702 Shares 9081 views

Ciekawym i bezpieczne dla dzieci, maszyna do szycia Sew Cool – wielki dar dla dziewczynek

Dzieci do szycia Sew Cool – jest zabawa zabawki, przeznaczone do bezpiecznego szycia. Piękny wygląd jak każda dziewczyna i możliwości funkcjonalne zmieni zawód szycia na ekscytującą hobby.

streszczenie

Zabawka Sew Cool – maszyna do szycia – jest całkowicie bezpieczny system wykorzystujący szycie na cienkiej zasadach jak materiału filcowego. Konstrukcja składa się z 6 igły, poprzez którą materiał jest usieciowana z maksymalną wytrzymałość i dokładności. Aby zapewnić pełną śruta bezpieczeństwa są w specjalnej pokrywie, chroni przed przypadkowym uszkodzenia podczas pracy.

Dzieci szycia Sew Cool – zestaw w tym 8 klap, kilka wzorów do tworzenia zabawek, hipoalergiczny materiał wypełniający, wzór, papier, guziki, małe aplikacje tkaniny oraz instrukcji obsługi. Zabawki praca wykonywana jest przez 4 baterie AA. Nie zaleca się stosowania jakichkolwiek innych tkanek, chyba że specjalnie zaprojektowane.

Opis i możliwości

Zabawki z kanadyjskiego producenta jest dostępna w sieci sklepów „Dětský Mir”. Maszyna do szycia Sew Fajne jest przeznaczony dla tych, którzy lubią tworzyć piękne rzeczy z ich rąk. Charakterystyczną cechą – nie trzeba wątki lub dodatkowych igieł, wystarczy kliknąć na przycisk „Start”, a Sew Chłodny rozpocznie. Korzystając z zestawu akcesoriów, można utworzyć:

 • 8 odmiana filcu produktów;
 • 3 miękkie zabawki domowej ;
 • 14 wniosków tkanki.

przycisk start operacji znajduje się na stronie maszyny i przypomina guzik. Dzieci do szycia Sew Cool, opinie co było jednogłośnie pozytywne, otrzymał zasłużoną pochwałę za poziom bezpieczeństwa i łatwości użytkowania.

Urządzenie z maszyny do szycia jest całkowicie przemyślany: a futerał, w którym mieści kilka igieł, chroni palce dziecka przed uszkodzeniem. Trzy igieł znajdujących się na górze, reszta – od dołu. Przy ruchu w przeciwnym kierunku wątku jest ciągnięty użytej tkanki stopniowo rozciąga się i jest wkręcona w sąsiadującym listkiem, przy czym elementy stseplivayutsya bezpiecznie razem. Mechanizm ten zapewnia stałą dostępność wątku i pozwala bez zmiany cewki.

Co można zrobić

Dzieci do szycia Sew Chłodny pozwala dziecku pokazać wyobraźnię. Aby rozpocząć, wystarczy umieścić jeden lub dwa kawałki tkaniny filcowej na panelu roboczym poniżej pola z igłami, naciśnij niebieski przycisk „Start”, aby przenieść się w dwóch kierunkach tkaniny, a następnie naciśnij przycisk ponownie, aby uszyć zabawkę już nie.

Za pomocą specjalnych przycisków mocujących do gotowego produktu może być dołączony ozdobne kawałki tkaniny i wiele łuków. Wzory i wskazówki pomogą w tworzeniu ciekawych rzeczy, czy można włączyć młodych craftswoman marzą się. Miękkie zabawki można przyszyć już linii cięcia na tkaninie, a następnie produkt jest wpychana zagnieżdżonej zestawu wypełniacza.

Wykrojów można starać się nawet niewielkiej torebce. Jako elementy dekoracyjne będą służyć jako przyciski i aplikacji na tkaninie. Z filcu prostokątne kawałki tkaniny można uzyskać piękny z różnymi ozdobami. Jeśli gotowy materiał ze zbioru jest skończona, można zastąpić go czuł małej grubości. Dlatego też, gdy zabawka jest odpowiednia do długiej pracy.

Świetny pomysł na prezent

Szyć Cool – jest idealna na prezent każda dziewczyna, która uwielbia bawić się lalkami lub być kreatywny. O ile to kosztuje dla dzieci Maszyny do szycia Sew Cool, trzeba określić najbliższy sklep z zabawkami. Przybliżona cena – około 3000 rubli. dla całego zestawu. Deweloperzy starannie przemyślane całych samochodów projektowych, zabawka dziecka rozwija następujące umiejętności:

 • koordynacja;
 • wyobraźnia;
 • umiejętności motorycznych;
 • Oszacowanie oko.

Zabawka zapakowana jest w kolorowe pudełko z uchwytem, który jest wykorzystywany do przenoszenia produktu, nawet po zużyciu.

opinie klientów

Dzieci maszyna do szycia Sew Chłodny zwrotne jest w większości pozytywne. Negatywne komentarze ludzie opuszczają z powodu braku wiedzy o tym, co produkt może pracować przez długi czas po użyciu standardowego zestawu tkanek. Jest to łatwe do wymiany z podobnym – polaru / odczuwalne. Rodzice twierdzą, że pełne bezpieczeństwo zabawek, łatwość szycia, dostać niesamowite wrażenia z dzieckiem, który stworzył coś pięknego z ich rąk.

Prostota działania urządzenia pozwala zrozumieć działanie dziewczynka z zabawkami po raz pierwszy. Kolorowe tkaniny, ciekawy pomysł wzorców zainteresowań i przyczynia się do długotrwałego hobby Sew cool. Wysokiej jakości materiały, które składają się na maszynę, całkowicie bezpieczny, nawet dla dziecka, skłonnej do powodować reakcje alergiczne.

charakterystyka

Dzieci do szycia Sew Fajne ma następujące cechy, które pozwalają zrozumieć, co zabawka jako całość:

 • Powołanie – zabawki dla dziewczynek;
 • 4 jest zasilany przez baterie latarką;
 • Masa – 1,2 kg;
 • wymiary – 13, 29 i 35 cm;
 • Kolory mogą się różnić – różowy / czerwony / fioletowy;
 • Zalecany wiek – od 6 lat;
 • Typ – zestaw z kilku elementów: przedmiotu stworzyć pluszowych zabawek, skrawki tkanin, wzór wniosku papierowego w postaci kwiatów, wypełniacz, przyciski.

Zabawka jest wielkim darem dla tych dziewczyn, które są już trudniejsze niż zaskoczeniem, jak również dla początkujących mistrzów. Bezpieczeństwo w pracy i produkcyjnych kanadyjskiego producenta gwarancji maszyna do szycia dla dzieci.