279 Shares 7865 views

Decarbonizer "Laurus": opinie, instrukcje. Ciecz „Laurus” dla silnika Decarbonizer

W warunkach kryzysu, wielu ludzi umieścić w dość trudnym położeniu, ponieważ zwykłych obywateli, a skończywszy przedstawicieli wielkiego biznesu. Rynek motoryzacyjny był najbardziej podatny na różne problemy i złożoność nim zaczęły pojawiać się już w końcu 2014 roku, ponieważ od tego czasu, eksperci zauważyć wzrost w życiu różnych samochodach. Każda osoba, teraz stara się opóźnić moment, kiedy on jest stary, sprawdzony samochód będzie musiała zostać zmieniona na nową maszynę za pomocą różnych środków, z których jeden jest Decarbonizer „laurach”. Komentarze na temat tego produktu można znaleźć w większości pozytywne, ale w końcu zdecydować się na zakup, trzeba zrozumieć zasadę i zalety tego narzędzia.

UNITY dzisiaj jest miejscem, gdzie wielu kierowców nie wolą usunąć różne wady jak przeprowadzić profilaktykę problemów związanych z wiekiem i przebiegiem. Pośredni środków, takich jak zapobieganie jest specjalistycznych chemikaliów.

Jak to się wzięło?

Natychmiast po Związek Radziecki zaczął aktywnie stosować różne samochody, każdy właściciel wiedział, że trzeba przeprowadzać okresowe czyszczenie pierścieni tłokowych różnych zanieczyszczeń. W tym przypadku paliwo w tych czasach palił dużo gorszy niż obecny, a na powierzchni części szybko powstających osadów. Dziś każdy może zrobić Decarbonizer „Laurus”, aby pozbyć się tych winy, ale potem trzeba było wymyślić coś innego.

Olej był znacznie gorszą jakość, a więc szybko utlenione na ściankach cylindra w celu wytworzenia folii i uzyskania w rowku tłoka. Ponadto sadzy stopniowo tworzy, miesza się z tej folii, tworząc w ten sposób bardzo stabilnych stałych osadów blokujące tłoków pracy w procesie spalania.

Z takimi zanieczyszczeniami kierowców próbował walczyć wszelkimi dostępnymi środkami, takimi jak nafta lewo w silniku na noc, i zaczęli częściej używać specjalnych rozpuszczalników w czasie. Zdesperowani właściciele maszyn nie wahali się zaryzykować wszystko, aby pozostać bez pojazdu. Ponadto praktycznie nieobecny skuteczności takich kompozycji, a nawet dziś wielu kierowców nie boją się eksperymentować ze szkodą dla siebie. Niektórzy zapomnieli, że jest to niezbędne do przeprowadzenia takiej procedury, całkowicie polegając na dodatki, które są dodawane do obecnego oleju i sufitów wysokich standardów paliwowych.

Od tego czasu, chemia samochodowa poczyniła znaczne postępy i dzisiaj wiele z tych celów dotyczy płynu Decarbonizer „Laurus”, ale to też nie jest wszechmocny jak wielu może myśleć.

Jak Lavr pomaga opóźnić naprawę?

Naturalnie, po remoncie kapitalnym silnika dla większości kierowców jest najstraszniejsze wydarzenie, jak to ogromne wydatki, a potrzeba takiej procedurze mówi, że samochód w tej chwili nie jest absolutnie nadaje się do użytku. Dlatego specjalny Decarbonizer „Laurus” jest używany w celu uniknięcia takich sytuacji. Sugerują, że oszczędności za pomocą takich środków jest dość zauważalne, ponieważ dzisiaj koszt remonty większości samochodów o średniej i niskiej klasy zakresie w regionie 50 000, podczas gdy koszty leków tylko 400. Ale to narzędzie nie jest lekarstwem, aby pozbyć wymaga naprawy, ale tylko zapobieganie, więc to będzie przydatne do zrozumienia, czy poważna oszczędności zostały osiągnięte.

Nowy trend stacji paliw

Warto odnotować fakt, że nawet dziś wiele garaże stopniowo zaczęła obejmować w cenie usługi dla Decarbonizer „laurach”. Eksperci gości na ten temat powiedzieć, że jest to dość opłacalne, ponieważ nie wszyscy kierowcy mogą samodzielnie prowadzić postępowanie pomimo faktu, że mają taką możliwość. Dla profesjonalistów, nie jest to procedura pracy, a to może być łatwo nowe na zewnątrz, ponieważ nie przewiduje konieczności dostosowania urządzenia do eksploatacji. Tak więc, wiele firm jest odpowiedzialna za ich prawdziwego uznaniem klientów i ich bardziej aktywnego przepływu, aw konsekwencji zysku. Wszystko to zapewnia Decarbonizer „laury”. Recenzje mistrzów powiedzieć, że przepływ samochodów do przeprowadzenia tej procedury jest praktycznie ciągły. Powodem jest to, że musi być przeprowadzane co rok lub co 30 000 km, co oznacza, że osoba, która wydała już to, na pewno stać się stałym klientem tego serwisu.

Jakie są zalety?

„Laurus” płynny silnik Decarbonizer jest całkowicie bezpieczny dla różnych urządzeń, więc jego użycie eliminuje możliwość jakichkolwiek konfliktów lub skarg od klientów.

Procedura jest bardzo prosta w obsłudze, więc właściciel firmy nie musi przeznaczyć dodatkowe środki w celu zapewnienia, że artyści pociągów – wystarczy przeczytać instrukcje na lek prawidłowo i po nim. Jeśli płyn jest „Laurus” dla silnika Decarbonizer być dozowany prawidłowo, spożycie narkotyków w stacji serwisowej może nawet zostać zaprotokołowane.

Należy zauważyć, że posiadanie takiej procedury została przeprowadzona przez sowieckich kierowców, ale Lavr – jest to pierwsza firma, która wydała lek dla rynku masowego, aw tej chwili nie istnieją żadne środki, których techniczną charakterystykę przełożonego ML 202. Odrębny zaletą tego środka jest to, że Serwis motoryzacyjny, że nie trzeba przeznaczyć dodatkowe koszty sprzętu, ponieważ wszystkie narzędzia niezbędne do procedury, nie ma w opakowaniu leku, który jest inny od swojego podstawowego elementu Zalety.

Ciekawostki o Decarbonizer

Pomimo faktu, że robią Decarbonizer „Laurus” może być dość długo, kierowcy utworzyli wiele różnych uprzedzeń i stereotypów w odniesieniu do tej procedury, z których wiele nie odpowiadają rzeczywistości. Dlatego w dalszym ciągu starać się zrozumieć kilka podstawowych punktów.

Nowoczesne silniki nie trzeba Decarbonizer

Oczywiście, w ciągu ostatnich kilku lat sytuacja z ropy naftowej i paliw uległa znacznej poprawie, podobnie jak w czasach sowieckich, niewielu mogło nawet uruchomić silnik bez korzystania z blowtorch, ale mimo to problem koksowania nie tylko nie zniknął, ale także poważnie pogarsza. Technologie poprawiły, zmniejszenie luki pomiędzy rowkami i pierścieni tłokowych, ale ostatecznie doprowadziło do większej podatności nowoczesnych systemów. Również niewielka warstwa osadu ostatecznie prowadzi do tego, że istnieją błędy w pracy silnika, a depozyty terminowe gromadzić więcej, a jedynie problemy gorzej – spada kompresję, jest detonacja, przyspieszone zużycie, a następnie pojawiają się poważne uszkodzenia. Jeśli nie zamierzamy wydawać pieniędzy na remonty, może pomóc poprawne Decarbonizer „laury”.

panaceum

Oczywiście, „Laurel” jest dość skutecznym narzędziem, ale w rzeczywistości jest to dalekie od powszechnie i przede wszystkim wykonuje naprawę i funkcję prewencyjną. Jeżeli silnik jest zbyt zużyte, żadna procedura inna niż przeprowadzenie pełnych części grodzi i wymiana nie będzie w stanie przywrócić system do stanu używalności.

Dodatki i płyny spłuczki

Wiele osób uważa, że procedury te ocalić od jakichkolwiek problemów, więc trzymając Decarbonizer niekoniecznie. W rzeczywistości, większość skutecznie usuwają różne złoża potrzebne do „zanurzenie”, gdy kompozycja raskoksovyvayuschy wlano bezpośrednio do cylindrów. W tym przypadku dostęp do otworów technologicznych nie jest tak proste, a konieczne jest użycie specjalnych narzędzi, a także tworzyć komfortowe warunki (na zewnątrz przy złej pogodzie takiej pracy lepiej nie wydawać). Zaleca się zatem silnik raskoksovyvat w trakcie planowanej wymianie świec i oleju.

Ilość wody wpływa na czyszczenie

Objętość płynu powinna być wystarczająca, aby tłumić dobre tłoki samochodowe. W większości przypadków, korzystna ilość leku jest tak obliczona, że wystarczy, aby przeprowadzić obróbkę każdego cylindra. Oczywiście, jeśli wlać 50-60 ml więcej niż standardowej dawce, to nie wpływa na osiągi silnika, ale nie zaleca się wypełnić w dużych ilościach środków.

Płyn powinien doskonale czyszczenia powierzchni

„Laurus” jest lek, który oczyszcza średniego i wysokiego stopnia koksowania, ale dość często zdarza się, że w starszych silnikach depozyty staną się tak „całun” na szczegóły, które utrzymują je jako zaprawy cementowej i żarowe oczyścić nawet takie systemy nie jest zalecane. Warto również zauważyć, to fakt, że zbyt żrące roztwory mogą spowodować uszkodzenie silnika.

Ale w każdym razie Lavr to uważane za bardziej skuteczne w porównaniu z analogami i standardowych rozpuszczalników.

Jak wygląda procedura?

Teraz pomówmy o tym, jak płyn stosowany jest „Laurel”. Decarbonizer (instrukcja poniżej) nie zajmuje tak dużo czasu, jeśli jest to właściwe do występowania w instrukcji do narzędzia i dobrać odpowiednie dawkowanie. Sama procedura odbywa się w następujący sposób:

 • Silnik nagrzewa się do temperatury roboczej, która powinna wynosić więcej niż 70 ⁰S.
 • Wyłącza układ zapłonowy. Aby to zrobić, można wyjąć wtyczkę z cewki zapłonowej lub czujnik Halla. Z tego powodu będzie można pozbyć się ewentualnego zapłonu oparów tego leku, a także podział poszczególnych elementów systemu.
 • Usunięto świece zapłonowe. Jeśli postępowanie prowadzi się w silniku wysokoprężnym, usunięto świece żarowe lub wtryskiwaczy.
 • Tłoki są ustawione w pozycji zamkniętej do środka, należy obrócić wał korbowy po kole nakrętką lub za pomocą koła napędowego w biegu. Aby ustalić położenie tłoka, jest możliwe stosowanie sondy o długości jest wprowadzany przez otwór zbiornika.
 • Strzykawką wypełnić każdą butlę płynu Decarbonizer „Laurus” w równej objętości. Następnie porty zablokować dostęp do komory spalania tworzą „łaźnia parowa”.
 • Teraz musimy poczekać. Dla szybkich procedur trzeba odczekać co najmniej godzinę, ale z poważnym koksowania Efekty czasowe leku powinna być zwiększona do 12 godzin. Aby skutecznie płyn może przepływać do dolnej części cylindrów, tłoki mogą być okresowo przemieszczana w różnych kierunkach.
 • Opróżnić otwory technologiczne. Ciekłe pozostałości usuwa się za pomocą strzykawki, a następnie przedmuchano cylindrów pneumatycznych. Teraz musimy całkowicie wcisnąć pedał przyspieszenia, a następnie przewinąć wału silnika z rozrusznikiem dwa lub trzy razy w ciągu pięciu sekund. Zaleca się, by pokrycie porty dostępu niektórych gęstej tkanki, środki do pierścieni Decarbonizer „Laurel” nie rozpyla.
 • Zainstalować zdemontowane części i podzespołów. Pamiętaj, aby wykonać dodatkowe sprawdzenie prawidłowego montażu.
 • Uruchomić silnik i pozostawić na 5-10 minut operacyjny na biegu jałowym, aby osiągnąć temperaturę roboczą. Natychmiast należy zauważyć, że mogą pojawić krótki dymlenie jako ciekłe pierścienie Decarbonizer „Laurus”, pozostając wewnątrz spalić i spalin nie jest niebezpieczna dla katalizatorów.
 • Czysty silnik poprzez przygotowanie przeznaczony do płukania układu smarowania lub za pomocą specjalnego preparatu Lavr.
 • Aby całkowicie pozbyć się złoża, pierwsze kilka kilometrów zaleca się iść z zbyt wysokimi obrotami niewiele.

To jest oferowane przez „Laurus” Decarbonizer. Instrukcja jest bardzo prosta, a praca może również być wykonywane przez doświadczonych kierowców oraz warunków garażowych, więc jeśli jesteś pewien swoich umiejętności, nie trzeba korzystać z usług ośrodków pielęgnacji samochodów.

Co piszą w hotelu?

Większość ludzi „Laurus” produktu – środek do Decarbonizer – całkiem podoba, a oni podkreślić pozytywne efekty jego stosowania. Wśród korzyści wynikających z zastosowania cieczy jest następujący:

 • Znaczące zmniejszenie zużycia oleju podczas pedałowania aktywny (około 10-20%).
 • Po Decarbonizer „Laurus” silnik wysokoprężny przeprowadzono wiele zaczął pracować ciszej silnik. Jednostki benzynowe spełniają ten sam efekt, jak również utracone wibracje.
 • Sprzęt był posłuszny przy dużej prędkości i przyspieszenia, ale także ma ładny dźwięk.

Niektóre z tych samych ludzi, którzy używali części „Laurus” Decarbonizer powiedzieć, że nie widzę żadnego zauważalnego wpływu, a takie środki nie są szczególnie pomocne w napotkanych problemów, a pierścienie są łatwiej wymienić niż przeprowadzić te manipulacje.