275 Shares 4275 views

Car "Lada X Ray": charakterystyka, montaż, badania opinii napędowe

15 grudnia ubiegłego roku, w końcu nadejdzie długo oczekiwana wydarzenie w naszym przemyśle samochodowym – Togliatti samochód roślina rozpoczęła przenośnik dla nowego samochodu „Lada X Ray”. Charakterystyka samego pojazdu i aktualnej wersji produkcyjnej oficjalnie odtajnione, nawet pod koniec sierpnia w rosyjskiej wystawy Moskwa Off-Road show, ale z jedną poprawką: o tym wiedzieć tylko przez przedstawicieli głównych dystrybutorów marki.

Cóż, społeczeństwo pozwoliło zapoznać się z zawiłościami i specyfiki modelu tylko w listopadzie, w tym samym czasie i ostatecznej realizacji ogłoszono, który ma do tej pory „Lada X Ray”. Charakterystyka nowego samochodu jest nieco podobna do „X Ray Concept” prezentowanego wcześniej (w 2012 roku), to wystarczy ustawić podstawowe „Harmony” serię tonu projekt do dalszego rozwoju.

powierzchowność

Nowy samochód wygląda bardzo atrakcyjne, bardzo nowoczesny i modny, a wszystko dzięki zaktualizowanej wewnętrznych i zewnętrznych. Dla samochodu „Lada X Ray”, charakterystyczny ciało jest ważne, bardziej niż kiedykolwiek, ponieważ konsumenci długo stać nudne rodzaju minionych pokoleń, nie różni się zbytnio od siebie. Ale model ten tchnął nowe życie w obrazie maszyny domowej.

Wysoka hatchback lądowania i zadarty czoło, wykonane w oryginalnym i niezapomniany „X-Style”. Ciało na obwodzie jest ozdobione chromowanymi zygzaków, które jest jak litera H. Optics samochodów wyposażonych w piękne światła LED ze zintegrowanym łańcuchu.

Pięciodrzwiowy samochód z boku „Lada X Ray Krzyż” koronowany vyshtampovki łatwo rozpoznawalny w stylu w kształcie litery X, a pochyła konstrukcja dachu dodaje ułamek dynamiczny i wszystkie tego samego świeżości. Przednia szyba ma właściwy nachylenie i nawisy nie są tak szerokie, jak w poprzednich wersjach, co sprawia, że samochód bardziej sportowy. Dostępne w samochodzie „Lada X Ray”, charakterystyczny rufa pozwala na identyfikację modelu jako bardzo elegancki i schludny samochodu: stylowy i zarazem wyrafinowane światła, zwarta pokrywa bagażnika i piękny fartuch z dość silnym uścisku jakości tworzywa – to wszystko sprawia, że jest on atrakcyjny i pożądane.

„AvtoVAZ” pozycjonuje swój samochód jako hatchback w wysokiej klasy i wyraźnie rozpoznawalny styl SUV potwierdza tylko tę definicję. Nawet patrząc na opinie posiadaczy „Lada X Ray”, możemy powiedzieć, że wszyscy jednogłośnie uważają się pełnoprawnymi właścicielami zwrotnicy.

wymiary

Nowy "Lada X Ray krzyż" ma długość 4164 mm, szerokość – 1764 mm, wysokość – 1570 mm. Średnia odległość pomiędzy parami złożeniem 2592 mm. Prześwit w „X-ray” był w przybliżeniu wielkość zwrotnicy, a nie do samochodów osobowych i 170 mm, w czasie pełnego obciążenia i 195 mm światła (w stanie wsuniętym).

wnętrze

W samochodzie „Lada X Ray” wnętrze wygląda bardzo reprezentacyjny, szlachetny i „dorosły”. Nowoczesne narzędzia nezateyliv w architekturze, ale bardziej pouczające niż dzięki zastosowaniu sprawdzonej już konstrukcji systemu „trzech studni”.

W panelu po prawej stronie to wielofunkcyjne urządzenie , komputer pokładowy. Kierownica wykonana jest w stylu chetyrohspitsevoy z wyraźną ulgą, z droższymi klawiszy modyfikujących wyposażonych system rozrywki.

Przedni panel jest zarezerwowana dla informacji samochodowego i kompleks rozrywkowy z 7-calowym ekranem, który otoczony jest osobliwy, ale zarazem piękne wentylacji deflektorów. Nieco poniżej znajduje się mały moduł, który jest odpowiedzialny za kontrolę klimatu. Okłady dźwignię zmiany biegów dekoracji przedni.

Należy natychmiast zauważyć, że wszystkie te nowe-fangled „gadżety” są dostępne tylko w pełnej konfiguracji „Lada X Ray”, w innych przypadkach, model wyposażony jest znacznie łatwiejsze – prosty małego radia i zwykłych kratek wentylacyjnych oko, zamiast komputera lub klimatyzatora.

fotele

Przednie fotele mają bardzo ładny widok z dobrego wsparcia i wypukłej roztocza. Wielu właścicieli samochodów zauważyć w ich opinii udany mechanizm regulacji z dużym zasięgu spaceru.

„Harmony X Ray” ma przyzwoitą liczbę stanowisk do przechowywania małych rzeczy dowolny boks pod fotelem pasażera, wygodne kieszenie drzwi z uchwytami na kubki, a środkowa część panelu jest wyposażona w dwa uchwyty wgłębień i kilku dań.

Tylny rozsądnie profilowane i trzy pasażerowie nie musieli naciskać nawzajem ze swoich kolan, ale tylko wtedy, gdy pasażerowie mają średnią masę i wielkość, w innych przypadkach lepiej jest ograniczyć dwóch towarzyszy tyle.

tułów

Standardowe odchylenie tułowia samochód przeznaczony do przechowywania 375 litrów bagażu, a po złożeniu tylnych siedzeń, można zmieścić prawie 1.400 litrów bagażu. Po fotele pasażerskie są usuwane, bagażnik będzie całkowicie płaski obszar, w którym umieszczenie towarów nie przeszkadzają nawet tylne nadkola.

Pod przestrzeni bagażowej jest normalne i pełne 15-calowy „rezerwa”, które były bardzo szczęśliwe wielu właścicieli i sądząc po opinii narzekających na fakt, że ostatnia generacja samochodów wyposażonych w czymś niezrozumiałym z okropnym gumy.

Specyfikacje i test-drive

Nowy „Harmony X Ray” Speed Test i kontakt z drogą zakończona bardzo dobry. Z jednego głównego silnika w 1,6 litra na 106 koni Wyniki były bardzo dobre. Pojazd w stanie rozpędzić się do prędkości 100 km / h przez 12 sekund, co jest dość dobry. Wskaźniki mieszany cykl również przyjemność – „Harmony Ray X”, przechodząc 100 km, wydano tylko 7,5 litra benzyny, które nie różni się od konfiguracji górnej półki, przy czym w temperaturze 122 jazdy, samochód „ian” ponad 7 litrów paliwa.

Wszystkie modyfikacje są wyposażone terminu 16-zaworowym i innym moc silnika – 106, 114 i 122, odpowiednio, z najdroższym modelu nie ma alternatywy przekładnia pudełko typu robot z pięciu zespołów, inne odmiany mają manual'nye lub półautomatyczną skrzynię biegów, ale rodzaj skrzynki Można wybrać dowolny sprzęt zapłacił dla sprzętu, a to jest godne uwagi dla nowej „Lada X Ray”.

Cena modelu podstawowego wynosi od 500.000 rubli. Dodatkowe zmiany będą kosztować więcej niż średnio 100 000 rubli, ale „AvtoVAZ” zapewnia mniej lub bardziej indywidualne podejście do każdego z dystrybutorów, a więc osoby w szczególności, że wykluczy lub zawierać pewne elementy modyfikujące samochód.

wariacje

Jako opcjonalne dodatki będą oferowane poduszki powietrzne, ABS i ESP, radio fabryczne lub centrum mediów, głośniki i ich usytuowanie (do sześciu), 16-calowe koła ze zmianami płyt (odlewanie, kucie, metal), zamek centralny (2- 4-5 drzwi), zawiadomienie o GLONASS i innych rozbieżnych modyfikacjami. W każdym razie, wszystkie dostarczone w maszynach salonach będzie mieć wiele składników, które są przeznaczone dla różnych grup odbiorców.