395 Shares 7860 views

Wygodna półka na buty z rękami.

Do przechowywania buty, trampki, buty i inne obuwie potrzebują dużo przestrzeni. Jest bardzo ciężko, aby utrzymać to wszystko w porządku, jeśli są one skupione razem. Takie niedogodności można uniknąć, jeśli chcesz, jeśli jest półka na buty. Jego ręce jest bardzo łatwe do zrobienia, w rzeczywistości, koszt materiałów jest minimalne, najważniejsze – mieć przynajmniej trochę umiejętności do pracy z drewnem, i będzie sukces!

„Karuzela” najbardziej oryginalny i funkcjonalny stać pułk. Może on pomieścić kilkadziesiąt par butów, a prawa para jest bardzo łatwe do znalezienia, potrzebuje tylko trochę zwój karuzeli.

Jest on umieszczony w zwykłej sali, w szafie lub innej standardowej obudowy. Półka składa się z czterech odcinków rundzie Płyty okrągłe kołki wkładane do nich. Każda półka obraca się wokół pionowej metalowego pręta ustalonym w dolnej i górnej części obudowy.

Trzeba będzie najbardziej proste urządzenie: statywu jakości dla wiertarki, sam, pręty, arkusze z płyty wiórowej o grubości 22 mm, śruby wiertła.

Zaczynamy od pomiaru szafy, które zostaną zamontowane pod naszą półkę na buty z rękami wykonane. Wziąć przygotowany arkusz płyty pilśniowej Scrollsaw oraz wielkość żądanego rozmiaru preformy. Potem rack i oznaczyć lokalizację kompasu przyszłych otworów dla kołków mocujących.

Aby najefektywniej wykorzystać przestrzeń w szafie, półka może być wykonana z dwóch różnych rodzajów. Pierwsze trzy będzie oparta na 12 pary butów, a czwarty będzie miejscem przez kolejne 9 par.

Aby rozpocząć, my Scrollsaw z pojedynczego arkusza kęsów wiórowych i podzielić każdy z nich na równych segmentów. Segmenty punktu przecięcia reechku mocowane za pomocą gwoździ. Na żądaną długość jest stała ołówek i sprawił, że pierwszy wielki krąg. Następnie otsupaem od początkowej wartości około 2-3 cm i o pobieraniu, mniejsze koło.

Z pomocą trasportira oznaczyć na elemencie 16 segmentów, a przystąpić do wycinania naszych półkach. Następnie delikatnie zashlifovyvayut krawędzi za pomocą papieru ściernego. Wstępnie szczególnie zauważalne nierówności można przeszlifować płaską taśmę lub szlifierki.

Weź zwieńczeniem i zrobić wiertła wystarczająco duży centralny otwór, który pokrywa się z wielkością przygotowanej rury stalowej.

Do półki na buty z rękami utworzonych był niezawodny, trzeba rdzeń i duże koła zablokować na żądanej wysokości za pomocą małych płyt. Oni też są wycięte z płyty pilśniowej i mają średnicę mniejszą niż dwukrotność średnicy naszej większej społeczności. Dwa małe okręgi ustawić górny i dolny do mocowania pręta. Inne płyty są umieszczone pod i nad każdym z głównej półce. Na kołach nośnych, które są zamontowane pod półkami i trzymają je na danej wysokości, należy dołączyć dwa uchwyty metalowe.

Gdy cała półka na buty z rękami montowane w odpowiedniej kolejności i zamontowane na rurze stalowej, przystąpić do jego montażu w szafie. Aby rozwiązać karuzela będą musiały podnieść i opuścić dużych półek kilka razy. Podczas przykręcania koła nośne podniesione półki mogą być mocowane za pomocą zacisku. Następnie, przy ustalaniu górną płytę, duże półki są ponownie obniżony.

Kolejność działań z następujących powodów:

  1. Określić środku górnej i dolnej części obudowy i wyciągnąć okrąg odpowiadający tarcz blokujących.
  2. Następnie kładziemy na pręt napędza przyszłych półki na buty. Są uzgadniane z planem, a także umieścić na półce, a następnie przejść do karuzeli w szafie.
  3. Gdy wszystkie półki są na rurze, należy je tymczasowo ustalony za pomocą śrubokręta. Pozwoli to zwolnić trochę miejsca na przykręcenie dolną płytę.
  4. Dokładnie ustalić dolne i górne małe koła.

Gotowy produkt musi być pomalowane w dowolnym kolorze. W tym przypadku, powierzchnia elementów nośnych nie jest konieczne do malowania, to utrzymanie dobrego przesuwania. Jeśli ustawisz system rolkowy w miejscu mocowania pręta do szafy, a następnie będziemy wysuwaną półkę na buty.