522 Shares 4054 views

Artema Borovika Park w Moskwie zaprasza na spacer!

W 2000 roku w Moskwie, nowej zielonej strefie rekreacyjnej. Ten park Artem Borovik, którego oficjalna uroczyste otwarcie odbyło się 13 września 2001 roku. Nazwa miejsca odpoczynku został nazwany na cześć rosyjskiego dziennikarza, pisarza i działacza społecznego, który zginął tragicznie w katastrofie lotniczej.

Zdjęcie i opis parku

Strefa zielony powstał w środku dużego ruchu kołowego. Park nazwany Artema Borovika stosunkowo małe, o powierzchni zaledwie około 10,4 ha. Dzięki kompleksowych ograniczeń obszarze autostrady spoczynku ma kształt idealnego doskonałego okręgu. Centralnym atrakcją parku – pomnik pomnik w postaci pióra. Pamięci znak wykonany jest z granitu, napis brzmi: „Park Artyoma Borovika”.

W strefie rekreacyjnej, są ścieżki spacerowe i rowerowe ścieżki, ławki do wypoczynku, sportu i place zabaw dla dzieci. kampusy gry dla dzieci są podzielone na różne pasma Wiek: od 1 do 3 lat od 3 do 7 lat i starszych niż 7 lat. Poprzez ten stref raz matka wie, na jakim obszarze powinny przynieść dziecko do zabawy z rówieśnikami.

Dobrą wiadomością dla tych, którzy nie chcą rozstawać się ze swoim ulubionym smartfonem nawet na wakacjach: park ma Wi-Fi, bezpłatny dla wszystkich gości.

Lodowisko i inne płatne usługi

W strefie rekreacyjnej kawiarni całorocznych i wypożyczalni sprzętu sportowego. Latem można wypożyczyć rowery, rolki, rakiety tenisowe.

W zimie, park jest wypełniona dużą lodowisko, czynne codziennie od 11 rano do 22:00. Artema Borovika Park zaprasza jeździć w każdych warunkach pogodowych. Obejmujące sztuczne lodowisko i nie topi się nawet w temperaturze plus. Idealny przesuwne przetwarzanie lód zapewnia specjalne maszyny. Odwiedzić lodowisko może być wolny w pierwszej połowie dni powszednie. Po godzinie 16:00, bilet wejściowy na lodowisku jest wart 150 rubli dla dorosłych i 50 rubli dla dzieci (Ceny obowiązują od poniedziałku do piątku włącznie). W czasie wakacji i weekendów cena biletu na lodowisko jest 250 rubli dla użytkowników dorosłych i 100 $ dzieci. Skate wynajem konkretnej usługi, cena jednej pary to 150 rubli.

W zimie, w strefie rekreacyjnej mogą być również brane tymczasowych narty użytku, kostury i ochrony do gry w hokeja.

Gdzie jest park Artema Borovika, jak się tam dostać?

Zielona Recreation Area znajduje się w południowo-wschodniej powiatu Moskwie obszarze Marino. Znajdź Park nie jest trudne: jest ona podzielona na skrzyżowaniu Bratysławie i Pererva. Zielona oaza znajduje się w środku ronda.

Jeśli zdecydujesz transportu publicznego, z łatwością dojechać metrem. Najbliższa stacja – „Bratislava”, wyjście z ostatniej jazdy samochodem od centrum. Następnie trzeba iść około 200 metrów. Wejście do strefy rekreacyjnej jest bezpłatny.

Park Artema Borovika w Bratysławie – jeden z najlepszych i najbardziej wygodny w okolicy. Regularnie tu chodzić mieszkańcy sąsiednich domów. W czasie wakacji w strefie rekreacyjnej imprez rozrywkowych i koncertów publicznych.