199 Shares 8080 views

„Ambasador” – kawa. Ambassador: typy, smak, recenzje

„Ambasador” – kawa, co jest dobrym znakiem w tym starożytnym miłośników napojów. Produkt ten doskonale niesamowity smak naturalnego ziarna o doskonałej jakości ich leczenia.

Opis i charakterystyka

Kawa – jest to rzadki rodzaj produktu, który jest popularny z każdym rokiem staje się dopiero powyżej. Wydaje się coraz więcej zwolenników, którzy są w stanie docenić unikalne funkcje i cechy tego wspaniałego napoju. Niektórzy spędzają czas w latach, aby znaleźć najlepszą markę. A dzisiaj to wystarczy, aby znaleźć sklepy z produktem „Ambasador” napis. Kawa z tej samej nazwie pojawiły się na rynku pod koniec lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku.

Jest wytwarzany z nasion znanych odmian Robusta i Arabica fasoli uprawianych na plantacjach w Azji, Afryce i Ameryce Południowej. Produkt importowany z ekologicznie czystych regionów, po staranny dobór jest poddawany łagodnej pieczenia. Tylko po to, że tworzy unikalną mieszankę, która doskonale łączy Robusta i Arabica twierdza wspaniały zapach. Tak więc okazuje się, że „ambasador” kawy, smak, które przejść do prawdziwej legendy. Wiele baristów wolą swoje prace do korzystania z produktów tej marki. W ich opinii, ale jest symbolem przyzwoitej jakości tego naturalnego smaku.

producent

Założyciel nowej marki jest uważany za szwajcarska firma Sucafina SA To ona objawił światu, „Ambasador” w 1987 roku. Kawa tej marki uczynił wystarczająco silne wrażenie na rynku masowym. Spółka zawarła umowę na dostawę 22 kraje. W latach dziewięćdziesiątych, jeden z nich dodał, i Rosja. znanych produktów marki z całego świata pojawiły się w lokalnych sklepach. Na półkach można znaleźć kawę:

 • palone ziarna o wadze 100, 250, 500 i 1000 g;
 • naturalne drobny 100 do 250 gramów;
 • rozpuszczalny w 2, 50, 100 i 200 gramów.

Doskonała jakość produktów, aby spełnić najwyższe standardy. Nawet specjaliści z doświadczeniem nie napotkał żadnego cienia wątpliwości w wyborze odpowiedniego produktu. W rzeczywistości, według wielu, to on kojarzy z najlepszej tradycji kawy. Nieco później, w 2011 roku, największa izraelska firma Strauss Grupa nabyła wszelkie prawa do popularnej marki. Od tej chwili stał się aktywnie promować „ambasadorem” na rynku rosyjskim.

Rodzaje słynny kawy

Producent zadbał, aby zaspokoić ludzi z zupełnie różnych smaków i udowodnić, że ambasador – kawa dla każdego.

Dlatego opracowano kilka linii popularnego napoju:

 1. "Prestige". Po silnym palonej kolumbijskiej Arabica daje silny gorzki smak z lekką kwasowością.
 2. „Dekaf” – produkt o niskiej zawartości kofeiny, co sprawia, że można go używać w dowolnym momencie.
 3. "Elegance".
 4. „Niebieska Linia”. Produkt ten składa się ze 100 procent Arabica. Posiada bogaty smak i wyraźny aromat.
 5. "Milano". Ziarna kawy są przetwarzane przez klasycznej receptury włoskich mistrzów. Wytwarza się z tych napojów ma delikatny aromat przy zachowaniu dość silny smak.
 6. „Adora” – połączenie kilku rodzajów Arabiki i Robusty. Oryginalna mieszanka pozwala uzyskać napój z oryginalnego smaku karmelowym.
 7. "Espresso Bar". Jest to – średni Arabica pieczeń, która po warzeniu otrzymując gęstą pianę.
 8. Crema. Z mieszanki ziaren z różnych odmian uzyskano wystarczająco silny napój o przyjemnym wanilii i karmelu notatek.

To po raz kolejny podkreśla fakt, że ambasador – kawa dla każdego smaku. Wobec tak szerokiego wyboru, każdy klient będzie mógł znaleźć odpowiednią opcję.

organoleptyczne

Wielu specjalistów wierzy, że oprócz smaku i aromatu najmniej ważnym wskaźnikiem jest kolor kawy. Na niej można częściowo oceniana na jakość kupowanych towarów.

Zgodnie z Międzynarodowym Rejestrze oryginalnego produktu powinny łączyć odcienie brązu. Co do zasady, świeże, dojrzałe ziarna mogą mieć barwę w zakresie od zielonego do jasnobrązowego. To zależy od wielu czynników:

 • Skład chemiczny gleby, w której rosną drzewa samych kawy;
 • wysokość nad poziomem morza;
 • cechy klimatu danego regionu.

Po prażenie, zmienia kolor kawy. W wyniku obróbki cieplnej produktu ciemnieje podczas zdobywania siły i wyraźny goryczy. Te czynniki powinny być brane pod uwagę przy wyborze produktu. Ponadto, konieczne jest, że mieszanina jest jak najbardziej jednorodna i nie zawiera zanieczyszczeń. Dlatego nieznane produkty lepiej jest kupować w przezroczystym opakowaniu. Ale to najlepiej kupić produkt od renomowanego producenta, których jakość nie budzi wątpliwości.

opinie klientów

Dziś „Ambasador” kawy można znaleźć w każdym regionie Rosji. Informacje zwrotne od tych, którzy mieli okazję spróbować tego produktu, tylko potwierdzają pogląd, że panowała o tym na całym świecie.

Wśród pozytywnych cech wyróżnić użytkowników:

 1. Wieloaspektowy bogaty smak.
 2. Niesamowite charakterystyczny aromat.
 3. Demokratyczna i absolutnie przystępnej cenie.
 4. Oryginalne opakowania, które od razu przyciąga uwagę.

Niemniej jednak, ten produkt nie downsides:

 1. Produkcja niektórych roślin, zbudowana przy pomocy znanych izraelskich firm jest słaba. Odnosi się to do przedsiębiorstw produkcyjnych, otwartych w regionie Władimir. Wielu kupujących zwrócić uwagę na nadmierne pieczenie produktu, co wpływa na smak napoju. Szczerze spalony smak sprawia, że wyglądają jak substytut.
 2. Czasami natknąć pakietów, które są zbyt małe ziarno wątpliwości oddanych na ich pochodzenie.

Większość kupujących wciąż dają pozytywną ocenę tego produktu, ale zaleca się zakup towarów zagranicznych producentów.

ekskluzywna wersja

To zasługuje kawy „Ambassador platyna” Wśród różnych rodzajów znaną marką szczególną uwagę. Uważa się, że produkt o wysokiej jakości, wykonane z wybranych materiałów.

Składa się ona z najlepszych odmian arabiki highland Kolumbii. Zbierane ziarno poddawane średniego stopnia smażenia, a więc nabycie delikatną jeszcze intensywny aromat i piękny cierpki smak z silnymi nutami karmelu i czekolady. Produkt jest w Szwajcaria i sprzedawane w opakowaniach miękkich opakowań (próżnia) w 75 do 150 g, a także w szklanych słojach z 95, 190 i 47,5 gramów. Powinien on być stosunkowo niedrogie poz. W zależności od wielkości pakietu i można je nabyć płacąc od 90 do 500 rubli. Surowcem do produkcji takiej kawy jest w zasadzie Kolumbijska arabica, które są przetwarzane przez specjalny liofilizowanej technologii. W rezultacie końcowy produkt staje się dobrze wyważony smak i wspaniały niepowtarzalny smak.