400 Shares 4990 views

Cognac "Martin": opinie. "Remy Martin Louis 13": cena, opis

cierpki smak i wyśmienity smak, który sprawia, że drżą każdej komórce ciała … Cognac – pić, uznanej przez miliony. Jego miłość i adorować, wielbić Go i nienawiść. Jest to niejednoznaczna postawa i czyni go popularnym. O nim zawsze mówić i kłótni. Stół Żadne święto jest kompletna bez butelką magicznego eliksiru. On łączy elegancki, szlachetny, arystokratycznej powściągliwości i znakomite własności.

Wśród wielu różnych rodzajów koniaku „Martin” to prawdziwa legenda, stworzył kilka wieków temu i utrzymuje swoją popularność do dziś.

Historia powstania marki koniaku i rozwoju

Historia tego wyszukanym smakiem rozpoczęła się w 1724 roku, kiedy Rene Martin założył firmę do produkcji alkoholu brandy i nadał mu nazwę.

Przed Renee przyszedł do sukcesu, on już dawno zaangażowany w winnicach w domu. Nawet wtedy, zaczął wyprzedzać resztki wina w alkoholu i dostać mu pieniądze w pierwszej kolejności. Przez 30 lat udało mu się zdobyć dobrą kondycję.

Cognac „Rene Martin” szybko zdobył uznanie w kręgach świeckich. Kiedy w 1731 roku Ludwik XV zakazane ekspansję winnic, wielu właścicieli ponieśli znaczne straty, a tylko Renee udało się uzyskać od króla prywatnej zgody, aby kontynuować swoją sprawę.

Starości, Rene zarządzał firmą, a dopiero w 1773 roku dał kierownictwo jego wnuka – pełny imiennik dziadka. Junior Rene posiadał dalekowzroczności i drobno wylicza wszystkie swoje interesy, więc firma nie jest zagrożona przez cokolwiek, po prostu rósł i rozwijał. W 1789 roku przyszły ciężkie czasy dla Francji, ale to nie miało wpływu na sukces firmy, ona nadal się rozwijać i pomnażać swoje dochody. Syn Remy Jr., imiennik też będzie nadal prowadzić rodzinną firmę.

Nadal na czele kierownictwa firmy stał jego syn Paul-Emile Rene czym koniak „Martin” zyskał popularność najszerszą i jego unikalną mieszankę, która dała mu światową sławę.

Centaur – uznanym międzynarodowo symbolem legendarnego napoju

Symbolem firmy jest chów centaur. Paul-Emile świadomie wybrał tę postać jako „osobę Spółka”, ponieważ w starożytności centaury byli wierni towarzysze Dionizosa, boga wina. Oszczep w ręku centaur symbolizuje zobowiązanie spółki do przekazania jej doskonałości.

Dziś ten symbol jest gwarancją jakości i dobrego smaku. Łatwo rozpoznać wśród wielu różnych logo i zaufać mu bezwarunkowo. Od 1870 roku godło centaur jest insygnia koniecznością wszystkich butelek koniaku „Martin”.

Legendarny smak w nowym wcieleniu

W 1874 roku firma rozszerzyła swoją ofertę o nowego wspaniałego smaku. Koniak „Remy Martin Louis 13” został stworzony na bazie alkoholu, którego ekstrakt więcej niż 100 lat.

Dla niego, Paul-Emile opracowała nową oryginalną butelkę z unikalnej konstrukcji. Jest ściśle podąża za jego prototyp – królewską jar znalezione w walkach lądowych między katolikami a protestantami w okresie panowania Ludwika XIII. Kolbę ozdobione fleur-de-lis, który przypomina jej chwały i akcesoriów królewskich. Do tej pory, koniak „Remy Martin Louis 13” dostępne w tych niesamowitych butelek, które nadaje mu wyjątkowego uroku, świecka szlachta i królewski urok.

Nowa era w rozwoju firmy

W latach 90-tych 19 wieku, Francja został uderzony przez epidemię filoksery. Paul-Emile do końca wierzył, że może uratować swoje winnice od śmierci, a nawet starał się wprowadzać nowe, odporne odmiany epidemii, ale bezskutecznie. W 1910 roku został zmuszony do sprzedaży części przedsiębiorstwa młodego biznesmena Andre Reno, który jest aktywnie zaangażowany w globalnym rynku firma posuwa się naprzód. Po śmierci Paul-Emile jego żona sprzedała pozostałą część działalności Renault, teraz stał się pełnym właścicielem „Remy Martin”.

Następnego otwarcie firmy

W 1927 roku zakres rozszerzył koniak „Remy Martin VS”. 1942 był punktem zwrotnym dla marki. W tym roku córka Andre poślubił młodą koniak kupiec Eriara Dubreuil. Przekonał Andre, że ta marka koniak jest w stanie podbić świat i że konieczne jest, aby postawić zakład. Od 1948 roku do produkcji koniaku „Rene Martin” użyto tylko dwóch elitarnych odmian winogron – Petite Champagne i Grande Champagne. Od tego czasu, wszystkie znaki Champagne marka otrzymała status grzywny (elite koniaków). Niesamowite połączenie owocowe i kwiatowe aromaty z nutą wanilii wykonane brandy „Remy Martin VS superior” najbardziej popularny wśród całej gamy „Remy Martin”. Procent sprzedaży sięga obecnie ponad 30% ogółu.

W 1981 roku kolekcja uzupełniane z inną marką wyrafinowanego smaku „Remy Martin XO Excellence”.

W 1990 roku połączył się z marką firmy Cointreau, zaangażowanych w produkcji likierów. Dziś firma jest nazwany – Remy Cointreau Group oraz w elitarnej koniak, produkuje wino musujące, rum i whisky.

Sekret doskonałego smaku koniaku

Dzisiaj „Rene Martin” produkuje kilka odmian koniaku, z których każdy ma wspaniały smak i subtelny delikatny aromat. Sekret jego nienagannej jakości jest ukryty w swojej technologii produkcji. Aby utworzyć koniak używany:

  1. Ponad 350 dzieł Champagne alkoholu elita, która jest przechowywana w specjalnych beczkach z dębu Limousin niepowtarzalnym. W celu uzyskania pożądanych alkohole zapachowe określony czas naświetlania do 50 lat.
  2. Winogron zbieranych w regionach z Szampanii, gdzie idealne warunki do jej uprawy. To tutaj, że osiągnął najwyższą dojrzałość konieczną dać niepowtarzalny smak brandy.

Nowoczesna kolekcja smaków „Remy Martin”

Cognac „Martin” wszelkiego rodzaju – to wyśmienity smak, delikatny aromat i posmak magicznym, który przypomina nam o tym długim napoju.

Podstawą kolekcji składa się z koniaków "Remy Martin VS", "Remy Martin VSOP", "Remy Martin XO". Istnieje również szereg unikalnych zapachów prestiż, które są uznawane za wskaźnik luksusu i szlachetności – "Remy Martin 1738 Accord Królewski", "Rémy Martin 1988 Vintage Premier Cru", "Rémy Martin Centaure de Diamant", "Remy Martin Coeur de Cognac", „Remy Martin Lous XIII "" Remy Martin Louis XIII Black Pearl”. Dwa ostatnie gatunki należą do serii „Królewskim”.

Koniak „Remy Martin VS” zyskał popularność dzięki niesamowitym złotym odcieniu. To wpływa na pyszny smak, pełna czułości kwiatowym aromacie, z lekką nutą jabłka, gruszki i wapno, uzupełnione słodyczą wanilii.

„Remy Martin VSOP„jest najbardziej popularną marką. Wspaniały złoty napój, który jest oparty na 12-letnich alkoholi ekspozycji i konieczności pyszny zapach, łączący w sobie szlachetność róże, fiołki kruchość, soczystość dojrzałych owoców i słodycz wanilii, uzupełnione gustowny portu dębu i twierdza, zauroczą serca tysięcy ludzi. Jego jedwabisty smak, można cieszyć się bogactwem brzoskwiń i moreli, w połączeniu z nutą letniego ciepła i światła.

„Remy Martin VSOP Excellence„- to wyśmienite połączenie migdałów, głóg i suszonych moreli, z dodatkiem lekkich nutami wanilii. Ten bursztynowy napój będzie zostawić na ustach smaku gałką muszkatołową i pozwalają cieszyć się świeżością jaśminu.

„Remy Martin XO Excellence” – soczyste śliwki, świeże pomarańcze, łatwość jaśminu i słodyczą cynamonu ucieleśnionego w pieknym bursztynowego napoju z aromatycznymi nutami kwiatów i owoców.

„Remy Martin Louis XIII Black Pearl” – jedna z najbardziej prestiżowych i drogich koniaków. Wykonane na 100-letnich alkoholi ekspozycji. Wyjątkowy bukiet kwiatów i owoców zebranych w koniaku, uzupełnione słodyczą cynamonu, imbiru i cierpki zapach kubańskich cygar. Ten wyjątkowy napój wytwarzany jest w specjalnym butelki kryształu czarny, specjalnie zaprojektowanego domu biżuterii Baccarat. Luksusowy wygląd butelki uzupełnia „królewską” wystrój lilii platyny.

Arcydzieło Rémy Martin – koniak. opinie klientów i ceny

Koniak „Remy Martin” odnosi się do elitarnych klas, ale mimo to jest on bardzo popularny wśród kupujących. Oczywiście, luksusowy smak „Remy Martin Louis XIII” nie da się zapomnieć jego niesamowite wykończenie przez długi czas sprawia, że drży i cieszyć się nim. Jednak cena tego dzieła sięga około 80 tysięcy na 700 ml, które nie mogą sobie pozwolić na zwykłych klientów. Koszt innych wyśmienitych kreacji „Rémy Martin Centaur Diament” jest w zakresie od 40 tysięcy rubli, a tylko bogaci ludzie mogą sobie pozwolić na taki luksus. Jego doskonała jakość i niesamowity smak nie ma wątpliwości. Najbardziej przystępne marka jest seria Brandy VSOP, jego cena zaczyna się od 2 tysięcy rubli, co jest całkiem do przyjęcia dla wielkiej uroczystości lub ważnym recepcji.

Cognac „Martin” – pyszny smak, który po przejściu przez wieki był w stanie zachować swoją godność i elegancję, dzięki czemu dziś entuzjastycznie zabawie, jak wiele lat temu.