92 Shares 4112 views

Jak wybrać deskorolkę dla dzieci?

Wszyscy rodzice dzisiejszych dzieci muszą wiedzieć, że przyjdzie czas, kiedy dziecko zadawane mu kupić deskorolkę. Czy muszę go dla swojego dziecka? A jeśli tak, to który z nich najlepiej wybrać? W tym artykule dowiesz się, jak wybrać deskorolkę dzieci.

Czy muszę?

Prawie wszystkie dzieci są dzisiaj wiele swojego czasu w Internecie. Oglądając skrajnej transmisji, są proszeni, aby kupić deskorolkę. Na tym etapie, każdy rodzic myśli: warto, aby dostać się na pokładzie dziecko? W wielu dzieci, bezpiecznik jest tracona po kilku dniach. Jeśli dziecko marzy o deskorolka dziecko, pożyczać planszę przez kilka dni w jego przyjaciół. Jeśli nie da się zabawę, a to nie będzie straszyć upadek podczas treningu, należy poważnie myśleć o zbliżających się wyborach do rady.

wybór

Obecnie istnieje wiele różnych desek do jazdy. Wiele eksperci radzą, aby kupić pierwszą deskorolkę gotowych dzieci dla początkujących pełna wersja. Są prefabrykowane modelu. Ale taki model jest lepiej kupić od chwili, gdy dziecko uczy się jeździć i będzie w stanie zrozumieć, co on potrzebuje naprawdę.

Na co zwracać uwagę?

Pierwszym z nich jest, aby spojrzeć na pokładzie. Ta sama rada. To musi być wysokiej jakości. Na jej powierzchni nie powinna przedstawić objawy pakiet. Pamiętaj również, że koszt płyty zależy od obecności figury, jak i jego jakość.

Wiele dzieci, którzy już nauczyli się jeździć, kupić zwykły pokładzie, które można później stosować własne zdjęcie lub specjalną naklejkę.

wiek dziecka, aby rozpocząć naukę

Skateboard – dość niebezpieczna zabawka. Dziecko, w każdym razie spadnie podczas treningu. Dlatego eksperci nie zalecają go kupić dla dzieci poniżej 8 roku życia. Wiele mogą argumentować w Internecie wiele rolek, w którym cztery i dzieci umiejętnie jeździć na deskach. Pamiętaj, że w tym wieku dziecko do udziału w szkoleniu powinny doświadczonego trenera. Ponadto, dziecko musi mieć wielkie pragnienie, aby nauczyć się jeździć.

U dzieci w wieku powyżej 8 lat koordynacji ruchów tworzą znacznie lepiej. W tym wieku, to będzie dużo łatwiej utrzymać równowagę, odpowiednio, byłoby mniej niż upadków.

Wybór modelu w zależności od wieku

Wybór deskorolka dziecko, być bardzo ostrożnym. Model powinien spełniać nie tylko wiek, ale również do wzrostu dziecka. Standardowa płyta ma długość 78 do 83 cm, a szerokość -. Od 19 do 21,5 cm, jest nie zawsze dzieci mogą pochodzić z tych parametrów. Dlatego należy zwrócić uwagę na skład takiej grupy płyt, które są przeznaczone dla różnych grup wiekowych.

– Dzieci deskorolka od 3 do 5 lat jest uważany za najmniejszy. W tym przypadku lepiej jest użyć modelu Micro. Płyta ta jest przeznaczona dla dzieci w wieku poniżej 1 metra. Parametry modelu są następujące: 70 x 16.5-17 cm.

– Dla dzieci od 6 do 8 lat, to lepiej wybrać model Mini. Na takim deskorolka jest wygodne dziecko rośnie do 1,4 m Wymiary :. 71 x 17,8 cm.

– dla dzieci w wieku od 9 do 12 lat należy preferować średniej wielkości model. Jest to doskonała deska dla dzieci dorastają do 150 cm Wymiary 73,7 x Skate :. 18,5 cm.

– młodzież (dzieci w wieku 13 lat), eksperci zalecają, aby wybrać Platformy model. Jest odpowiedni dla dziecka w dowolnej wysokości, rozmiar buta, ale nie powinna być mniejsza niż 38.

Materiały konstrukcyjne

Najbardziej niezawodny drewno do produkcji deskorolek jest uważany klon kanadyjski. To jest dokładnie wciśnięty i ułożone w kilku warstwach. Funkcja ta zapewnia Manufacturing długą żywotność i wysoką wytrzymałość strukturalną. Sprzedaży może również znaleźć talię z tworzywa sztucznego. Są one znacznie tańsze niż drewno, ale ich parametry sprężystości i trwałości znacznie gorszy od pierwszego. Ponadto, niektórzy producenci oferują talię drewna do swoich klientów w połączeniu z włókna szklanego lub aluminium. Zaletą najnowszych płyt można trafnie ocenić tylko prawdziwy profesjonalista.

koła

Często koła wykonane są z poliuretanu. Minimalna średnica koła – 52 mm, maksymalna – 70 mm. Jeśli zdecydujesz deskorolka dla początkujących, należy wybrać mniejsze koła średnicy. Ich kontrola będzie znacznie łatwiejsze, a ich prędkość nie jest dość wysoki.

Warto również zwrócić uwagę na sztywność. Może to być od 87 do 100 i +. Pierwsze koło miękki dla nich harakterino doskonałą przyczepność. Po drugie – trudno, są one wykorzystywane przez profesjonalistów dla rozwoju wysokiej prędkości.

Dla początkujących jest lepiej wybrać miękkie kółka, które będą również wygładzić wibracje. deskorolka zarządzanie będzie łatwiejsze, a trochę prędkości. Pamiętaj, że to podwozie zużywa się szybko, więc wymagają regularnej wymiany.

Łożyska

Łożyska są zaprojektowane w celu zmniejszenia tarcia i równoważenie obciążenia. roleczkowego jest wsparte na łożyskach. Lepiej wybrać zamknięty. Będą się brudu, które mają pozytywny wpływ na czas ich eksploatacji.

zawieszki

Jest to specjalna część, która jest zamontowana pod pokładem. Jego długość wynosi 12-14 cm. Truckee lub zawiesina może mieć różny ciężar. Ciężki uważane za bardziej trwałe i zapewniają szeroką stabilną podstawę. Wysokie zawieszenie zapewniają większą prędkość.

wklęsły

Jest to niepożądane łuki. Ze względu na obecność tego pierwiastka łyżwiarze mogą wykonywać rozmaite sztuczki. Niektóre pokładu w dolnej części mają specjalne dysze, z tworzyw sztucznych, które pozwalają, aby przesuwać się na Perilla. Ale dla początkującego dopasować prostą płaską płytę.

okres trwałości

Zaskakująco, i ma deskorolka życiowych półka dzieci. Deski zdjęcia są atrakcyjne, ale należy być bardzo ostrożnym przy wyborze. Po pierwsze, trzeba spojrzeć na daty produkcji skate. Chcesz go być podawane do ciebie tak długo, jak to możliwe? następnie dać pierwszeństwo do płyty wyprodukowanej w bieżącym roku. Ponadto, nie kupić deskorolkę dla wzrostu, ponieważ drewno ma tendencję do wypaczania się w czasie.

pielęgnacja

Należy dbać o łyżwy i wykonywanie prostych reguł do opieki nad nim.

Przed treningiem, sprawdzić wszystkie śruby. Muszą być dobrze dokręcone. Jest to szczególnie ważne dla osób, które wykonują trudne triki i skoki. Popękane śruby należy wymienić.

Górna część deski muszą być okresowo czyszczone. W tym celu, pędzlem i niewielką ilością wody.

Pamiętaj, że drzewo nie jest bardzo dobrze tolerowany przez wilgoć, więc woda nie jest często stosowane.

Niewielkie rysy i pęknięcia nie będzie kolidować z nauką. Ale czy na powierzchni nie było głębokie pęknięcia lub rozwarstwienia, zarząd otrzymuje.

Zwróć uwagę na koła podczas jazdy. Jeśli powierzchnia jest pęknięta, wymień je.

Trzymać płytę, pożądane jest w pomieszczeniu o niskiej wilgotności. Pożądane jest, że powierzchnia nie jest narażony na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.