500 Shares 6187 views

Chcesz wiedzieć, jak żołądek, aby określić płeć dziecka?

Tak szybko, jak w ciąży brzuch staje się zauważalne, każdy chce wiedzieć, kto jest tam: chłopiec czy dziewczynka. Oczywiście, za pomocą nowoczesnego sprzętu płeć dziecka stał się znany wielu nawet zanim zauważą zmianę otaczającej ciało matki oczekującej, ale wielu nadal chcesz sprawdzić przesądy ludzi. I nie zawsze z pomocą ultradźwięków można wiarygodnie znać płeć dziecka. Czasami pipsqueak zajmuje taką pozycję, w której nic nie widać.


W związku z tym pytanie, jak żołądek, aby określić płeć dziecka, będą istotne dla długiego czasu. Tak więc, przez wiele wieków był zaprimechena związek między tym, jak ktoś wygląda w ciąży i nosi. Uważa się, że ostre wystające brzuchy ukryć chłopców, dziewczęta również uczynić je kulisty, ponieważ zostały zamazane.

Ponadto popularna plotka mówi, a talia w ciąży tylko wtedy, gdy utrzymywana jest przyszłością człowieka i dziewczęcy brzucha i patrząc od tyłu. Do tej pory wiele osób starszych jest niezawodny sposób. Wierzą, że każdy powinien wiedzieć jak określić płeć żołądka dziecka, a oni nie mają zaufania do każdego nowoczesnego badania. A nawet jeśli ich prognozy nie są prawdziwe, że nie przestanie przewidywania przyszłych matek, które muszą się urodzić. Ale w przypadku zbiegu radości nie ma limitu.

W rzeczywistości, kształt brzucha i płeć dziecka nie są ze sobą powiązane. Zobacz matki oczekującej zależy wyłącznie od cech konstytucji. Lekarze mówią, że wystający brzuch rozmowy o wąskich biodrach kobiet, inaczej macica komfortowy pobyt w miednicy. Wpływać na kształt brzucha i innych cech anatomicznych.

Na przykład, drobnych kości cienki dziewczyna brzuch będzie zauważalny w pierwszych miesiącach, bo jak tylko dziecko zaczyna przybierać na wadze, będzie musiał nigdzie na pobyt. Ale wysoki duży ciąży może ukryć swoją pozycję wystarczająco długo. Liczba ta może być mylące, a przyszła mama może powiedzieć, że tylko trochę lepiej. Jak żołądek do określenia płci dziecka w tym przypadku, to jest mało prawdopodobne, ktoś powie.

Ale na pytanie, kto będzie zainteresowany i rodzice, i zaczynają mówić o nim niemal natychmiast dowiedzieć się o przyszłości uzupełnienia. W czasie, gdy USA nadal nic nie powie, są zainteresowani alternatywnymi metodami jak określić płeć dziecka. Stół , który pokazuje wiek rodziców i dziecka miesiąc poczęcia, ujawni tajemnicę. Wiele osób twierdzi, że zbiegi okoliczności zdarzyć dość często. Ale nie należy polegać na tej metodzie, a także innych metod nienaukowych.

Nawet dzisiaj, istnieją przypadki, w których lekarz i diagnostyka USG jest w błędzie w ustalaniu podłodze nienarodzonych okruchy. I co wtedy mówić o metodach Ludowego, które są oparte wyłącznie na przeczuciach i założeń! Nie jest konieczne, aby sądzić, zwłaszcza babcie, którzy twierdzą, że wiedzą, jak określić płeć żołądka dziecka, i nie trzeba słuchać tych, którzy są zaangażowani w diagnostyce kształtu nosa, grubości palców i innych części ciała. płeć dziecka nie ma wpływu na wygląd obrzęki, plamy starcze lub moli, a od niego nie może zależeć od dowolnej lokalizacji narządów wewnętrznych lub kształtu przyszłej matki miednicy.