638 Shares 4147 views

Golden Beach. Teodozjusz. niezapomniane wakacje

„Golden Beach” (Teodozjusz) znajduje się na 117 km drogi Symferopol-Kercz, w pobliżu miejscowości Riverside. To ma swoją nazwę ze względu na bogate kolorze żółtym piasku i szerokich piaszczystych wydm. Plaża rozciąga się na długości trzech kilometrów, szerokość waha się od 40 do 60 metrów. Chodzenie wzdłuż płaszcza drobno postrzępionej w pyle, ma korzystny wpływ na zdrowie przez wzmocnienie nie tylko ciała, ale również ducha.


Sezon pływacki, który rozciąga się na „Golden Beach” (Teodozjusza), trwa przez pięć miesięcy – od maja do października – i stwarza doskonałe warunki do wypoczynku. Dno jest lekko nachylona, płytkie niedaleko brzegu. Dzięki zaawansowanej infrastruktury, nie możemy po prostu cieszyć się ciepłym słońcem i łagodnego morze, ale również do angażowania się w aktywności na świeżym powietrzu w okresie letnim. Warto wiedzieć, że wejście do kąpieli, korzystania z obiektów sportowych i siatkówki bezpłatnie. Jednakże, dostępne usługi i rekompensatę finansową, to należą do wynajęcia parasole i łóżka, katamaran i skuter wodny, bungalowy i świeżej wody prysznic. Duża liczba dealerów pozwoli Ci kupić rozmaite „bajerów” (słodycze, gotowana kukurydza, produkty mączne) i napojów, w tym alkoholu. Wiele barów i kawiarni oferują szeroki wybór potraw, aw niektórych jeden program rozrywkowy zaczyna się wieczorem.

Dotarcie do tego miejsca spoczynku może być taksówką. To zabierze Cię w 20 minut bezpośrednio do stacji „Golden Beach”. Teodozjusz w jego centrum znajduje się przystanek autobusowy, z którego przechodzi się do transportu publicznego. Gdy wczasowicze przyjść na wakacje z własnym samochodem, można skorzystać z płatnego parkingu, który znajduje się blisko morza.

Najlepsze wakacje, który zapewnia Feodosia – „Golden Beach”, w okolicy, która ma wiele ośrodków, hotele, wille. pełny odzyskanie ciała przyczynia się do unikalnego mikroklimatu: wewnętrzny przepływ wody morskiej daje właściwości lecznicze powietrze. Ośrodki, które są tutaj, aby pomóc pozbyć się wielu dolegliwości przy pomocy wód mineralnych i okładów błotnych.

Na przykład, TOK „Golden Beach” (Teodozjusz) znajduje się na siódmym kilometrze autostrady Kercz. Jest to idealne miejsce do wypoczynku rodzinnego. Zatrzymaj się tutaj, goście w domach parterowych, ułożone w trzech rzędach blisko morza. Goście w stanie zaakceptować i umieścić w 183 dobrze wyposażonych pokojach lub typu częściowo zagospodarowany.

Kompleks ma własną długą plażę trochę mniej niż kilometr. Ze względu na możliwości systemu, nie ma dużych tłumów. Dla wczasowiczów są leżaki, parasole, leżaki. Bar i toalety znajdują się prysznice i szatnie.

„Golden Beach” (Teodozjusz) – wyjątkowe miejsce, gdzie liczne szlaki turystyczne, wycieczki umożliwić wszystkim wejść w kontakt ze wspaniałym pięknem Półwyspie Krymskim i urokiem dziewiczej przyrody, jazda na rowerach górskich, jazda konna, jeep lub łodzi. To miejsce przyciąga turystów z możliwością łączenia plaży, aktywny, kulturalnych i rekreacyjnych wakacji w jednym miejscu.