275 Shares 6147 views

Jedziemy na wakacje na Krymie. Port, samolot lub pociąg – najlepszym sposobem, aby dostać się do?

Wraz z nadejściem lata i sezonu wakacyjnego przybywa. Więc powstaje pytanie, gdzie ją wydać. Wskazane jest, aby reszta poszła z korzyścią dla wszystkich członków rodziny. To idealne miejsce na to jest Krym. Tutaj jest rozrywka dla każdego: zabytków, ciepłe i czyste morze, delfinów i parków wodnych. Jednak wielu z nich myśli, jak lepiej na Krymie. Port, samolot lub pociąg – który wybrać?

Jadąc pociągiem

Przez długi czas najbardziej prosty i tani sposób, aby dostać się na Krymie był pociąg. W sezonie letnim nawet zwiększył ich liczbę. Tak regularnie w Symferopolu i Kerch pociągów od wielu rosyjskich stacjach. Jednakże, ze względu na niestabilną sytuację na wschodnich regionów Ukrainy jest komunikacja kolejowa niemożliwe. Dziś jest trochę inaczej zorganizowane – z przekraczaniem portu Kercz. W efekcie zamiast 33 godzin w tej drogi trzeba poświęcić co najmniej 44 s.

Kilka możliwe, aby zmniejszyć czas spędzony w pociągu, jeśli pojawi się tam pierwszy Anapa i Krasnodarze, reszta drodze do pożądanego ośrodka pokonać autobusem miasta. Jednak dla przyszłego skrzyżowania. Port „Krym” – jedna z opcji, jak można dostać się na drugi brzeg Morza Czarnego. W sumie droga zajmie około jednego dnia.

latać samolotem

Jeszcze nastąpić w drodze cały dzień, nie wszyscy są gotowi. Dotyczy to w szczególności kobiet w ciąży i podróżujących z dziećmi. Dla nich najlepszym rozwiązaniem byłoby, aby korzystać z usług przewoźników lotniczych. 2-3 godzin latem – i można oddychać głęboko krymskiej powietrze. Jednak za taki komfort będzie musiał zapłacić trochę więcej. Ponadto, wiadomość nie została ustalona z wszystkich miast Rosji, a zatem mogą potrzebować przeszczepu. Ale co najważniejsze – na półwyspie jest tylko jedno lotnisko, i jest położony w Symferopolu. Tak nie byłoby lepiej, aby przejść do Krymu w swoim samochodzie?

W swoim samochodzie

Prawdziwy romans i przyzwyczajony do podróżowania „dzikusów”, oczywiście, wolą iść na Krym w swoim samochodzie. Metoda ta jest przydatna przede wszystkim z faktu, że nie można zatrzymać się w jednym miejscu. Z pewnością chcesz poznać jak najwięcej zabytków, jak to możliwe. Jednak w tym przypadku powstaje uzasadnione pytanie: „Jak się dostać na Krym?” Port „Kavkaz” – to jest miejsce, gdzie można przejechać na drugą stronę Morza Czarnego portu „Krym”.

Wcześniej, bo podróżowania – promem – tak jak to. Głównie ze względu na fakt, że był to międzynarodowy przejście. W rezultacie, weryfikacja dokumentów i towarów w urzędzie celnym – najpierw w języku rosyjskim, a następnie w języku ukraińskim – trwało ponad godzinę. Wielu uważało, że nie mógł się tam dostać na Krymie. Port być tylko pierwszy i ostatni widoczny punkt orientacyjny. Jednak po półwysep stał się częścią Federacji Rosyjskiej, promem zaczęła zajmować znacznie mniej czasu.

harmonogram prom

Port „Krym” w związku z dużym napływem turystów z Rosji, obecnie pracuje tylko w trybie awaryjnym. Jeśli wcześniej udało dziennie po drugiej stronie nie ma więcej niż 2500 pasażerów, ale dziś ze względu na wycofywanie kontroli celnej i zwiększenie ilości promów jego pojemność wzrosła znacząco. Tak więc, w okresie letnim co pół godziny od portu „Kavkaz” w porcie „Krym” i nowego promu być z powrotem. Tylko w momencie ich sześciu seriach.

Jednak pomimo tego, wszystkie samochody po obu stronach dopóki nie zostanie zmniejszona. Warto pamiętać, że pociągi również przejechać portu „Krym”. Kercz, główny dworzec kolejowy jest w pobliżu. Nawiasem mówiąc, jest to pierwszy punkt zainteresowania, które powinny być odwiedzane na półwyspie. Istnieje wiele zabytków. Na przykład, najstarszy na półwyspie Krym portu. Pierwsze wzmianki o nim można znaleźć nawet wśród starożytnych Greków.

zamiast wniosku

Niezależnie od opcji została wybrana do odwiedzenia Krymie, – port, pociągiem lub samolotem – wszyscy turyści ciepłe powitanie. Krymski zawsze wyróżnia wielkoduszność i szczególnie czci nastawienie do gości. I niech usługę tego ośrodka jeszcze nie będzie spełniać standardy światowe, ale przez liczbę dni słonecznych rocznie, a pięknem morza wybrzeżu Krymu od dawna wyprzedza wszystkich. Półwysep urody podbiła serca wielu znanych osobistości: Czechowa, Gorkiego, Rotaru, Pugovkina i innych.