393 Shares 1150 views

Ile lat Kirkorov. Wiek Filippa Kirkorova

Kwiecień przynosi życiu dużo szczęścia i radości wiosnę, a że rodzina Bedros Kirkorov i Victoria przyszedł długo oczekiwany radość w ich odległej kwietnia 1967 roku, 30 dnia, urodził się syn o imieniu Filip. Ale pierwszy przystanek na rodziny przyszłej sławy.


bułgarskie korzenie

Ojciec Filippa Kirkorova – Bedros Kirkorov – miał w swojej rodzinie, nie tylko Bułgarzy, ale także Ormian. Od dzieciństwa miał bardzo dobry głos i doskonały wokal, dzięki czemu był w stanie wyrwać się z ludźmi. W 1962 Bedros akceptowane w GITIS, którą z powodzeniem podziałką i udał się na wycieczkę po kraju. Był wtedy bardzo młody, a pytanie, jak stary Bedros Kirkorov kiedy poznał swoją przyszłą żonę, Philip mówi, że około 20. To stało się znaczącym wydarzeniem w 1964 roku, w dusznym i gorącym mieście Soczi, gdzie koncertował Victoria Lichaczew cyrkowa trupa. Młoda i atrakcyjna Bułgarzy tak zadowolony z tej dziewczyny, że nie marnował czasu, postanowił zagrać jej ślubie, który odbył się w tym samym roku. A trzy lata później rodzina miała syna.

dzieciństwo Kirkorov

Trochę Philip został nazwany na cześć swojego dziadka, którego ojciec jest bardzo czczony i szanowany. Dzieciństwo spędził w bułgarskim mieście Warna, w tym samym miejscu, w którym się urodził. Jego matka pracowała jako wiodący, ponieważ rodzina często podróżował, ale od 1974 roku, Filipp Kirkorov, których wiek jest w tej chwili 7 lat, mieszka w Moskwie, gdzie studiował fortepian i otrzymał szkolenie wokalne. Tu po raz pierwszy spotkał się z Alloy Pugachevoy, fatalne spotkanie odbywa się na Boże Narodzenie drzewa na Kremlu, gdzie Philip został nazwany w ten sam sposób, jak inne dzieci uzdolnionych. Zastanawiasz się, ile lat Kirkorov już trochę czasu, można zobaczyć wiele źródeł i upewnić się, że był w tym czasie 10 lat. Ahead był nieznany świat kapitału, który nie jest nawet podejrzenia, że bierze przyszłą gwiazdę sceny pop.

piosenkarka młodzież

Wielu fanów coraz większe zainteresowanie, aby spróbować znaleźć przyjaciół piosenkarza, a on sam, jak wiele lat Kirkorov kiedy zaczął działać niezależnie na scenie? Odpowiadając na to, można powiedzieć, że miał 15 lat, a on marzył o dalekich szczytów, ponieważ w szkole bardzo pilnie, za który otrzymał złoty medal. Pierwszym impulsem było iść do ślady ojca i wprowadź GITIS, ale, co dziwne, komisja wybór, który w tym czasie był bardzo surowe, okazało się, że w niewystarczającym stopniu utalentowanych chłopców i poradził, aby spróbować swoich sił w inną jednostkę. Mimo odmowy, Kirkorov, którego wiek był zbyt młody, by ustąpić przygnębienia i rozpaczy, składa dokumenty do Gnesinskoe słynną szkołę muzyczną, a dzięki ciężkiej pracy, tutaj jest dokonanie znacznego postępu, na zasługi ocenianego przez nauczycieli. Ukończył studia w 1988 roku, zwolniony z wyróżnieniem.

Rozpocznij karierę

Ile lat Kirkorov było w 1988 roku, to jest bardzo ważne, ponieważ właśnie w tym roku, jest już dorosły 21-letni młody człowiek na spotkaniu Narodzenia spotkał swoją przyszłą żonę, Felgi Pugachevoy. Ale wtedy jeszcze między nimi nadal nie ma i nie może być, i są zainteresowani Kirkorov Pugaczowa i kompozytor Leonid Derbeneva przede wszystkim jego umiejętności, bo wtedy wszystko się podobało piosenka „Alosza”, przeprowadzone przez Philippe ojczystego języka bułgarskiego na pierwszym kursie. Dotknięcie i smutny, zdobyła serca wielu słuchaczy, ale nadal nie przyniosła szczególną chwałę. Leonid Derbenyov oferuje napisać do Filipa kilka piosenek, które stały się legendą w swojej wydajności. To „Ty, ty, ty” i „Atlantis” i „Dzień i noc”. Sukces przyszedł niespodziewanie i Philip został zaproszony do teatru Ałła Pugaczowa, z którą pracuje przez jakiś czas, aż w 1990 roku, nie otrzyma Grand Prix „Schlager-90” i nie decydują się działać solo.

kariera solowa

Kirkorov odbiera pierwszy uznanie i stała się trwałym aktor w nowym roku „niebieskich świateł”. Wskaźniki sukcesu w tym czasie stała się nagroda bułgarskiego konkursu „Złoty Orfeusz” oraz pierwsze miejsce w konkursie „Interferst”, która odbyła się w Macedonii w 1992 roku. Od 1993 roku niemal co roku wokalistka otrzymała nagrodę „Ovation”. W 1995 roku, Philippe próbuje się na „Eurowizji”, ale nie wygrać wygrywa, ponieważ tylko część pierwszej dwudziestce najlepszych wykonawców. Jednak jego popularność w domu rośnie. Od 1996 roku Philip bierze udział w „Złotej Gramophone”, mający na swoim koncie do tej pory około 12 nagród. Za wkład w rozwój sztuki muzycznej Filipp Kirkorov stał się zwycięzcą pięciokrotny World Music Awards nagrodę i otrzymał Order „Profesjonalny Rosji», «Służba Sztuki” i «Frantsiska Skoriny». Wśród nowoczesnych Lista nagród można nazwać „MUZ-TV” nagroda, która jest w banku piosenkarza do czterech. W 2013 roku, Filipp Kirkorov otrzymał rosyjski kanał telewizyjny RU.TV Music Award w kategorii „najlepszy show na żywo” – „Inne”. Ze względu na dziesiątki wokalista klipów, wiele wspaniałych piosenek, które są już dobrze znane wszystkim Rosjanie, a nawet obcokrajowców. Również on wydała ponad 16 albumów, zagrała w filmach i musicalach, z których najbardziej znany stał się „Upiór w operze”, „Chicago” i „Metro”. Ujmowane jako Czczony Artysta nie tylko Rosji, ale także w krajach WNP. Dziś aktywnie zaangażowany w działalność produkcji, przygotowanie młodych artystów do występu na „Eurowizji”.

Pierwszy małżeństwo piosenkarza

Już w pierwszych dniach, kiedy prawie nikt nie był zainteresowany, jak stary śpiewak Filippu Kirkorovu poznał ze zwycięzcą konkursu piękności w Moskwie – Relacje Maria Shatlanovoy która trwała prawie 10 lat i zakończył się rozstaniem, po których było wiele faktów niewyjaśniona. Tak więc, do tej pory nie wiadomo, czy jest ojcem córki Philipa Mariackiej – Anastasia – mimo że były małżonek nie został uznany w rzeczywistości tego założenia. Kilka razy dała wywiad o życiu gwiazdy, w którym oskarżony w ich rozstania Ałła Pugaczowa.

Drugie małżeństwo z piosenkarką – Primadonna

Relacje Alla i Philip Od dawna wiadomo, że wszystko w najdrobniejszych szczegółach dzięki wszechobecnym żółtej prasie, ale niewiele osób pamięta, że wszystko zaczęło się od wielkiej miłości i małżeństwa, zawartej w 1994 r. Zazdrośni ludzie szeptali, że to dzięki wsparciu Ally Filipp był w stanie osiągnąć tak wiele w tak młodym wieku. Jednak tak nie jest, ponieważ publiczność zakochała się w nie Ally Pugachevoy protegowanego, a młody Bułgar piosenkarka z silnym i pięknym głosem, utworu, który wydawał przeznaczonych do wszystkich kobiet w tym kraju. Małżeństwo z Alla rozpadł się w 2005 roku, po wielu sprzeczek. Filip był bardzo zdenerwowany o zerwaniu stosunków, a nawet przez jakiś czas nie pojawi się na scenie, ale był w stanie przezwyciężyć siebie i dzisiaj działa z większym zapałem i talentem. Dzieci w tym małżeństwie nie było, mimo licznych prób para mieć dziecko.

Filippa Kirkorova Dzieci

Philip kocha dzieci, ale żaden z ich kobiet wiedzieć radości ojcostwa nie mógł, więc zwrócił się do służb współczesnej medycyny i planowania macierzyństwa. I tak, w 2011 roku, urodził córkę, nazwany na cześć Ally Pugachevoy i jego matki piosenkarka Victoria – Alla-Victoria. Po zaledwie roku jest syn – Martin Christine. W ten sposób czytelnik dostaje długo oczekiwana odpowiedź na pytanie, jak stary dzieci Kirkorov. Znając lat od ich urodzenia, to jest łatwe do obliczenia i znaleźć numer. Odpowiadając na pytanie, w jaki sposób syn Kirkorov, to można zauważyć, że będzie dwa lata, jego ojciec, co niewymownie szczęśliwy w tym roku. W tej chwili, gdy dzieci mieszkają w Ameryce, ich wychowanie była niania, ponieważ rodzą się z różnych matek zastępczych, specjalnie wybrany w zagranicznej klinice. Piosenkarka nie próbuje reklamować swoje hobby z dziećmi i nie daje żadnych wywiadów na ten temat, choć nadal ciekawy dziennikarzy dowiedział się czegoś o jego chadah i zrobił kilka zdjęć Filipa z dziećmi.

Smak: awanturnik i zabijaka

Tak słodkie i zawsze uśmiechnięty na scenie w życiu piosenkarz obdarzony jest wystarczająco ostry temperament, który stale prowadzi do nieprzyjemnych sytuacji, takich jak atak na dziennikarzy i fanów, przekleństw i obelg wobec dziennikarzy. W tym czasie Filip nie przyniosła sprawiedliwości, jednak nie udało się rozwiązać polubownie sprawę. Najbardziej znany skandal, trwający aż do teraz, komunikacja jest Philip ze słynnym raperem Timati w sieci społecznej Twitter. Skandaliczna historia rozpoczęła się niedawno ze względu na fakt, że śpiewacy nie można dzielić popularnością wśród widzów kanału MUZ, więc bieżącej strony Timothy i Filippa Kirkorova pełen obelg wobec siebie aż tylko zawoalowaną zadziorów. Mimo, że skandal był zaangażowany i Sergei Lazarev, który pogratulował w dniu jego urodzin, Philip rozpoczął się od porównania jego talent artystyczny z muzyką Tymoteusza, oczywiście, bez wymieniania nazwisk, ale porównanie nie było na korzyść tego ostatniego, a czytelnicy bloga wszystko stało się jasne.

Tak więc, pomimo faktu, że piosenkarka już osiąga wiek, który nazywa się w ludzi średnio, to pozostaje jak kapryśna i niecierpliwa, jak poprzednio, przykład Tymoteusza, że postać. Dla zainteresowanych Ile lat Kirkorov wykonany w 2014 roku, i że jest to dla przeciętnego wieku będzie zainteresowany, aby wiedzieć, że słynny piosenkarz zagrał 30 kwietnia 47, ale ta data – jedyny znak w paszporcie, a wszystko Kirkorov pozostaje wiecznie młody i najbardziej kochany artysta.