505 Shares 8896 views

klub nocny „Plazma” Charków: zdjęcia i opinie

Charków – metropolia z aktywnego życia oraz młodzieży studenckiej. Tu jest wystarczająca konkurencja wśród klubów nocnych. Jednak instytucja „plazma” jest w pierwszych pozycjach popularności w 2007 roku.

„Plazma” klub (Charków): adres i sposób działania

Restauracja jest bardzo dogodnie położony w stosunku do węzła transportowego w jednej z największych dzielnic miasta – Saltovka. Nie daleko jest przystanek metra i taksówki. Również tutaj przystanek trolejbusowy.

Klub "Plazma" (Charków) znajduje się na Avenue. Traktorostroitelei, 89B. Działa siłownia codziennie. Niedziela-czwartek od 22:00 do 05:00. W piątek i sobotę pracy jest przedłużony aż do 5:30.

Strażnicy obserwując gości i przy wejściu działa sterowanie twarzy. Dość pijanych klientów w klubie nie są pomijane. Specjalny ubiór tutaj nie trzyma, ale w kolorze ubrań sportowych i zaniedbane gości w pokoju nie będzie dozwolone.

Charakterystyka wnętrza

W opisanym klubu stworzyli wyjątkową atmosferę dzięki wykorzystaniu wielu różnych urządzeń. Z pomocą sterowania komputerowego, zmieniają barwę światła i jasność zależy w rytm muzyki. Lampy znajdują się na wszystkich ścianach w pokoju.

Ogólnie rzecz biorąc, wnętrze nie ma wiele szczegółów i kilka charakterystycznych cech, jak cała koncepcja opiera się na efektach świetlnych. Miękki, wygodne sofy białe dodaje prostotę i łatwość umieszczania. Niechcianych przedmiotów zaśmiecania środowiska, a tym samym tworzy poczucie wolności i ucieczki. Goście w ruchu nie kolidowały ze sobą.

W całym pokoju wisiał z dużych ekranów plazmowych, na których można tworzyć efekty wizualne i jest nadawany wszystko co dzieje się w danej instytucji. W pokoju w tym samym czasie może odpoczywać aż do 300 osób. Całkowite pole powierzchni 600 m2 ,

Efekty specjalne w klubie

Duża część popularności tytule klubu zależy od instytucji technicznych sprzętu. Jest to najbardziej zaawansowana technologia laserowa, która towarzyszy jego gości na temat skutków parkiecie. Ponadto, odbędzie się pokaz na scenie towarzyszą koncerty.

Klub nocny „Plazma” (Charków) charakteryzuje się tym, że tu, na dworze stosowanej zimny prysznic ze skroplonym parą i używane ogromnej ilości konfetti. Rytmiczne wahania jasności i koloru lamp roboczych pobiera tajemnicy i świąteczny nastrój wszystkich gości w pokoju.

W środku parkietu jest duży okrągły filar. On również okresowo zmienia kolor i dodaje wiele pochodni dyskotece. Chociaż niektórzy klienci skarżyli się, że to zajmuje dużo miejsca na miejscu do tańca.

zagospodarowania przestrzeni

Dla wygody gości, istnieje kilka stref. „Plasma-club” (Charków), zdjęcie, które można zobaczyć w artykule, ma 8 oddzielnych obszarów pomieszczenia, w którym klienci mogą odpocząć, nie przeszkadzając sobie nawzajem.

Przy barze są wygodne krzesła. Tu goście mogą odpocząć od tańca i wypić drinka. Ludzie przychodzą tu nie tylko taniec, ale także pyszny obiad.

Na parkiecie z dużą ilością miejsca do poruszania się wszystkich, zdolny pomieścić i nie zakłócają się wzajemnie. Również klub „Plazma” (Charków) ma specjalny pokój dla palaczy. Generalnie instytucja wyróżniają nowoczesne systemy kaptur i klimatyzacji, więc zapachy i zaduch nie jest odczuwalny. W obszarach wspólnych palenie jest zabronione.

Klub posiada scenę, na której są spektakle i programy konkurencyjne. Można zauważyć, ze wszystkich dziedzin, a ponadto wszystko, co dzieje się tam nadawane na ekranach. Scena jest wyposażony w nowoczesny sprzęt muzyczny i głośniki zawodowych.

Rozrywki w klubie

Tutaj, różne pokazy odbywają się co tydzień. Ludzie przychodzą tu do wykonywania popularnych didżejów nawet z innych krajów. Podczas wakacji, imprez tematycznych w klubie.

W środy nie odbywa się program dla studentów na uczelniach – „Wydziału” Dla wszystkich studentów bezpłatny dostęp zapewniony jest w ciągu dnia. I przez całą noc na koktajle ceny zmniejszane są o połowę. Studenci z całego miasta idą do klubu, aby dobrze się bawić.

Instytucja zawsze można zjeść smaczny obiad. Kucharze oferują smak kuchni europejskiej. Jak zauważył odwiedzających, personel wyraźnie gwarantuje świeżość i jakość przygotowania żywności. Dobry wybór alkoholi daje możliwość odpocząć i cieszyć się ich smakiem. Ponadto klub przedstawił wystarczającego wybór piwa i przekąsek dla niego.

Zniżki urodzinowe na pozycji z menu, a wstęp jest wolny. W czwartek odbyła „Autoportrety Stroną”. Goście mogą robić zdjęcia pod dowolnym kątem w instytucji na inteligentnego telefonu, a następnie przesłać zdjęcia na portalach społecznościowych. Administrator wybiera jedne z najlepszych zdjęć, a zwycięzcy uzyskać bezpłatne pyszne koktajle.

We wtorki są stronami „tusy”. Są one udział didżejów z Charkowa. Goście mogą zrelaksować się przy koktajlu w obniżonej cenie.

Klub „plazma”: opinie, filmowy świat

Restauracja odwiedzane przez wielu młodych ludzi z całego miasta i regionu. Głównym kontyngent złożony z uczniów. W Saltovka dzięki klubu, będzie dużo fanów kina i muzyki. Duża plazma w pokoju pozwala na prezentacje nowych produktów i klipy filmowe.

Goście jednogłośnie zauważyć, czystość w pokoju i dobrej jakości napojów. Chociaż weekendy i święta są skargi od klientów na małej powierzchni parkietu, gdzie dzieje się dużo chce się bawić. Również w tych dniach pojawiają się i komentarze o zbyt surowych strażników.

Czasami zdarzają się negatywne opinie dotyczące kontroli wjazdowej na stanowiskach, które nie zamawiają klienci. Dlatego goście muszą go sprawdzić przed zapłatą.

Ale w ogóle, klub „Plazma” (Charków), słynie z pysznych dań z menu. A uczniowie są zadowoleni z możliwości bezpłatnego wstępu na restaurację środy i wypić drinka w barze w obniżonej cenie, umożliwiając im ekonomicznie korzystać z ich stypendium.

Strony tematyczne przyciągnąć więcej klientów. Sądząc po opiniach, prawie każdy lubi pokazy i występy artystów odwiedzających. Podczas gdy niektórzy goście narzekają na projektowaniu wnętrz. Według nich, to jest zbyt proste i nie ma jasnych elementów.

Ogólnie rzecz biorąc, opinie klubu wśród młodzieży miasta są pozytywne, a osoby starsze niż 27 lat należy szukać miejsca do poanturazhnee spoczynkowej.