526 Shares 2935 views

Testy do przedszkola: Nazwy, szkolenia, wyniki

Kiedy nadszedł czas, aby dać dziecku do przedszkola, wielu rodziców doświadcza wiele emocji, ponieważ jest to pierwszy niezależny dostęp potomstwo w życiu publicznym, a jak to będzie przygotowane, czas trwania zależy od jego adaptacji. Ale to inny temat, który zasługuje na osobny artykuł, a także z nikim!

Na etapie przygotowania dziecka w przedszkolu jest konieczne wydanie specjalnej karty medycznej. W ramach niniejszego badania jest przeznaczona dostawę niektórych testów i badanie przez specjalistów. Wyniki badań są wykonane w tej samej karty medycznej, ale to nie jest ostatni krok. To jest po procesie rozpatrywania dopuszczenia dziecka do przedszkola przez specjalną komisję, głównym elementem, który zwykle obejmuje medycznego zarządcy obiektu, gdzie badanie zostało przeprowadzone.

Testy przedszkola to badania laboratoryjne materiałów biologicznych. W tym przypadku mówimy o krwi, moczu, kału i zadrapań na enterobiosis. Dwa pierwsze materiał poddany ogólnej analizy i trzeciego odwiertu jest badany na obecność robaków. Większość rodziców specjalnej troski jest czwarty punkt z przerażającą nazwą „skrobanie”. W rzeczywistości jest to termin umowny, a ogrodzenie jest wykonane ze specjalnej taśmy o minimalnej stosowania substancji klejącej. Dzieci zazwyczaj nie mają czasu, aby czuć cokolwiek, więc nie wyrazić szczególne emocje, które mogą być przenoszone na dziecko.

Testy do pożądanej przedszkola przejść po pewnym treningu. Co to znaczy? Na przykład, próbka krwi jest dogodnie przeprowadzane na czczo jeszcze dziecka. W razie potrzeby, a wieczorem ograniczyć dziecko w słodkich pokarmów i napojów, t. Aby. Często wyniki wskazują, że nadmierna zawartość cukru w moczu lub krwi, a następnie musimy podjąć je ponownie, a zatem dziecko powinno przejść przez wszystkie manipulacje więcej czas.

Testy przedszkola muszą być gromadzone w sterylnym pojemniku. Można je kupić w aptece, a można zrobić zwykłych szklanych sterylizacji przez gotowanie i je odebrać. Jednakże, jest konieczne do przeprowadzenia leczenia, t. I. Zaniedbania mogą również wiązać się z drugą procedurę, w zbiorach. Analizy przed przedszkolem – kluczowy proces w pierwszej kolejności, dla rodziców, którzy chcą pokazać swoją pełną uwagę na przypadek.

Najczęściej pozytywne wyniki stwierdzono przy składaniu kał na robaki. Oczywiście, większość rodzice są zaskoczeni i mówią, że to po prostu nie może być, ale fakt pozostaje faktem. W rzeczywistości sytuacja jest bardziej niż banalny, ponieważ wszystkie dzieci bawią się na ulicy, w piasku, wiele kotów lub psów dom – to główne przyczyny robaki, których rodzice nie zawsze mają czas, aby zwracać uwagę. Dlatego testy dla przedszkola są tak ważne.

Wskaźniki badań krwi i badań moczu wskazują na ogólny stan zdrowia dziecka, a także wszelkie ich zmiany mogą wskazywać na obecność procesów patologicznych w organizmie, jak również obecność zapalenia i niskiej intensywności infekcji, która odgrywa ważną rolę w kontakcie dziecka z nowym zespołem.

Teraz, gdy wiesz, co testy dla przedszkola musi przejść, a przygotowanie do tych badań dla was nie będzie czymś nowym i nieznanym. Możemy tylko życzyć Ci powodzenia!