i specjalny licznik. Niesamowite czuły i dobre dowcipy skazany także pieluszki, karmienia i kąpieli dziecka. Jest to nie tylko rozwijać swoją inteligencję, ale jest podstawą do harmonijnego rozwoju całego człowieka. Ludzie wierzyli, że „dziecko nie rośnie na jedzenie i radości.”

Dzięki dobrej matki powiedział, że dzieci otrzymały zaufanie do życia, nauczyć się postrzegać rzeczywistość pozytywnie świadomi ich znaczenia i niezbędności rodziny. Wokół nich, że w kolejce rodzaj tarczy miłości, czułości, szczęścia, spokoju i uczucia. Niezniszczalny ochrona z nienaganną ścianie – to kołysanka dla noworodka.

Współczesna nauka odsłania zasłonę tajemnicy

Specjaliści przeprowadzili eksperyment, podczas którego dowiedziałem się, jak piosenki dla dzieci wpływa niemowlęta. Kołysanki, zgodnie z ich obserwacjami, bo dzieci senność, głęboki spokój, euforię i przyjemność. Ten sam efekt uzyskuje się przy użyciu wykresów ze starożytnych sglaza. Odkrycie takich ciekawych faktów dają podstawy do przypuszczeń, że w tekstach kołysanek położył głębsze znaczenie niż kiedyś uważany za współczesnego człowieka na ulicy.

Starożytne teksty kołysanek, które przetrwały do dnia dzisiejszego jest rodzajem zaklęcia, snu, wzrostu dziecka, jego zdrowie i przyszłego bogactwa. Jeśli dziecko cierpi, a następnie wykorzystywane kojący voodoo fabuły. W obronie dzieci zagranicznych szkodliwymi wpływami pomógł działka urok.