417 Shares 6150 views

„Skhodnenskiy kąpiel” – najlepszy wybór

Kompleks „kąpiel Skhodnenskiy” w Fabricius, 41, składa się z kilku rodzajów sparowanych: całkowite oddzielenie dwóch oddzielnych pomieszczeniach z parą i rosyjskim sauny fińskiego.

ogólnie Division

To oddzielenie od rosyjskiej łaźni parowej. Obejmuje on dwie sale: samiec i samica, z których każda może pomieścić do 100 osób. Można skorzystać z usług kąpiących – dwie osoby pracują w każdym pokoju. A także zamówić masaż klasyczny do całego ciała lub segmentowe. Oddział jest wyposażony w basen, salon, TV. Koszt wejścia w tej kąpieli – 1300 rubli za gościa.

prywatne pokoje

„Skhodnenskiy kąpieli” oferują odwiedzającym dwa rodzaje poszczególnych parach:

  • Pokój wyposażony jest w rosyjskiej łaźni parowej. To może pomieścić do 8 osób. Jest wyposażony w prywatny basen, pokój relaksacyjny i masaż pokoju.
  • Pokój z sauną fińską. To może pomieścić do 10 osób. świetlica z bilardem i TV oraz, oczywiście, na basen.

Co wybrać: rosyjski kąpiel lub sauna fińska?

Nie wszyscy fani kąpiele zrozumieć różnicę między kąpieli i sauny, często wierząc, że to jest to samo, aw rzeczywistości zasada pracy mają absolutnie różne i pary, odpowiednio. „Kąpiel Skhodnenskiy” oferuje odwiedzającym wybór. Pozostaje w podjęciu właściwej decyzji.

Tak więc, w saunie ogrzewa się do temperatury 100-120 °, minimalną wilgotność – 20%. Trudno, sucha para. Powietrze w tym świecący jak pustyni. Dzieje się tak z powodu kamieni ciepła energii elektrycznej. Co do zasady, w saunach nie używać miotły. Tutaj można powiedzieć, osoba nie wzrosła, i biernie ogrzewany. Ten facet nie zawsze i nie wszystkim pomocny.

Ale „kąpiel Skhodnenskiy” z rosyjskiej pary podsycane z drewna. Właściwa regulacja temperatury takiej kąpieli – 70% wody w temperaturze maksymalnej 80 ° C. Rosyjska para musi korzystać z miotły. Dla kobiet bardziej użytecznego trzepaczką brzozy lub lipy. Ale dla mężczyzn – dąb. W takiej łaźni parowej człowiek sam kontroluje nagrzewanie powietrza, wylewanie wody na kamieniach. Ze względu na to, i jest duża wilgotność.

Kąpać się w wannie musi być prawidłowo: pierwsza wizyta nie powinna być długa – dziesięć minut. Ma to zapewnić, że ciało jest przystosowane, to jest konieczne, aby wziąć prysznic – pierwszy spłukać pot i brud z otwartymi porami. Dopiero po drugie podejście może być stosowane miotła advance namoczyć w zimnej wodzie i na parze. Ta para jest bardzo miękki i nadaje się zarówno dla początkujących jak i kąpiących pierwszej klasy.

Kompleks „kąpiel Skhodnenskiy” umożliwia wybór odpowiedniej pary procesowej.