772 Shares 6688 views

ATV Rosja zdolny do wszystkiego

Nie zawsze armia może wybrać, które obszary do prowadzenia wojny. Walka musi prowadzić, a bagna, pustynie i różnych typów, a na trudnym terenie, jak iw górach. W nieprzejezdnych miejscach nie każdy samochód może być stosunkowo wolny przekazać niezbędną trasie. To właśnie technika została opracowana, który może poruszać się w praktycznie każdym terenie iw każdych warunkach pogodowych. Wojskowe pojazdy terenowe Rosja są w pełni zdolne do spełnienia tego zadania i do radzenia sobie z przeznaczeniem. Po tym wszystkim, samochody z wysokim krzyżem wykorzystywane nie tylko do dostarczania personelu i ładunków, ale również dla operacji ratowniczych.

Samochód pancerny „Vodnik”

Jeszcze w czasach sowieckich, był to rodzaj odpowiedzi na rozwój amerykańskiego pojazdu Hummer. Jednak zmiany zachodzące w kraju, został zmuszony odłożyć na rozwój i produkcję pojazdów opancerzonych. Te quady Rosja pojawiła się w 1993 roku. Jest zaangażowany w produkcji Arzamas maszynowego roślinę. Ta maszyna nie pływa, ale mały może pokonywać przeszkody wodne.

Opancerzony pojazd posiada drążek skrętny, wspomaganie kierownicy, układ pompowania opon, możliwość wyłączenia napęd na przednie koła. Pięć-cylindrowy silnik wysokoprężny wyposażony w czterocylindrowy turbodiesel. Ma zasięg do 1000 kilometrów, może poruszać się z maksymalną prędkością 120 km / h.

Quad dla wojsk powietrznodesantowych

Do tej pory, nowe pojazdy terenowe rosyjskiego może być reprezentowana przez BRM „Wydra”. Rozwój rozpoczął się w 2006 roku, badań i produkcji środka do celów specjalnych MSTU. Bauman. W tej chwili tylko jedna instancja jest tworzona, który jest testowany. Te rosyjskie pojazdy terenowe zostały zaprojektowane jako pływające, na vodohozhdeniya użyto koła. W rezultacie, „Otter” otrzymał specjalnie zaprojektowane żeglownych napędu. Sam Rover jest oparta na platformie KAMAZ.

Do tej pory nie znaleziono prototyp żadnej broni, ale jeśli urządzenie zostanie wprowadzony do produkcji masowej, a przyjęty przez rosyjskiego wojska, jego wyposażone w uzbrojenie. Aby utrzymać personel ognia od przedziału pasażerskiego Z tyłu umieszczono luk. Również na zainstalowany prototyp opancerzonego nadwozia i kabiny.

Quad z zerwania klatkę – transporter gąsienicowy nowy

ATV Rosji i łamanie ramy dla działań wojennych reprezentowanej przez model DT-3PB. Są to amfibia, są przegubowo i poruszać się po torach. Specjalnie zaprojektowany dla bardzo nieprzekraczalne regionów w celu zmniejszenia obciążenia na ziemi. Te rosyjskie pojazdy terenowe na torach uważanych poruszać się w północnej części Federacji Rosyjskiej.

Przednia jednostka maszyny jest rodzajem modułu zasilania z elektrowni. Druga jednostka wykonuje aktywnych funkcji platformy – jest to możliwe, aby umieścić dowolny moduł. Te quady są wyposażone w rosyjskiej YaMZ 300 koni mechanicznych i może osiągnąć prędkość do 55 km / h. Proste jest przeznaczony do 500 kilometrów. Reszta specyfikacji nie są jeszcze znane: jak rozwój nowej MON nie ujawnia ich jeszcze.

Najnowszy samochód do wojsk granicznych

Na badanym zakresie dwóch samochodów „Trekol-39294” z minimalnymi różnicami w modyfikacji. Wiadomym jest, że jeden z nich jest zmienna. Od parametrów technicznych, które mają te pojazdy Rosja, znany do tej pory tylko kilka. Określają one silnik benzynowy ZMZ, 4062,10 (130 L, C) albo Hyundai D4BF (pojemność 83 L, C), są w stanie rozwijać prędkości 70 km / h. Wyposażona w układ kierowniczy hydrauliczny. Do pokonywania przeszkód wodnych używane koła lub strumienie wody.

Napęd na wszystkie koła „Typhoon”

„Typhoon” jednym z osiągnięć rosyjskiego wojskowa są quady, przedstawiony napęd na wszystkie koła KAMAZ. Jego pierwsze dostawy dla wojska rozpoczęły się w 2013 roku. Pojazd ma rozstaw osi 6 x 6, moc silnika wynosi 290 litrów. a. Są opancerzone kabiny i przedziału ciało. Zdolny do wykonania około 10 pracownikom towarów lub do amunicji specjalistycznego.

Prawie wszystkie samochody przeznaczone dla armii rosyjskiej, w najwyższej jakości importowanych odpowiedników. To samo można powiedzieć o wszystkich terenowych pojazdów – o nowe wydarzenia odbywają się co roku, która uwzględnia niedociągnięcia poprzednich modeli. Rosja staje się potężny kraj, uzbrojony w potężny wartości sprzętu wojskowego zdolnego do wykonywania najbardziej skomplikowanych zadań. Tylko z takich samochodów możliwie skutecznych działań na globalnych lub lokalnych konfliktów – z powodu możliwości ruchu i prędkości na trudnym terenie i często zależy od powodzenia operacji wojskowej.