221 Shares 3505 views

Jak sprawić, by dom dla Barbie własnymi rękami

Wszystkie dziewczynki marzą o własnym zamku, choć niewielkie, a nie prawdziwe, ale nie będzie można złożyć ulubioną lalkę. Traktuj swoje Princess – fashioned pluszowa lalka mieszkań własnymi rękami. Zanim rozważać kwestię jak zrobić dom dla Barbie, rozmawiać z dzieckiem, dowiedzieć się, jak widzi go. Być może Twoje dziecko będzie zorganizować i wyposażone do tego celu półkę w szafie lub w dużym kartonie, czy może ona marzy o ogromnym pałacu na połowie pokoju? Cokolwiek chciała, nie martw się – nasz artykuł pomoże Ci uporać się z tym, jak zrobić dom dla Barbie z rękami. Zaczynajmy!

Jak sprawić, by dom dla Barbie. murowe

Dla tych celów, to najlepiej nadaje się polistyren ekstrudowany. Z nim można łatwo ciąć ściany odpowiedniej wielkości, otworów okiennych i drzwiowych. Jednocześnie jest na tyle silne, aby wytrzymać strukturę 3-4-kondygnacyjny. Ponadto, materiał ten nadaje się na dach przyszłego domu. Jeśli chcesz, aby przynajmniej monolityczną strukturę, można użyć karton spod buta.

Tak więc, jeśli nadal decydują się pozostać na pierwszej wersji materiału, trzeba będzie arkuszy styropianu 120×60 wielkości i grubości 2 cm. To będzie więcej niż wystarczające dla 3-4-piętrowego domu. Jeśli Twoja lalka dziewczynka zorganizuje dwupoziomowe mieszkanie, można wziąć centymetra i grubości materiału. W celu bezpiecznego przymocowania do ściany w jednej strukturze, trzeba wykałaczki i niezawodne kleju (najlepiej nadaje się do specjalnego styropianu).

Teraz możemy przystąpić do natychmiastowej analizy kwestii jak zrobić dom dla Barbie. Tworzenie pustej ściany, podłogi i sufitu wybranego materiału, pokroić w odpowiednich miejscach okna i drzwi. Teraz pakiet ścianach połączonych ze sobą wykałaczek i kleju następuje: promazhte kleju, włóż wykałaczkę połowie, druga połowa z nich znajduje się w innym arkuszu. Zbierzcie więc cały dom. Tworzących ramki, można dowiedzieć się, jak sprawić, by dom dla Barbie, ale to nie wszystko.

prace budowlane wykończeniowe

Tak więc, solidna konstrukcja zbudowana, ale jak sprawić, by dom komfortowe dla Barbie? Jest bardzo ważne, aby wyrazić swoją wyobraźnię, nie nie są ograniczone. Klej na ścianach kolorowe tapety, dywany i rzucać na podłogę, nadające się do stylu każdego pokoju, prowadzonych w domu Oświetlenie LED w nocy nie było ciemno, żeby grać, szyć zasłony na małe okna, ustawić meble.

Z tego samego materiału co projektowania domu, możliwe jest, aby zbudować dach. Zrobić wszystko, aby być piękne, funkcjonalne i przytulne, tak jak prawdziwy dom.

Teraz już nauczyli się, jak zrobić dom dla Barbie na własną rękę i bez większych trudności. Bądź pewien, że gry z ulubionej lalki w tym pięknym domu przyniesie Twojemu dziecku wiele radości i zabawy! Jeśli lubisz majstrować dom dla lalek, spróbuj eksperymentować z mebli, odzieży i obuwia. Muszą obejmować swoją córkę jako asystent. To będzie bardzo interesujące, aby dowiedzieć się, jak zrobić buty dla Barbie.