126 Shares 3339 views

Zgadywania „Kiedy spotkam moją bratnią duszą”: opis i właściwości wyników

Młode dziewczęta często korzystają wróżby „Kiedy spotkam moją bratnią duszą”, a to nie jest to zaskakujące, ponieważ każdy marzy o opiekę i stabilności. Ale, niestety, idealna sytuacja nie zdarza – w rezultacie, wiele dziewcząt zmuszone są tylko marzyć i fantazjować.


„Mój mężczyzna” – kto to jest?

Myśli niemal każde miejsce ma dużo miłości i ciepłych stosunków, a oni nie mają pojęcia o istocie termin „moi ludzie”. A ponieważ jest on wyposażony w dwuznacznej znaczenia, choć wydaje się oczywiste na pierwszy rzut oka. Sekret pięknej relacji – to nie jest miłość, a nie płonący pasji. Tutaj znajdują się trzy elementy: „Przyjaźń”, „szacunek” i „pożądanie”.

W celu przezwyciężenia negatywnych myśli o trudnościach w życiu osobistym i wspierania siebie, prawie każda dziewczyna kiedykolwiek skierowana do map i produkowane wróżby „Kiedy spotkam moją bratnią duszą?”.

Naturalnie, cała ufność wiersz zabawny. Ale znaczenie tego procesu nie jest w wynikach, a ile wierzymy w nich. A potem przychodzi do tej trudnej walce materializacji myśli. Dlatego apeluję do wróżenia – nie jest głupi pomysł dziewcząt i aktywności bardzo celowego, którego celem jest nie tylko w celu uzyskania informacji, ale raczej na proces tworzenia własnej przyszłości, bo nie jest tajemnicą, że linie na rękach mogą być wszelkiego rodzaju sposób zmodyfikować.

Jest rozwiązanie: Wróżenie za pomocą kart tarota „Kiedy poznałam miłość”

Ufając dostosowania Tarota można znaleźć swobodnie o swoim życiu osobistym w przyszłości oraz rozważenie wszystkich jego aspektach. Jednak w celu przetworzenia produkowane właściwy sposób, trzeba wyraźnie znać wartość każdego z elementów układów miłosnych. Zgadywania „Kiedy spotkam moją bratnią duszą?” Produkowane przez karty Tarota, z następującym opisem:

 • Mag. Sytuacja bezpośrednio – dla dziewczynek jest wielkim znakiem, ponieważ jest zwiastunem nowej miłości; flip karty – powinien być pewny siebie, a potem miłość nie minie.
 • Kapłanka. Sytuacja bezpośrednio – zostanie wkrótce pukanie do drzwi i ta sama osoba, ale to będzie dużo silniejsza niż ty w kategoriach duchowych; odwrócony mapę – nagle wybuchają pasji.
 • Cesarzowa. Sytuacja rację – poważny charakter relacji (człowiek w obrazie matki dziewczynki jest lub staje się dojrzałym partnerem celu długoterminowej relacji do niej); odwrócony mapa wskazuje problemy i zmęczenie.
 • Cesarz. Sytuacja bezpośrednio – połączenie trwały charakter; odwrócone karty – najprawdopodobniej jest to uraz o charakterze seksualnym, którego echa są słyszał od dzieciństwa.

Wśród „uczestników”, produkujących zgadywania „gdzie spotkanie bratniej duszy?” Możemy wyróżnić wiele więcej kart (Król różdżki, Królowej różdżki, świat Court, słońce i inne). Nadaje się weźmie pod uwagę szczegółowy proces prowadzący do prezentacji wyników.

Zgadywania „Kiedy spotkam moją bratnią duszą?”. Opis procesu

Najbardziej znanym z wielu jest nazywany „wróżenie perspektywy małżeństwa.” Przy jego pomocy będzie mogła postawić wszystko na swoim miejscu i tworzą właściwe taktyki zachowania. «Perspektywy małżeństwa” dostarczają informacji o tym, kiedy przeznaczona do zawarcia małżeństwa i czy jest on przeznaczony. A co najważniejsze, mam okazję zobaczyć, jak ona jest szczęśliwa w życiu rodzinnym.

Proces wróżenia może zwrócić się do dwóch różnych gatunków. Wszystko zależy od długości pierwszej karty. Jeśli to pokazuje negatywny charakter odpowiedzi na to pytanie, a pozostałe elementy wróżenia nie mają znaczenia. Tu należałoby do bilansu „Analiza samotności.” Jeśli tak, to trzeba być rozmieszczone w jednym rzędzie sześciu map:

 • Jak będzie starsza ulubionych (i czy)?
 • On będzie w stanie wolnym?
 • Dostałeś mu satysfakcji seksualnej?
 • Czy znajdziesz harmonię z nim?
 • Jak to będzie Ci odpowiadać pod względem kondycji finansowej?
 • Ogólny obraz przeglądu perspektyw stosunków.

W wyniku wróżby ona nie tylko uczy, jak należy zachowywać się w przyszłości człowieka, ale również łatwe do formowania w jego podświadomości dostosowanej do swojego partnera.

Wartości runy w wróżby dla miłości

Unikalna technika przyszłej wiedzy, która ma główną obsadę z dostosowaniem Tarota jest wróżenie przez runy na związek „Kiedy mogę znaleźć bratnią duszę?”. Jej istota polega na tym, że każdy element procesu ma indywidualną wartość:

 • Y – szczere uczucie, które doprowadzi do pięknej przyszłości i szczęśliwego życia rodzinnego;
 • X – dobrym rozwiązaniem, gdy trzeba spróbować schłodzić obie strony w celu utrzymania ciepłe relacje i skutecznie budować szczęśliwej przyszłości;
 • Z – jest prawie zerowa szansa dla kompatybilności, ponieważ istnieje ogromna ilość trudności w relacji;
 • V – szczere uczucie jest właściwe w tym przypadku, jeśli dziewczyna przezwyciężyć „morze łez” i dostaje swoją drogę;
 • L – przelotny romans, który nie ma szans w przyszłości;
 • S – drogi rozchodzą się, ale to, aby po obu stronach prawdziwego szczęścia przyjść;
 • H – sytuacja zależy od kochanków; jeśli włożysz trochę wysiłku, przyszły razem może zamienić się w bajce.

Wyrównanie, który opisuje sytuację „tu i teraz”

Najbardziej znane i popularne układy na runy to „Aphrodite”. Jest produkowany w celu szczegółowej analizy wykonania jakiejkolwiek współpracy. Aby zdiagnozować swoje życie osobiste, należy wykonać kilka prostych kroków, które powodują obraz staje się bardzo jasne. Aby to zrobić, należy skoncentrować się i dokonać wyboru cztery runy całego zestawu, z których każdy będzie priorytetem wyznacza:

1) rodzaju relacji między gadów i wybrany.

2) Jak widać zależność ty?

3) Jak zobaczyć relację młodych ludzi?

4) Jaki będzie wynik?

Wyrównanie pozwala przemyśleć swoje zachowanie, Outlook, nastawienie do życia i bliskich. Pomaga odpowiedzieć na takie częste pytanie: „Dlaczego nie może poradzić sobie z tym lub tym problemem?”. W rezultacie zidentyfikować przyczyny niepowodzeń ludzi zrozumieć, jakie zmiany należy wprowadzić w siebie i swojego stylu życia, aby stać się i ujawniać poprzez bezinteresowny uczucie.

Ważne jest, aby pamiętać, że powyższy układ umożliwia wiedzieć, co dzieje się w tej chwili z osobą, która jest poza zasięgiem ze względu na swój obraz rysunek w jego umyśle.

Co wróżbita widzi dłoni, są często napisane u człowieka na twarzy

Zgadywania „Kiedy spotkam moją bratnią duszą?” – coraz więcej ludzi interesuje się tym rytuale. Dlaczego tak się dzieje? Ludzie zapomnieli jak się kochać, a może nie wiedzą jak docenić to, co mają? Powody tej tendencji może być bardzo zróżnicowany. I tylko wiara w siebie, dobre nastawienie do życia i do innych, samoświadomości i inne aspekty będą mogli rozwiązać ten problem.

W szczęśliwym człowiekiem na twarzy można odczytać radości i zadowolenia z życia. Więc co powstrzymuje nas wszystkich obudzić swoje szczęście i cieszyć się każdą chwilą, która daje nam życie? Tak wiele nowych i ciekawych rzeczy przynosi każdą osobę dniem, a nawet kota chodzenia na ulicy. Jeśli nie wiedzą, jak zadowolić się niewiele, a do otrzymania od najprostszej rzeczy, przyjemności, Kabała, „Gdzie jest spotkanie bratnia dusza” nie pomaga: słońce powinny świecić w nas i zarażać innych z radością, a nie odwrotnie. Ważne jest, aby zawsze pamiętać, że szczere uczucia tylko zdolną osobę „ze słońcem w środku.” To zawsze było, jest i będzie!