232 Shares 6914 views

Gdzie lepiej odpocząć na Krymie: opinie pięknych miejsc

Gdzie jest najlepsze wakacje na Krymie? To pytanie jest interesujące dla wszystkich, którzy idą do wypoczynku w tym pięknym miejscu.


Gdzie lepiej odpocząć na Krymie: opinie Sudak

To miasto jest małe, ale jest bardzo dobra, aby spędzić wakacje. Dzięki dobrze rozwiniętej infrastruktury, twój urlop będzie kompletna. Można zatrzymać się w hotelu, a także w prywatnych gospodarstwach domowych. Na cyprysowego alei znajduje się wiele kawiarni, restauracji i fast food. Do plaż w tym mieście kamyk, prawie wszystkie wstęp jest bezpłatny (choć niektórzy należą do ośrodka zdrowia), ale ludzie bardzo dużo, więc trzeba przyjechać wcześnie i wziąć swoje miejsca. W tym mieście jest Genueńczycy twierdza. Będzie tutaj – należy ją odwiedzić. To jest bardzo piękne, wspaniałe widoki na morze, poza tym powietrze jest tak czyste.

Gdzie lepiej odpocząć na Krymie: opinie Teodozji

W tej miejscowości turystycznej jest bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura. Można zatrzymać się w hotelu lub w kompleksie turystyczno-rekreacyjnej. Dodatkowo można wynająć pokój lub mieszkanie od osób prywatnych. Nie będą się nudzić, ponieważ w Teodozja są liczne restauracje, kawiarnie i dyskoteki. Ponadto można odwiedzić galerię sztuki Aivazovsky, Muzeum Money Muzeum AS Zielony i więcej.

A gdzie lepiej odpocząć na Krymie z dziećmi?

W większości Feodosia dzieci nie będą tak wygodne. Jest to najlepiej udać się z nimi do odpoczynku w Riverside. We wsi znajduje się 15 minut jazdy od miasta. Istnieje również wiele rekreacji, na przykład, PRĄD „Golden Beach”. Alternatywnie, można zatrzymać się z mieszkańcami. Można zjeść w kawiarni, korzyści, we wsi wiele z nich. W pobliżu znajduje się wiele sklepów i bazar. Plaże tutaj po prostu wspaniały, tylko takich, które potrzebują dziecko – piasek i morze jest czyste. Nawiasem mówiąc, tutaj często przychodzą do różnych atrakcji, tak, że dzieci nie dokładnie nudzić.

Gdzie lepiej odpocząć na Krymie: opinie Nowego Świata

Wioska nowego lekkiego znajduje się w malowniczej okolicy, pomiędzy górami i gajów jałowca. W tym momencie, niesamowitym powietrzu. Gdzie można dobrze wypocząć i uzdrowić swoje ciało. Można zatrzymać się w hotelu, jak i osób prywatnych, którzy wynajmują pokoje w swoich ziem. Można zjeść w lokalnych kawiarni i restauracji. Tutaj można wybrać się na spacer na szlaku Golicyna, na jałowca gaj, odwiedzić grotę Chaliapin. Ponadto, każdy turysta to wyjątkowa okazja, aby zanurzyć się w wodach Royal Beach. To tu pływał Mikołaja II.

Gdzie lepiej odpocząć na Krymie: opinie Koktebel

Ta wieś jest znana całej produkcji wina i brandy. Nie tylko, że można cieszyć się te wspaniałe napoje, w tym momencie nadal masz dobrego wypoczynku i rozrywki. istnieje wiele turystyczny i ośrodek zdrowia w miejscowości, na przykład, melancholia „Primorye” lub TOK „Horizon”. Reszta w tych kompleksów będzie kosztować drogo. Jeśli chcesz żyć w rozsądnej cenie, można zatrzymać się w sektorze prywatnym lub w pensjonatach. Istnieje wiele fast food miejsc, na przykład "Ate-Drank". Tutaj można zjeść smaczne dobre jedzenie za niewielkie pieniądze. Plaże w tej miejscowości znajduje się podsumowanie, ale są takie, które należą do żadnej sanatoriów, wejście do opłaty lub przepustki. Morze jest czyste i plaże są żwirowe. W Koktebel mogą odwiedzić delfinarium. Jej mieszkańcy (delfiny i foki) zachwyci zarówno dzieci jak i dorosłych.