303 Shares 1363 views

„Land Cruiser 300” – stylowy SUV produkowany przez japońskiego koncernu „Toyota”

Japoński SUV klasy executive „Toyota Land Cruiser 300” – najnowszy model koncernu Toyota, którego produkcja seryjna planowana jest na rok 2016. Producent jest dumny z okazji rekord modelu bazowego pozostaje „Land Cruiser” na światowym rynku motoryzacyjnym.

elektrownia

Teraz należy stworzyć maszynę, która to znaczy nowe słowo w branży motoryzacyjnej. „Land Cruiser 300” będzie dostępny w wersji hybrydowej. Układ napędowy łączy elektryczny napęd na wszystkie koła i przełączane benzynowy V-shaped „osiem” rozrządu wysokiej wydajności. Pojemność silnika o pojemności 5,7 litra 381 KM oraz moment obrotowy 543 Nm, z zainstalowanym na komputerze jako jednostki dominującej mocy. Elektryczny, zasilany bateriami litowymi, będzie służyć jako napęd pomocniczy do jazdy po mieście.

powierzchowność

Hybrydowego modyfikacji „ziemia Cruiser 300” zasadniczo zmienione konturów. Z zewnątrz ma bardziej płynnych liniach, zachowując muskulaturę. Ale jeśli spojrzeć na samochód z przodu, potem przód znacznie zwiększona agresywność. Na ogół oczekuje się, że model 2016 jest bardziej dynamiczny i zwinny w stosunku do podstawy, „Land Cruiser”. Nie jest wykluczone, a wyraźny nacisk samochód sportowy. Wydajne układy napędowe pomoże zaktualizować obraz samochodu.

Głowica optyka jest podzielona na dwie części: latarka LED dzień i noc w obsłudze i elementów belkowych ksenonu. Nowa krata Dodaj niezawodność samochodu. Przedni zderzak ma światła przeciwmgielne zintegrowane w zakamarkach eleganckiej formie. W dolnej części korpusu przechodzi pas relief podkreśla kontury nadkola i drzwi uszlachetnia rąbka.

W ogólnym wyglądzie „Land Cruiser” 2016 jest dość ekskluzywny, choć wspólnego z zewnątrz modelu Lexus LX 570, który również czeka na odnowienie w 2016 roku.

Wymiary i waga cechy

  • Długość pojazdu – 4760 mm.
  • Szerokość – 1885 mm.
  • Wysokość – 1835 mm.
  • Rozstaw kół – 2790 mm.

wnętrze 2016

Nowy „Land Cruiser 300” będzie wyposażony w fotele niezwykłej futurystycznym kształcie z wysokimi oparciami i modułów trzymanie boczne. Obszerne fotele muszą odpocząć. Wnętrze pojazdu „Toyota Land Cruiser 300” jest przykładem dobrego poziomu komfortu. Trzy rzędy siedzeń są ułożone w taki sposób, że pasażerowie czują się całkowicie za darmo. Standardowa maszyna jest wyposażona w komputer pokładowy z nawigacji i ciekłokrystalicznego wyświetlacza.

Dotyczące produkcji maszyn zostanie zainstalowany nowoczesny system audio z odtwarzaczem CD i zmieniarką na sześć płyt. Topu wersja SUV otrzymał stylowy konsolę środkową, tablica rozdzielcza w kolorze matowego włókna węglowego z chromowanym wykończeniem i automatycznych nawiewów gorącego i zimnego powietrza, klimatyzacji klimatyzacja, czujniki parkowania, kamery widoku z tyłu, pełnym osprzętem elektrycznym, podgrzewane fotele i lusterka zewnętrzne. Materiały użyte do tapicerki siedzeń i paneli drzwiowych, drogi, doskonałej jakości.

koszt

Cena wywoławcza za model „Land Cruiser 300” Kwestia 2016 roku wynosi 80 000 dolarów. Modyfikacja hybrydowy będzie kosztować około 20-22 tysięcy więcej.