131 Shares 5648 views

Oryginalny kwietnik koła do dekoracji ogrodu

Nie spiesz się wyrzucać stare opony samochodowe. Jeśli masz własną witrynę, mogą służyć jako dobra dekoracja. Najlepszym zastosowaniem tego materiału jest koło kwiatowe koła. Z niewielkim wysiłkiem można stworzyć piękną rzecz. Podajemy kilka wskazówek, po których możesz zrobić takie łóżko kwiatowe.


Najprostszym sposobem

W takim przypadku nie musisz niczego ciąć. Użyj opon o różnych średnicach. Muszą być ułożone jeden na drugim. Jednocześnie można to zrobić na różne sposoby: zaczynając od największego i kończącego się małym, ale można to zrobić samodzielnie. Takie kwietnik z rękami wykonanymi z kół jest bardzo łatwe. Bardziej oryginalny, będzie wyglądał, jeśli jest w różnych kolorach. Jasne kolory dodają do malarstwa i pięknego widoku kwietnika. Wewnątrz można zasadzić kwiaty i posypać kamyczkami lub po prostu opuścić grunt. W kółkach można zrobić małą fontannę.

Drugi, bardziej złożony sposób

Jeśli chcesz, możesz zrobić bardziej oryginalne kwietniki. Jego podstawą będzie opona z kół. Muszą narysować kształt płatków ołówkiem lub markerem. Takie łóżko kwiatowe z koła wymaga użycia siły. Za pomocą ostrego noża wycinaj płatki z góry, aby uzyskać wygląd kwiatu. Ale aby produkt wyglądał piękniej i bardziej realistycznie, należy odkręcić oponę. Mniejsza jego część jest po prostu wyrzucana i napełnij ją dużą ilością ziemi, a następnie śmiało posadzić kwiaty. Koloruj powstałe łóżko kwiatowe i ciesz się pięknym widokiem. Różnorodność kwietników z kół, których zdjęcia są prezentowane w artykule, pomogą Ci zdecydować się na wybór.

Trzecim sposobem są doniczki mozaiki

Do takiego łóżka potrzebujesz kół (obręczy) kół. W takim przypadku nie musisz wydawać pieniędzy na kosztowne materiały, ponieważ wszystko może być przydatne. Pierwszą rzeczą do zrobienia jest mycie starych i brudnych kół. Następnie należy je wysuszyć i namalować specjalną farbą metalową. Kiedy wyschnie, można bezpośrednio ozdobić dyski. To kwiatowe łóżko z koła będzie wyglądać pięknie w dowolnym miejscu. Najlepszy efekt zostanie osiągnięty, jeśli w nim dojdzie do różnego rodzaju jasnych kwiatów. Aby ozdobić ten sam garnczek, jak zepsute naczynia, kawałki płytek, kolorowego szkła i innych elementów, które są przydatne do mozaiki.

Wszystkie kawałki mogą mieć różne rozmiary, a następnie produkt będzie o wiele bardziej interesujące. Używając specjalnego kleju do płytki, trzeba przykleić kawałki do kół. Dokonano tego dokładnie. Konieczne jest zastosowanie blisko siebie szczegółów. Po upewnieniu się, że wszystkie są trwale zamocowane, konieczne jest traktowanie szwów z zaprawą. Takie łóżko kwiatowe z koła okaże się bardzo piękne, jeśli jego ozdoba będzie wykonana z elementów wielobarwnych. Wewnątrz gruntu jest wypełniona, na które zasadzone są kwiaty i, ogólnie, jakieś rośliny. Tak więc wystarczy mieć pragnienie, aby coś zrobić własnymi rękami, a każdy niepotrzebny przedmiot zamienia się w niesamowity element dekoracyjny, który będzie udekorować ogród i uczynić go oryginalnym.