325 Shares 2093 views

Monster High Doll Frenki Sztejn

Lalka Frenki Sztejn jest bardzo popularny, jest sprzedawany jak w modelu podstawowym, a zestawy do zabawy. Początkowo dziewczęta ceniona postać ta jest w swej pierwotnej podstawy obrazu, i to jest ta lalka razem z lalkami Torelyay, Abby i Cleo de Nile były liderami w sprzedaży tej marki. To z tego powodu, producenci tych lalek, wszystkie znane Matel Corporation, Frankie zwolniony i następny cykl, ale w zaktualizowanym i bardziej interesujący sposób – i to się opłaciło. Wszystkie nowe produkty zostały docenione przez dziewczęta na całym świecie. Lalka Frenki Sztejn wydany w serii świcie Dance (seria przeznaczona jest do dziewczyn biorących udział w tańcu), piżama party (bardzo efektowne partia w piżamie) Gloomy Beach, Wybrzeże Czaszka Halloween (dedykowane do jednego z najbardziej lubianych amerykańskich świąt). Interesujący zestaw Frankie i klasie odtwarza publiczność, gdzie uczy się dziewczyna potwora. W tych seriach, lalka ma inny strój, obrazy, dodatkowe akcesoria oraz lyubimigo zwierzaka – to wszystko zależy od serii. Ich różnorodność i istotne trendy mody może nawet zazdroszczę takiej słynny stylista jak lalki Barbie, które są tak długie i mocno osiadł na Olympus lalki, które poruszają je stamtąd wydawał się nie do końca. Ale w ciągu ostatnich kilku lat popularność lalek Monster High nabiraeh oszałamiającą skalę i możliwe jest, że w najbliższym czasie, Mattel zajmą dwa pierwsze miejsca z lalkami Barbie i nowości lalek Monster High.

Co wiadomo o Frankie? Ona – córką Frankensteina. Potwór Wysoka była tylko dwa tygodnie, ale w tym czasie stał się jednym z jego głównych bohaterów. Frankie odnosi się do sportu lojalności, ale potem jego ciało składa się z oddzielnych kawałków zszytych, jednak każdy niezgrabny ruch prowadzi do kłopotów. Jednocześnie Frankie nie jest zdenerwowany.

Ta lalka Monster High czerpie informacje z czasopism dla nastolatków, ale jest to raczej naiwne, ze względu na ich młodości. Ulubionym przedmiotem szkolnym bohaterka – Historia.

Ciężkie dziedzictwo ojca nie jest zbyt wpływ na wygląd nastolatka. Jest atrakcyjny na swój sposób: długie białe włosy z czarnymi smugami. Te nici odziedziczyła matka ort – Bride of Frankenstein. Frankie skóra – zielone, a oczy w różnych kolorach, jeden niebieski, drugi – na zielono. Na szyjce lalki – dwa sworznie, elektrycznie przewodzące, a ciało jest pokryte szwów.

Wśród przyjaznym środowisku Frankie – Drakulaura, Claudine, Cleo de Nile, Jackson Jekyll. Potwór Wysoka ta dziewczyna ma wrogów, że sympatyzuje z wszystkich studentów. W swoich nawyków żywieniowych, nie podjęła jeszcze decyzji, ale przez cały ten czas, aby spróbować na piętnaście dni jego życia, Frankie lubił. Frankie wie, że ona nie umie pływać, inaczej okaże się stertą szmat, ale nie pożałujesz. Lojalność wobec tego, co się dzieje – główną cechą charakteru Frenki Sztejn.

Dziewczyna potwór przynosi Vatzit stworzenie, które zebrane ojcu części ciała różnych zwierząt.

Monster High Doll Frenki Sztejn nie został jeszcze wybrany stałego chłopaka, ale biorąc pod uwagę kandydatura Deuce Gorgon, Holt Hyde Jekyll i Jackson.