710 Shares 7188 views

Smoczek „Avent” – najbardziej wygodny odzwyczajania

korzyści z karmienia piersią dla zdrowia dziecka jest trudny do przecenienia. Ale jeżeli okoliczności są takie, że nie ma możliwości młodej piersi matki karmić swoje dziecko? Niektóre kobiety iść do pracy wcześnie, czyjaś mleko matki nie jest wystarczająca do pełnego żywienia. Na płynne przejście od piersi do butelki sutek kolorze „Avent”.

Podczas karmienia dziecka wzór z butelki często pojawiają się problemy, takie jak kolka i mitralnej. Dzieje się tak ze względu na fakt, że w czasie karmienia niemowlęcia spożywają nadmiar powietrza. Smoczek „Avent” posiada unikalny anatomiczny kształt, który pozwala uniknąć tych problemów. Jest też zapewnione dzięki unikalnej „przepony” wokół brodawki z systemem zaworu anty próżni i podwójne wentylacji. Jego mechanizm działania opiera się na fakcie, że zawór otwiera się i zamyka się rytmicznie w takt ruchów ssących dziecka, tak że powietrze stopniowo wchodzi w butelkę tak szybko, jak to jest pusta. Sutek, jak to możliwe następujący kształt kobiecych piersi, więc dziecko czuje, kiedy karmienie sztuczne jest prawie takie samo uczucie jak podczas karmienia piersią. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli kobieta pracuje nie chce przestać karmić swoje dziecko mlekiem matki. Przejście z piersi do butelki będą mniej zauważalne dla dziecka przy użyciu butelki z brodawki.

Sutki do butelek „Avent” wykonane są z wysokiej jakości materiałów antybakteryjnych, których bezpieczeństwo zostało udowodnione w licznych testach. Ze względu na to, że mają dość długą żywotność, łatwe do opieki nad nimi.

Ze względu na obecność płatków na bazie unikalnych brodawek zwiększa miękkość i elastyczność, co zapobiega sklejaniu podczas używania.

Smoczek „Avent” pasuje do wszystkich butelek i pojemników do przechowywania tej marki mleka. Są one klasyfikowane w zależności od wieku dziecka, ale podział ten jest raczej arbitralne, ponieważ każde dziecko jest wyjątkowe i ma swój własny rytm ssania. Jeśli zauważysz, że dziecko podczas karmienia zainteresowanych i stara się szybko ssać, może on zwrócić się do sutek „Avent” z szybszym przepływem.

Oprócz złączki różne natężenia przepływu i typu gniazda. Dla noworodków dopasować sutek „Avent” z jednym otworem. W celu ssać mleko z butelki z brodawki sutkowej, dziecko będzie musiało wywierać wiele wysiłku, ile i kiedy piersią. Zauważono, że dzieci, które są karmione sutek „Avent”, są spokojniejsze i rzadziej cierpią z powodu kolki. Smoczek „Avent” 2 otwory, które zapewniają szybszy przepływ mleka lub mieszanek dla niemowląt odpowiednich starszych dzieci. Smoczki pożywką i szybkość przepływu ma otwory 3 i 4 odpowiednio, i są odpowiednie dla dzieci w wieku sześciu miesięcy. Dla dzieci starszych niż 3 miesiące są również odpowiednie sutek „Avent” przepływ zmienny. Jego unikalną cechą jest to, że można ręcznie dostosować prędkość posuwu. U podstawy smoczka powlekane kreską i umieszczając je w przedniej części nosa dziecka, może zapewnić powolne, średni lub szybki przepływ mleka.